Ascorbát sodný, Ascorbát vápenatý FCC BP USP

Ascorbát sodný, Ascorbát vápenatý FCC BP USP Klíčová slova: Ascorbát sodný, Ascorbát vápenatý, Vitamín C sodný, Vitamín C Na, Vitamin C Vápník. Popis askorbátu sodného: Ascorbát sodný BP USP FCC je jedním z mnoha minerálních solí kyseliny askorbové (vitamín C). Molekulární vzorec ...

Podrobnosti o produktu

Ascorbát sodný, Ascorbát vápenatý FCC BP USP

Sodium Ascorbate, Calcium Ascorbate FCC BP USP.jpgJméno výrobku:

Ascorbát sodný BP USP FCC

Ascorbát vápenatý BP USP FCC

Synonyma:

Sodík vitaminu C
Vitamin C Na
Vitamin C Natrium
Sodná sůl kyseliny L-askorbové;
L-askorbát sodný

Vitamin C vápník
Vitamin C Ca
VC Ca

Vlastnosti:

Bílý prášek

Bílý prášek

Číslo CAS:

134-03-2

5743-27-1

Čistota:

99% Min

99% Min

Vzorec:

C6H7O6Na nebo C6H7NaO6

CaC12H14O12, Ca (C6H7O6) 2

Struktura:

Sodium Ascorbate, Calcium Ascorbate FCC BP USP Structure formula.jpg

Sodium Ascorbate, Calcium Ascorbate FCC BP USP Structure formula-2.png

Balík:

25Kgs / Ctn; 25kgs / Fibre drum

25Kgs / Ctn; 25kgs / Fibre drumKlíčová slova:

Ascorbát sodný, Ascorbát vápenatý, Vitamín C sodný, Vitamín C Na, Vitamin C vápník.

Popis askorbátu sodného:

Ascorbát sodný BP USP FCC je jedním z mnoha minerálních solí kyseliny askorbové (vitamín C). Molekulární vzorec této chemické sloučeniny je C6H7NaO6. Jedná se o sodnou sůl kyseliny askorbové. Je známý jako minerální askorbát. Aspirát sodný BP USP FCC nebyl prokázán jako biologicky dostupnější než jakákoli jiná forma doplňku vitamínu C.

Ascorbát sodný BP USP FCC normálně poskytuje 131 mg sodíku na 1 000 mg kyseliny askorbové (1000 mg askorbátu sodného obsahuje 889 mg kyseliny askorbové a 111 mg sodíku).

Jako potravinářská přísada má Ascorbát sodný BP USP FCC číslo E301 a používá se jako antioxidant a regulátor kyselosti. Je schválen pro použití jako přísada do potravin v mnoha zemích světa.


Ascorbát sodný BP USP FCC je šesti uhlíková sloučenina příbuzná glukóze. Je to přirozeně v citrusových plodech a mnoha zeleninách. Je to základní živina v lidské stravě a je nezbytná k udržení pojivové tkáně a kostí. Jeho biologicky aktivní forma, vitamin C, působí jako redukční činidlo a koenzym v několika metabolických cestách.


Specifikace ascorbátu sodného BP USP FCC:

1. Zavedení askorbátu sodného:

Jedná se o biologicky dostupnější formu vitaminu C, která je alternativou k užívání kyseliny askorbové jako doplněk. Chemickým názvem je (2R) -2 - [(lS) -l, 2-dihydroxyethyl] -4-hydroxy-5oxo-2H- furan-

2. Vlastnosti askorbátu sodného

H-Bond Dárce: 3 H-Bond Acceptor: 6 Počet otočných Bondů: 2

Tautomer Počet: 2 Přesná hmotnost: 198.014033 MonoIsotopická hmotnost 198.014033

Topologická polar Povrch: 110 Těžké počty atomů: 13

Složitost: 237 Rozpustnost: H20: 50 mg / ml

Rozpustnost ve vodě: 620 g / l (20 ° C) Bod tání: 220 ° C (rozklad) (rozsvícený)

alfa: 104 ° (C = 1, H20 25 ° C) Index lomu: 105,5 ° (C = 10, H20)

Bod vzplanutí: 238,2 ° C Enthalpie odpařování: 95,78 kJ / mol

Bod varu: 552,7 ° C při 760 mmHg

Tlak páry askorbátu sodného: 1,62E-14 mmHg při 25 ° C


3. Příprava askorbátu sodného

Ascorbát sodný BP USP FCC se vyrábí rozpuštěním vitaminu C ve vodě a přidáním ekvivalentního množství hydrogenuhličitanu sodného. Po zastavení šumění se askorbát sodný vysráží přidáním isopropanolu.

