Prášek benzoát sodný, granulát sodný, granulát E211

Benzoát sodný Prášek, Benzoát sodný Granulát E211 Název produktu: Benzoát sodný Synonyma: Sodná sůl kyseliny benzoové Číslo CAS: 532-32-1 Známky: Stupeň potravy, farmaceutická jakost, kosmetická třída Charakteristika: bílý prášek. Čistota (test): 99% Min Molecular Formula: C7H5O2Na nebo C7H5NaO2 / ...

Podrobnosti o produktu

Prášek benzoát sodný, granulát sodný, granulát E211

image001.jpg

Název produktu: Benzoát sodný

Synonyma: sodná sůl kyseliny benzoové

Číslo CAS: 532-32-1

Stupně: potraviny Grad, farmaceutický stupeň, kosmetická třída

Charakteristika: bílý prášek.

Čistota (stanovení): 99% Min

Molekulární vzorec: C7H5O2Na nebo C7H5NaO2 / C6H5COONa nebo NaC6H5COO nebo C7H5NaO2


Struktura:

image002.jpg

Balení: 25kgs / Fiber Drum


Klíčová slova:

Prášek benzoát sodný, granulát sodný, granulát E211

Kód HS: 29163100

Specifikace: prášek BP98 / E211 / FCC IV nebo granulát

Popis:

Benzoát práškový je látka, která má chemický vzorec NaC7H5O2. Jedná se o široce používanou konzervační látku s E-číslem E211. Je to sodná sůl kyseliny benzoové a v této formě existuje, když je rozpuštěna ve vodě. Benzoát sodný může být vyroben reakcí hydroxidu sodného s kyselinou benzoovou.

Benzoan sodný je chemická látka používaná jako konzervační látka pro několik druhů potravin, včetně margarínu, nealkoholických nápojů, okurky, želé a džemu. Obvykle je to bezpečné.

Jako nejslavnější Čína sodná Benzoate Prášek a granulovaný dodavatel v Číně, Fengchen Group je sodík Benzoate granulát a prášek je dobře zabalen s nejnovějším a nejbezpečnějším balíčkem.

Benzoát sodný Vlastnosti:

Bod tání:> 300 ° C (svítí)

Hustota 1,44 g / cm3

Bod vzplanutí:> 100 ° C

skladovací teplota. Skladujte při pokojové teplotě.

rozpustnost H2O: 1 M při 20 ° C, čirá, bezbarvá forma Krystaly, granule, vločky nebo krystalický prášek

barva bílá

PH7.0-8,5 (25 ° C, 1M ve vodě)

Rozpustnost ve vodě: rozpustný

Stabilita: Stabilní, ale může být citlivá na vlhkost. Neslučitelné se silnými oxidačními činidly, zásadami, minerálními kyselinami.

Dodávka a doručení: Fengchen Group je jedním z nejlépe známých sodíku Benzoate granulát a práškovou formou výrobce v Číně, naše zásilky jsou profesionální a relativně rychlé.


Použití a použití:

Benzoan sodný byl používán v široké škále produktů, protože má své antimikrobiální a aromatické vlastnosti. Je to nejrozšířenější konzervační prostředek na světě, který je začleněn do potravinářských i nealkoholických nápojů. Benzoát sodný se používá v margarínu, salsách, javorových sirupech, okurkách, konzervách, džemích a želéch. Téměř každý strava nealkoholický nápoj obsahuje benzoát sodný, stejně jako některé vinné chladiče a ovocné šťávy. Benzoát sodný se používá také v přípravcích osobní péče, jako jsou zubní pasta, čisticí prostředky na čisticí prostředky a ústní vody. Jako konzervační látka má benzoát sodný výhodu nízkých nákladů. Nevýhodou je jeho strhující chuť, kterou lze předejít použitím nižších množství s jinou konzervační látkou, jako je sorbát draselný.

Kromě použití v potravinách se benzoát sodný používá jako meziprodukt při výrobě barviv. Je to antiseptický přípravek a inhibitor hniloby a plísní. Benzoát sodný se také používá v tabáku a farmaceutických přípravcích. Ve formě volné kyseliny se používá jako fungicid. Relativně nedávné použití benzoátu sodného je jako inhibitor koroze v systémech chladicí kapaliny motoru. Benzoan sodný byl nedávno začleněn do plastů, jako je polypropylen, kde bylo zjištěno, že zlepšuje čirost a pevnost.


