Sodium erythorbát USP, BP, EP, FCC

Název produktu: Sodný erythorbát Synonyma: Na erythorbát Číslo CAS: 6381-77-7 Charakteristika: Bílý krystalický prášek nebo granule bez zápachu Čistota (Obsah): 99% Minulární molekulární vzorec: C6H7NaO6, C6H7NaO6H2O Konstrukce: Balení: 25 kg / Fiber Drum Další názvy: D-erythro-Hex-2 -...

Podrobnosti o produktu

Sodium Erythorbate picture and Sodium Erythorbate Package box.jpg

Název produktu: Erythorbát sodný

Synonyma: Na Erythorbate

Číslo CAS: 6381-77-7

Charakteristika: Bílý krystalický prášek nebo granule bez zápachu

Čistota (stanovení): 99% Min

Molekulární vzorec: C6H7NaO6, C6H7NaO6H2O

Struktura:

Sodium Erythorbate structure formula-1.png

Sodium Erythorbate structure formula-2.jpg

Balení: 25 kg /

Balení: 25kgs / Fiber Drum

Další názvy: kyselina D-erythro-hex-2-enonová, y-lakton, monosodná sůl

HS 29322900.90

 

Klíčová slova: erythorbát sodný, Na erythorbát

-------------------------


Popis erythorbátu sodného (Na erythorbát):

Sodný erythorbát (Na erythorbát) je obecně považován za antioxidant, kterým je sodná sůl kyseliny erythorbové (vyráběná fermentací škrobu). Je-li suchý, je erythorbát sodný nereaktivní a stabilní. Při smíchání s vodou reaguje s atmosférickým kyslíkem a jinými oxidačními činidly. Při vytvrzování masa je natrium-erythorbát (Na Erythorbate) schopen řídit a urychlit reakci na vytvrzování nitritem a udělat to vypadá jasně. Používá se především v frankfurterech, bologni a vyléčených masách. Při použití vytvrzovací soli (dusitany / dusičnany) se přidává erythorbát sodný (Na erythorbát). Při přidání do procesu výroby párků může být doba zpracování výrazně snížena na 1/3. Erythorbát sodný (Na erythorbát) urychluje rychlost vytvrzování rozbitím dusitanu a urychlí nastavení růžového barviva.


Antioxidační vlastnosti sodné soli erythorbátu (Na erythorbát) zabrání žluknutí. Navíc zabraňuje ztrátě barvy.

Ve srovnání s askorbátem sodným je poměrně stabilnější sodný erythorbát. Má stejný antioxidační účinek.

-----------------

Chemické vlastnosti sodné soli erythorbátu (Na erythorbát):

Erythorbát sodný (Na erythorbát) se objeví jako bílý až žluto-bílý krystalický prášek nebo granule. Je téměř bez zápachu, mírně slané. V roztoku se erythorbát sodný (Na erythorbát) zhorší za přítomnosti vzduchu, stopových kovů, tepla a světla. Bod tání je nad 200 stupňů. Erythorbát sodný (Na erythorbát) je rozpustný ve vodě, ale téměř nerozpustný v ethanolu. Hodnota pH 2% vodného roztoku byla 5,5 až 8,0. Erythorbát sodný je rozpustný ve vodě. Hodnota pH vodného roztoku sodné soli je mezi 5 a 6. 10% roztok vyrobený z komerčně dostupného erythorbátu sodného může mít pH 7,2 až 7,9. Ve svém suchém, krystalickém stavu je nereaktivní. Ale když je v roztoku s vodou, snadno reaguje s atmosférickým kyslíkem a jinými oxidačními činidly, což z něj dělá cenný antioxidant.

Použití a aplikace:

Erythorbát sodný (Na erythorbát) je antioxidant a antiseptikum.

Čína uvádí, že sodík erythorbát (Na erythorbát) lze použít pro všechny druhy konzervovaných, džem a mražených ryb, atd. Jako potravinářské antioxidanty, konzervační látky a barviva

-------------------

Erythorbát sodný (Na erythorbát) (C6H7NaO6) je potravinářská přídatná látka používaná převážně u masa, drůbeže a nealkoholických nápojů. Chemicky je to sodná sůl kyseliny erythorbové. Při použití ve zpracovaném masa, jako jsou horké psy a hovězí tyčinky, pomůže sodík erythorbát (Na erythorbát) zvýšit rychlost, při níž se dusitan snižuje na oxid dusnatý, a tím usnadňuje rychlejší vytvrzování a udržení růžového zbarvení. Jako antioxidant, strukturně příbuzný vitaminu C, sodný erythorbát (Na erythorbát) zlepšuje stabilitu chuti a zabraňuje tvorbě karcinogenních nitrosaminů. Použití kyseliny erythorbové a erythorbátu sodného jako konzervačního činidla se výrazně zvýšilo, neboť FDA zakázala používání siřičitanu jako konzervačního prostředku v potravinách určených k čerstvé konzumaci (jako jsou přísady pro čerstvé saláty) a jako potravináři odpovídali skutečnosti, že někteří lidé jsou alergičtí na sulfity. Erythorbát sodný (Na erythorbát) se také nachází v Bologni a občas se používá v nápojích, pečiva a bramborovém salátu.

Erythorbát sodný (Na erythorbát) je vyroben z cukrů pocházejících z různých zdrojů, jako je řepa, cukrová třtina a kukuřice. Podle některých starých příběhů pochází z pozemských žížal; nicméně je to jenom pověst.