4. Použití askorbátu sodného

Jako potravinářská přídatná látka má E-číslo E301 a používá se jako antioxidant a regulátor kyselosti. Ascorbát sodný BP USP FCC může zvrátit vývoj aterosklerotického onemocnění, pomáhá při prevenci infarktu. Navíc Asporbát sodný BP USP FCC hraje významnou roli při eliminaci chronických a akutních infekcí. Navíc se považuje za protinádorovou látku. Ascorbát sodný poskytuje cytotoxický účinek v řadě maligních buněčných linií, které zahrnují melanomové buňky, které jsou obzvláště náchylné.

5. Nežádoucí účinky ascorbátu sodného BP USP FCC:

Běžné nežádoucí účinky, které přetrvávají nebo se stávají obtížnými při užívání askorbátu sodného, zejména v kapalné formě jako injekce, zahrnují spálení, bolest, otoky v místě vpichu. Mezi těžké alergické reakce patří vyrážka; svědění; těžké dýchání; kopřivka; těsnost v hrudi; otoky úst, tváře, rtů nebo jazyka; bolest kostí; svalová slabost; těžké nebo přetrvávající průjem; duševní změny nebo změny nálady.


Výhody užívání Ascorbátu sodného BP USP FCC:

- prevence rakoviny

Podle některých výzkumů může pomoci zabránit vzniku některých druhů rakoviny užívání kyseliny askorbové nebo askorbátu sodného BP USP FCC. Pacienti, kteří užívají dostatečné množství vitaminu C, mají menší riziko vzniku různých forem rakoviny, jako je rakovina prsu, plic a tlustého střeva. Vysoké hladiny vitamínu C v krvi mohou zmenšit nádory a abnormální růst. Ascorbát sodný BP USP FCC je účinný antioxidant, který chrání buňky před škodlivými účinky volných radikálů. Tento doplněk může dokonce doplnit a zvýšit účinnost jiných antioxidantů. Volné radikály, které pocházejí z environmentálních znečišťujících látek, tabáku, kouře a záření, přispívají k rakovině. Dospělí ženy by měly mít alespoň 75 mg vitaminu C denně a 90 mg pro dospělé samce.

-Cardiovaskulární zdraví

Incidence vývoje kardiovaskulárních onemocnění je významně nízká u pacientů užívajících askorbát sodný. Antioxidační účinky tohoto přípravku přispívají ke kardiovaskulárnímu zdraví. Oxidační poškození způsobené volnými radikály je jednou z hlavních příčin kardiovaskulárních onemocnění; toto poškození probíhá v buňkách těla. Příliš mnoho chemických změn v těchto buňkách zvyšuje riziko chronických kardiovaskulárních stavů. Z tohoto důvodu je třeba, aby kuřácké potřeby přidaly dalších 35 miligramů denní dávky Sodium Ascorbate BP USP FCC.

- Zdraví očí

Jednou z přínosů Ascorbátu sodného BP USP FCC je to, že je dobré pro naše zdraví očí. Pomáhá podporovat zdravé kapiláry a měkké tkáně, které jsou bohaté na oči. Ascorbát sodný BP USP FCC také pomáhá správně fungovat a fungovat. U starších pacientů snižuje vitamin C riziko vzniku tvorby katarakty a makulární degenerace související s věkem nebo AMD, což jsou 2 hlavní příčiny ztráty zraku. Pravidelný příjem Ascorbátu sodného BP USP FCC prostřednictvím stravy nebo výživových doplňků je důležitý pro naše zdraví očí.


Ascorbát sodný BP USP FCC je také nezbytný pro hydroxylaci aminokyseliny prolin, která tvoří hydroxyprolin - hlavní složku kolagenu. Kolagen je nezbytným strukturálním proteinem v těle, které tvoří asi čtvrtinu bílkovin v našem těle a je rozhodující pro strukturální integritu našeho těla.

Ascorbát sodný je nutností pro lidi, kteří mají v minulosti alkoholismus. Když se v těle odstraní nedostatky, začnou se konat nejrůznější zázraky. Ascorbát sodný je prvek, který vaše tělo nemůže samo o sobě vyrábět, a musí být doplněno ve stravě. Existuje také zcela nová studie o použití asporbátu sodného a rakoviny, která redukuje nádory až o 50% při jedné léčbě intravenózně.


Fengchen Group je předním dodavatelem Asporbátu sodného, prášku z vápníku Ascorbate FCC BP USP z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, takže všichni naši klienti mají správný dodavatel prášku Asporbát sodný, prášek Calcium Ascorbate FCC BP USP, když ho potřebují. Když se chystáte koupit nebo zakoupit Ascorbát sodný, Calcium Ascorbate FCC BP USP Prášek, obraťte se na společnost Fengchen Group.