Konzervační:

Benzoan sodný je konzervační látka s číslem E E211. Nejčastěji se používá v kyselých potravinách, jako jsou například salátové dresingy (např. Kyselina octová v octě), sýtené nápoje (kyselina uhličitá), džemy a ovocné šťávy (kyselina citronová), okurky (kyselina octová) a koření. Benzoát sodný se používá také jako konzervační prostředek v léčivech a kosmetice.

Za těchto podmínek se benzoát sodný převede na kyselinu benzoovou (E210), která je bakteriostatická a fungistatická. Kyselina benzoová se obecně nepoužívá přímo kvůli její špatné rozpustnosti ve vodě. Koncentrace jako konzervační činidlo je omezena na 0,1% hmotnostních v mnoha zemích. Mimochodem, benzoát sodný je povolen také jako přídatná látka pro potraviny pro zvířata až na 0,1%. Benzoát sodný byl ve většině nealkoholických nápojů nahrazen sorbátem draselným v několika zemích.

Farmaceutické aplikace:

Benzoan sodný je široce používán jako léčba poruch močovinového cyklu kvůli své schopnosti vázat aminokyseliny. To vede k vylučování těchto aminokyselin a ke snížení hladiny amoniaku. Nedávný výzkum ukazuje, že benzoát sodný může být přínosný jako doplňková terapie při schizofrenii. Celkové skóre pozitivních a negativních syndromů pokleslo o 21% ve srovnání s placebem.

Benzoan sodný se používá k léčbě hyperamonémie.

Jiné použití:

Benzoát sodný se také používá v ohňostrojů jako palivo v píšťalové směsi, prášek, který vydává hlučný písk, když je stlačen do trubky a zapálený.

Fengchen Group je přední dodavatel a výrobce čínského sodného benzoátu prášku. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné částky, abychom zajistili, že všichni naši klienti mají správný výrobce a dodavatele benzoan sodného v Číně, když ho potřebují. Pokud chcete koupit nebo koupit benzoát sodný z Číny, obraťte se na společnost Fengchen Group.


Výroba benzoátu sodného:

Tento produkt je vyroben neutralizací kyseliny benzoové, která se sama vyrábí komerčně částečnou oxidací toluenu kyslíkem.

Mechanismus uchovávání potravin pro benzoát sodný:

Mechanismus začíná absorpcí kyseliny benzoové do buňky. Pokud intracelulární pH klesne na 5 nebo nižší, anaerobní fermentace glukosy prostřednictvím fosfofruktokinázy prudce klesá (může to být 95%), což inhibuje růst a přežití mikroorganismů, které způsobují poškození potravin.


Osvědčení o analýze (COA, TDS) benzoátu sodného:

Obsah:

Benzoát sodný

99,0% min

Vlhkost:

1,5% max

Kyselost a alkalie:

0,2 ml

Test vodního roztoku:

Průhledná

Těžké kovy (jako Pb):

0,001% max

Arzen:

0,0002% max

Chlorid:

0,02% max

Síran:

0,1% max

Kysličník:

Splňuje požadavek

Barva roztoku

Y6

Kyselina ftalová

Splňuje požadavek

Celkový chlorid

0,03%


Benzoát sodný Vedlejší účinky:

Při použití samostatně jako konzervační činidlo způsobuje benzoát sodný zřídka vedlejší účinky, i když je konzumován ve velkých dávkách až 50 g, hlásí Oregonská státní univerzita. U některých jedinců se může objevit nevolnost a zvracení. Ve vzácných případech může benzoát sodný dráždit stávající žaludeční vředy a způsobit mírnou hyperventilaci, což může vést k závratí a závratě.

Čistá čistá, benzoát sodná Prášková / substance továrna v Číně; Čína Soda benzoát Práškový a zrnitý dodavatel surovin v Číně. Čína Soda benzoát granulát a Práškový výrobce v Číně.

Pokud hledáte prášek benzoátu sodného, nátriumbenzoát granulovaný e211, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: prášek benzoát sodný, benzoát sodný granulovaný e211, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like