Laktát sodný prášek, laktát sodný 60% roztok

Klíčová slova: prášek laktátu sodného, 60% roztok laktátu sodného, roztok laktátu sodného. Skladování: uchovávejte jej ve vzduchotěsném kontejneru Množství potrubí pro roztok laktátu sodného IN 20'FCL: 24MT Chemický název: kyselina propanová, 2-hydroxy-, monosodná sůl Popis a použití prášku sodného laktátu, sodíku ...

Podrobnosti o produktu

Sodium Lactate powder and Sodium Lactate solution.jpg

Jméno výrobku:

Prášek laktát sodný

Roztok laktátu sodného 60%

Synonyma:

Na laktát

Na laktátový roztok 60%

Vlastnosti:

Bílý prášek

Čirá, bezbarvá, lehce sirupovitá kapalina. Mísitelný s vodou a ethanolem

Číslo CAS:

312-85-6

312-85-6

Vzorec:

C3H5NaO3

C3H5NaO3, je to řešení

Struktura:

Sodium Lactate structure formula-1.jpg

Sodium Lactate structure formula -2.jpg

Balík:

25kgs / Fibre drum

25kgs / Fibre drum

HS KÓD:

2918110000

2918110000

Klíčová slova: prášek laktátu sodného, 60% roztok laktátu sodného, roztok laktátu sodného.

Skladování: Uchovávejte v hermeticky uzavřeném obalu

Množství laku pro roztok laktátu sodného IN 20'FCL: 24MT

Chemický název: 2-hydroxy-, monosodná sůl kyseliny propanové


Popis a použití prášku sodného laktátu, laktát sodný 60% roztok:

-------------------------

Lakát sodný je vyroben z vysoce kvalitní biokompenzované přírodní kyseliny mléčné. Je to sodná sůl, derivát přírodní kyseliny mléčné. Laktát sodný má mírně zabitou chuť.

Lakát sodný 60% roztok Znaky: Čirá, bezbarvá, lehce sirupovitá tekutina. Mísitelný s vodou a etanolem (96,0%).

Balení: plastový buben; 25kgs / Fibre drum

 

Aplikace: Vzhledem k přísné purifikaci je roztok sodného laktátu ideální pro farmaceutické produkty používané jako API ve IV roztoku, stejně jako pro jiné roztoky od dialýzního roztoku až po CAPD.


Navíc Laktát sodný může pomoci udržovat hydratovanou pokožku díky své schopnosti vázat a udržovat vlhkost. Lakát sodný může být použit v prostředcích pro oplachování jako přírodní hydratační faktor pokožky. Výhoda laktátu sodného je mírnější, hospodárná, snadno formulovatelná, biobázická.

Laktát sodný je ideální pro IV roztok a roztok pro dialýzu a CAPD.

-------------------

Laktát sodný má velmi dobrou antimikrobiální vlastnost a je schopen zachytit velké množství volné vody v potravinách, aby se snížila aktivita vody. Laktát sodný pomáhá potlačovat růst mikroorganismů a prodlužuje jejich skladovatelnost a udržuje a zlepšuje chuť.

Typické aplikace laktátu sodného:

(1) Laktát sodný pomáhá konzervovat masné výrobky

(2) Laktát sodný může být nahrazením chloridu sodného

(3) Laktát sodný pomůže snížit vodní aktivitu v masných výrobcích

--------------------------------

60% roztok laktátu sodného, 60% koncentrace ve vodě a sodná sůl přírodní kyseliny L (+) - mléčné, vyrobené fermentací cukru, alfa hydroxykyseliny, která se vyskytuje všude v přírodě.


Lakát sodný je vynikající zvlhčovač, který dokáže zvýšit vlhkost pokožky až o osmdesát čtyři procent. Ve srovnání s jinými zvlhčovači je kapacita zadržování vody druhá pouze na sodík hyaluronát (kyselina hyaluronová), jak je uvedeno v následující tabulce.

Dále je Laktát sodný jedlým materiálem, který byl používán již několik let v průmyslu balení masa, protože účinně přiměje bunky chránit vodu.


- Jako přídatná látka v potravinách je laktát sodný přirozeně kapalným produktem, ale také je dostupný v práškové formě. Funguje jako konzervační látka, regulátor kyselosti a plnivo.

- Laktát sodný se někdy používá ve zdravotnických prostředcích, jako je šampon, tekuté mýdlo, protože je účinným zvlhčovacím prostředkem a hydratačním činidlem.

- Laktát sodný je také aplikován k léčbě arytmií způsobených předávkováním antiarytmiky třídy I, stejně jako příznivé sympatomimetika.

- Laktát sodný může být také podáván intravenózně jako zdroj bikarbonátu pro prevenci nebo kontrolu mírné až střední metabolické acidózy u pacientů s omezeným perorálním příjmem (pro hydrogenuhličitan sodný), jejichž oxidační procesy nejsou vážně narušeny. Použití v případě laktátové acidózy je však kontraindikováno. Může to vést k záchvatům paniky u pacientů s panickou poruchou.

--------------------------------------

Jiná informace:

Laktát sodný je kapalná sůl, která je přirozeně odvozena od přirozené fermentace cukrů nacházejících se v kukuřici a řepu. V potravinách může být laktát sodný použit jako konzervační látka, který působí jako inhibitor růstu bakterií. V CP mýdle pomáhá sodík Lactate vytvářet tvrdší tyčinku, která trvá déle ve sprše. Vzhledem k tomu, že laktát sodný je sůl, je to přirozený zvlhčovač, který dodává vlhkost. To dělá sodíku Lactate skvělé


přísada do lotion, typicky nahrazující glycerin v receptu.