Ascorbát vápníku BP USP FCC je sloučenina s molekulovým vzorcem CaC12H14O12. Je to vápenatá sůl kyseliny askorbové, jedna z minerálních askorbátů. Je to přibližně 10% hmotnosti vápníku.


Ascorbát vápníku BP USP FCC je optimální výživový doplněk, který kombinuje kyselinu askorbovou (vitamín C) s uhličitanem vápenatým. Kombinací těchto dvou dietních složek jsme vytvořili pufrovaný zdroj vitamínu C, který nepomáhá k podráždění žaludku u citlivých osob.


Rozdíly v absorpci:

Doplňky kyseliny askorbové jsou absorbovány stejně jako kyselina askorbová, která je přirozeně přítomna v potravinách. Jak vápník, tak vitamín C z vápníku Ascorbate BP USP FCC jsou dobře absorbovány. Populární doplněk vitaminu C obsahující kalcium-askorbát BP USP FCC a malé množství dalších forem vitamínu C tvrdí, že je lépe absorbován než doplňky obsahující pouze kyselinu askorbovou, ale důkazy o tom jsou v rozporu.

Nejlepší pro snížení nežádoucích účinků:

Pokud pravidelné doplňky kyseliny askorbové způsobují nežádoucí účinky, jako je průjem, žaludeční nevolnost nebo pálení žáhy, může být Calcium Ascorbate BP USP FCC lepší volbou, protože vápník pomáhá vyrovnávat kyselinu. Neexistují však silné důkazy, které by vedly ke snížení nežádoucích účinků.


Naše výhody Calcium Ascorbate BP USP FCC:

1. Přímá dodávka v továrně.

2. Spolehlivá kvalita

3. Rychlé doručení.

4. Dobrá služba.

5. Příznivá cena.


1.Při kalcium askorbátu:

Ascorbát vápníku BP USP FCC je krátce nazýván Vc-Ca, který je široce používán ve farmaceutickém průmyslu, potravinách a krmivech, nezmění původní chuť jídla. Může udržovat aktivitu Vc s funkcí doplnění vápníku, což bude mnohem snazší absorbovat).

Kvalita kalcium-askorbátu BP USP FCC je v souladu s požadavky CP / Usp / FCC.

Kalcium-Ascorbate BP USP FCC přímo kompresní granule se zpracovávají s Vc-Ca.

 

2. balení a skladování kalcium-askorbátu BP USP FCC:

Karton: čistá hmotnost 25kg balená hliníkovou fólií se sáčkem ze silikagelu uvnitř pro vlhkost.

Karton: čistá hmotnost 20 kg balená hliníkovou fólií se sáčkem ze silikagelu uvnitř pro vlhkost.

Fiberový buben: čistá hmotnost 25 kg se silikonovým gelovým vakem uvnitř pro vlhkost.

Skladujte ve vzduchotěsném, bez slunečním, chladném a suchém místě.

3.Specifikace kalcium-askorbátu BP USP FCC:

Vzhled: Bílý nebo téměř bílý krystalický prášek

Teplota tání kalcium-askorbátu BP USP FCC: přibližně 190 ° C

Specifická rotace: + 20,5 ~ + 21,5

PH: 2.1 ~ 2.6

Zbytek při zapálení: 0,1% Max

Stanovení kalcium-askorbátu BP USP FCC: 99,0% ~ 100,5%

Ztráta při sušení: 0,15% Max

Těžké kovy: 10 ppm Max

Olovo: 2ppm Max

Jasnost řešení: jasná

Nečistota E: 0,2% Max

Měď: 5,0 ppm Max

Železo: 2,0ppm Max

Arzen: 3ppm Max

Ascorbát vápníku BP USP FCC by mohl být přidán do jídel polévky a polévky a dodávával vápník bez změny původní chuti jídla a ztráty fyzické aktivity VC. Takže je to bifunkční prostředek při prevenci rachitidy a korytnačky. Kalcium Ascorbate BP USP FCC má široké využití, včasný vývoj, snadnou syntézu, méně znečištění, vysokou účinnost a nižší náklady. Z našich potravinových přísad a složek potravin.


Špičková kvalita, Číňan čistý askorbát sodný, kalcium-askorbát FCC BP USP prášek / substance továrna v Číně; Čína Ascorbát sodný, Ascorbát vápníku FCC BP USP Dodavatelé surovin v Číně. Čína Ascorbát sodný, kalcium Ascorbate FCC BP USP API Výrobci v Číně.

Hledáte-li askorbát sodný, askorbát vápníku fcc bp usp, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: askorbát sodný, askorbát vápníku fcc bp usp, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like