Alternativní způsoby použití sodného erythorbátu (Na erythorbát) zahrnují vývoj aditiv, které mohou být použity jako antioxidanty. Například sodík erythorbát (Na erythorbát) byl zaveden ve vývoji inhibitorů koroze pro kovy. Navíc byla realizována v aktivním balení.

------------

Použití a aplikace v potravinářském průmyslu

V potravinářském průmyslu se používá erythorbát sodný (Na erythorbát), který udržuje širokou škálu potravin čerstvých, od masa až po konzervované ovoce a zeleninu, stejně jako vína, džemy a nealkoholické nápoje. Při použití v nakládaných produktech zabraňuje tvorbě sodíku erythorbátu (Na erythorbátu) chemikálie způsobující rakovinu nazývané nitrosaminy. Má antioxidační vlastnosti, které jsou ještě silnější než vitamin C. Sodný erythorbát (Na erythorbát) inhibuje oxidaci potravin, což pomáhá udržet potravu čerstvou.

---------------------------------------

Schéma toku erythorbátu sodného:

Sodium Erythorbate production flow chart.jpg

----------------------

Fengchen Group je předním dodavatelem prášku sodného erythorbátu (Na Erythorbate) z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní i hromadné dodávky, abychom zajistili, že všichni naši klienti budou mít ten správný dodavatel prášku sodného erythorbátu (Na Erythorbate), když ho potřebují. Když si koupíte nebo zakoupíte prášek sodného erythorbátu (Na Erythorbate), obraťte se prosím na společnost Fengchen Group.

-----------------------------

Osvědčení o analýze

Jméno výrobku:

Erythorbát sodný (Na erythorbát)

POLOŽKA

GB8273-2008

FCCV

Vnější

Bílá nebo lehce žlutá krystalická peleta nebo prášek

Bílý krystalický prášek nebo granule bez zápachu

Stanovení
Erythorbát sodný

98,0% min

98,0% -100,5%

Speciální rotace

+ 95,5 ° a + 98,0 °

+ 95,5 ° a + 98,0 °

Jasnost

Až standardní

Až standardní

PH

5,5-8,0

5,5-8,0

Heavy Metal (Pb)

<>

<>

Vést

----

<>

Arzen

<>

<>

Oxalatc

Až standardní

Až standardní

Identifikace

-----

Prošel test

Ztráta sušením

------

≤ 0,25%

Dostupný stupeň erythorbátu sodného:

Stupeň výživy: Sodík Erythorbát je v potravinářském průmyslu široce používán jako antioxidant. Fengchen skupina je potravinářský sodík Erythorbate je k dispozici jako jemný prášek (98% Min čistota).


Kontrola kvality:

Skupina Fengchen uplatňuje přísný proces řízení jakosti u všech našich výrobků. Sodný erythorbát, který poskytujeme, byl přísně testován podle norem HACCP a ISO a ukázal se jako bezpečný pro použití jako přísady do potravin.

Pokyny pro skladování a manipulaci:

Skladování: Erythorbát sodný by měl být uchováván na chladném a suchém místě a uchovávejte mimo dosah silného světla a tepla

Pokyny pro zacházení: Zacházení s obsahem sodíku erythorbát smí provádět pouze personál vyškolený a obeznámený s manipulací s organickými chemikáliemi. Zabraňte kontaktu s pokožkou a očima a dýchání prachu. Zabraňte manipulaci, která vede k tvorbě prachu.

-------------

Specifikace - FCC IV / E316

Název: Erythorbát sodný

Test (na suchém základě): 98,0 - 100,5%

Chemický vzorec: C6H7NaO6H2O

Vzhled: Bílý krystalický prášek nebo granule bez zápachu

Specifická rotace: +95,5 - + 98,0 °

Hodnota pH: 5,5 - 8,0

Oxalát: Průchod

Jasnost: Průchod

Těžký kov <10>

Olovo <5>

Arzen: <3>

--------------------------------------

Nežádoucí účinky sodné soli erythorbátu:

1.Red abnormality krve

Erythorbát sodný může způsobit hemolýzu. Hemolýza nastává, když jsou červené krvinky zničeny před jejich přirozeným životním cyklem. Obvykle zůstávají červené krvinky v oběhu přibližně 120 dní. Při hemolýze se červené krvinky rozpadají příliš brzy. Když k tomu dojde, může to vést ke snížení počtu červených krvinek, což je stav známý jako hemolytická anémie. Imunitní reakce a chemické látky, jako jsou toxiny, léky a jedy patří k příčinám hemolýzy.

2. Riziko obličkových kamenů

U vnímavých osob může pravidelná konzumace potravin s obsahem erythorbátu sodného mít za následek vznik kyselých látek, které zvyšují riziko vzniku ledvinových kamenů. Erythorbát sodný může také hrát roli při vyvolání příznaků u lidí s dnou. Nedoporučuje se aplikovat na lidi s historií ledvinových kamenů nebo dny. Pít hodně vody bude lepší, aby zředil kyselé látky a snížil riziko útoků.

---------

Top kvalita čistá sodná erythorbát (Na Erythorbate) prášek / substance továrna v Číně; Čína Sodium erythorbate (Na Erythorbate) Dodavatelé surovin v Číně. Čína sodný erythorbát (Na Erythorbate) práškové výrobce v Číně.

Související produkty:

Vitamín C

Hledáte-li erythorbát sodný usp, bp, ep, fcc, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: erythorbát sodný usp, bp, ep, fcc, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like