Respirační a metabolické poruchy se vyskytují, když je kyselá báze těla v rovnováze. Jedna z léčby acidobázické nerovnováhy zahrnuje intravenózní injektáž alkalizačního činidla laktátu sodného k obnovení rovnováhy kyselin a elektrolytů v těle. Laktát sodný je přírodní sůl odvozená z kyseliny mléčné, řekl Yao-wen Huang z univerzity v Gruzii. Laktát sodný také odstraňuje léky z těla po předávkování. Lékařští odborníci monitorují pacienty užívající laktát sodný, protože jsou časté nežádoucí účinky.

--------------------------------------------------

Jako profesionální China Sodium Lactate Powder, laktát sodný 60% dodavatel a výrobce roztoku, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží sodný laktátový prášek, 60% roztok laktátu sodného z Číny téměř 10 let.

Roztok laktátu sodného - aktivní farmaceutická přísada


Laktát sodný práškový, 60% roztok laktátu sodného je vyráběn z vysoce kvalitní biofermentované přírodní kyseliny mléčné. Je to sodná sůl, derivát přírodní kyseliny mléčné a má mírně zabitou chuť

Jako profesionální výrobce roztoku laktátu sodného máme téměř 20 let historie. V Číně nás sdílí více než 60% trhu. Nyní přemýšlíme o expanzi na trh v zahraničí.

--------------------------------------

Osvědčení o analýze

Specifikace roztoku laktátu sodného EP 8.0

Položky

Specifikace

Postavy
Roztok laktátu sodného

Čirá, bezbarvá, lehce sirupovitá kapalina. Mísitelný s vodou a etanolem (96%)

Identifikace
Roztok laktátu sodného

Dává reakci laktátů.

Reakce sodíku

Testy

Vzhled

Jasná, ne intenzivnější než referenční roztok BY7.

pH

6,5 až 9,0

Snížení cukru a sacharózy

Jasné a modré

Metanol

Maximálně 50 stránek za minutu

Fosfáty a oxaláty

Ne intenzivnější než standardní roztok

Chloridy

Maximálně 50 stránek za minutu

Sírany

Maximálně 100 str./min

Baryum

Ne intenzivnější než standardní roztok

Hliník

Maximálně 0,1 ppm

Žehlička

Maximálně 10 stránek za minutu

Těžký kov

Maximálně 10 stránek za minutu

Bakteriální endotoxiny

Maximálně 5 IU / g

Stanovení
Roztok laktátu sodného

60,0%


Specifikace roztoku laktátu sodného BP 2015

Položky

Specifikace

Postavy
Roztok laktátu sodného

Čirá, bezbarvá, lehce sirupovitá kapalina. Mísitelný s vodou a etanolem (96%)

Identifikace
Roztok laktátu sodného

Dává reakci laktátů.

Reakce sodíku

Testy

Vzhled

Jasné, ne intenzivnější než referenční roztok

pH

6,5 až 9,0

Snížení cukru a sacharózy

Jasné a modré

Metanol

Maximálně 50 stránek za minutu

Fosfát a šťavelany

Ne intenzivnější než standardní roztok

Chloridy

Maximálně 50 stránek za minutu

Sírany

Maximálně 100 str./min

Baryum

Ne intenzivnější než standardní roztok

Hliník

Maximálně 0,1 ppm

Žehlička

Maximálně 10 stránek za minutu

Těžký kov

Maximálně 10 stránek za minutu

Bakteriální endotoxiny

Maximálně 5 IU / g

Stanovení
Roztok laktátu sodného

60,0%

------------------------------

Vedlejší efekty:

Laktát sodný může vést k mírným až závažným reakcím na vaše tělo. Někteří pacienti mohou zaznamenat bolest na hrudi, sípání, neschopnost soustředění, svalové křeče, třes, otok obličeje nebo krku nebo zánět na místě vpichu. Zvýšení krevního tlaku je také možné reakcí na laktát sodný. Pokud se kterýkoli z těchto příznaků vyskytne po podání laktátu sodného, okamžitě kontaktujte svého lékaře, protože se příznaky mohou zhoršit.

Opatření:

Informujte svého lékaře o všech lécích, které užíváte před zahájením léčby laktát sodným. Laktát sodný může interagovat s jinými léky, což způsobuje nežádoucí účinky v našem těle. Známé léky, které interferují s laktátem sodným nebo způsobují škodlivé vedlejší účinky, jsou aspirin, tetracyklin, dekongestanty jako je efedrin nebo pseudoefedrin, některé léky používané k léčbě diabetu a antidepresiv.

Jiné použití:

Mnozí výrobci potravin přidávají do svých produktů laktát sodný, protože sůl působí jako konzervační činidlo, čímž zabraňuje růstu bakterií a hub. To je také široce využíván v kosmetickém průmyslu jako vodní přídržný balzám na rty, obličejový krém, mýdlo, šampon, tělové mléko a oční kapky. Laktát sodný, který je absorbován v potravinách, nemá u dospělých žádné vedlejší účinky. Nedoporučuje se kojencům ani malým dětem.

-------------------------------------


Nejvyšší kvalita, Čína čistý sodný laktátový prášek, laktát sodný 60% roztok továrna v Číně; Čína sodík laktát prášek, laktát sodný 60% roztok Dodavatelé surovin v Číně. Čína sodný laktát prášek, laktát sodný 60% roztok API Výrobci v Číně.

Pokud hledáte prášek laktátu sodného, 60% roztok laktátu sodného, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: laktát sodný prášek, laktát sodný 60% roztok, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like