Fosfolipidy ze žloutkového prášku, lecithin z vaječného žloutku, fosfatidylcholin

Název produktu: Fosfolipidy z prášku z vaječného žloutku, lecitin z vaječného žloutek
Typy: PL-30, PL-60, PL-90
Synonyma: Fosfolipidy z vaječných žloutků, fosfatidylcholin
Charakteristika: Žlutý jemný prášek
Čistota (test): PL-30, PL-60, PL-90
Balení: 20Kgs nebo 25Kgs / Ctn; 25kgs / Fibre drum

Podrobnosti o produktu

Fosfolipidy z práškového vaječného žloutku, lecithin z vaječného žloutku, fosfatidylcholin

Fosfolipidy z práškového vaječného žloutku, lecitin vaječného žloutku (001) .jpg 

Název produktu: Fosfolipidy z prášku z vaječného žloutku, lecitin z vaječného žloutek

Typy: PL-30, PL-60, PL-90

Synonyma: Fosfolipidy z vaječných žloutků , fosfatidylcholin

Charakteristika: Žlutý jemný prášek

Čistota (test): PL-30, PL-60, PL-90

Balení: 20Kgs nebo 25Kgs / Ctn; 25kgs / Fibre drum

Další balíčky mohou být k dispozici na vyžádání.

SKLADOVÁNÍ: Uchovávejte těsně uzavřený pod -20 ° C.

SHELF-LIFE: 24 měsíců od data výroby uvedeného na obalu.


Klíčová slova:

Fosfolipidy z práškového vaječného žloutku, lecithin z vaječného žloutku, fosfatidylcholin

Obrázek 6.jpg


Popis

Fosfolipidy z vaječného žloutku nebo lecitinu z vaječného žloutku (fosfatidylcholinu z vaječných žloutků) jsou vynikajícím zdrojem fosfolipidů. Prášek z vaječného žloutku (EYP) obsahuje přibližně 60% lipidů, které sestávají z neutrálních lipidů (65%), fosfolipidů (31%) a cholesterolu (4%)


Fosfolipidy z vaječného žloutku nebo lecitinu z vaječného žloutku (fosfatidylcholinu z vaječného žloutku) jsou vysoce kvalitní vyčištěný lecitin z vaječného žloutku extrahovaný a rafinovaný z čerstvého kuřecího žloutku našimi původními technikami za použití přísných postupů a kontrol kvality.


POUŽITÍ a použití :

Fosfolipidy z vaječného žloutku nebo lecitinu z vaječného žloutku (fosfatidylcholinu z vaječných žloutků) mohou být použity v různých druzích zdravotních potravin nebo farmaceutických produktů.

SPECIFIKACE fosfolipidů z vaječného žloutku nebo lecitinu z vaječného žloutku PL-30, 60, 90 :

图片 5.jpg

Fosfolipidy z vaječného žloutku nebo lecitinu z vaječného žloutku (fosfatidylcholinu z vaječných žloutků) jsou druh lecitinu, který je primárně obsahující fosfolipidy, který pochází z vajec.

Biologie:

Fosfatidylcholin je hlavní složkou fosfolipidů z vaječného žloutku nebo lecitinu z vaječného žloutku. Objevuje se ve všech buněčných organizmech a je jednou z důležitých složek fosfolipidové části buněčné membrány. Mezi další složky patří fosfatidylethanolamin a sfingomyelin.


Výroba:

Fosfolipidy z vaječného žloutku nebo lecitinu z vaječného žloutku (fosfatidylcholinu z vaječných žloutků) jsou obvykle chemicky extrahovány pomocí ethanolu, acetonu, petroletheru, ale nikoliv benzenu nebo hexanu, kvůli omezením zbytkových rozpouštědel podle farmaceutických předpisů. Je to emulgátor, zejména pro parenterální použití, protože nemusí být metabolizován. Ve vodném roztoku může jeho fosfolipidy vytvářet buď liposomy, dvojvrstvé listy, micely nebo lamelární struktury, v závislosti na hydrataci a teplotě. Výsledkem je typ surfaktantu, který je obvykle klasifikován jako amfipatický.


Komerční fosfolipidy z vaječného žloutku nebo lecitinu z vaječného žloutku (fosfatidylcholinu ve vaječném žloutku), který je v mnoha zemích specifikován jako farmaceutické společnosti, je vysoce purifikovaná směs fosfolipidů, která neobsahuje triglyceridy, cholesterol nebo bílkoviny.


Vlastnosti a aplikace:

Fosfolipidy z vaječného žloutku nebo lecitinu z vaječného žloutku (fosfatidylcholinu z vaječných žloutků) mají emulgační a lubrikační vlastnosti a jsou povrchově aktivní látkou. Může být zcela integrován do buněčné membrány u lidí. Takže to nemusí být metabolizováno. Fosfolipidy z vaječného žloutku nebo lecitinu z vaječného žloutku (fosfatidylcholinu ve vaječném žloutku) mohou být lidmi dobře tolerovány a netoxické při požití; některé syntetické emulgátory se mohou vylučovat pouze ledvinami.


Aplikace zahrnují:

- Ve farmaceutickém průmyslu působí fosfolipidy z prášku z vaječného žloutku nebo lecitinu z vaječného žloutku (fosfatidylcholín ve vaječném žloutku) jako smáčedlo, stabilizační činidlo a nosič pro obohacení cholinem, pomáhá při emulgacích a zapouzdření a je dobrým dispergujícím činidlem. Může být použita při výrobě infuzí intravenózních tuků a pro terapeutické užití. Příklady intravenózních aplikací jsou propofol pro anestezii, léky NSAID atd.

- V kosmetickém průmyslu se k výrobě stabilních emulzí O / W pro kosmetické prostředky nebo farmaceutické pomocné látky používají fosfolipidy z prášku z vaječného žloutku nebo lecitin z vaječného žloutku (fosfatidylcholín z vaječných žloutků).


Fengchen Group je předním dodavatelem fosfolipidů z prášku z vaječného žloutku nebo lecitinu z vaječného žloutku (fosfatidylcholinu z fosforečnanu vápníku) z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, takže všichni naši klienti mají právo na to, aby měli správný dodavatel fosfolipidů z prášku z vaječného žloutku nebo lecitinu z vaječného žloutku (fosfatidylcholinu ve vaječném žloutku), když ho potřebují. Když se chystáte koupit nebo koupit fosfolipidy z prášku z vaječného žloutku nebo lecitinu z vaječného žloutku (fosfatidylcholinu), obráťte se prosím na společnost Fengchen Group.


Osvědčení o analýze

Název produktu: Fosfolipidy vaječného žloutku (prášek)

image.png


Skladování : Uchovávejte na chladném a suchém místě, uchovávejte mimo dosah silného světla a tepla.

Zde potvrzujeme, že tento materiál je bez GMO, bez alergenů a bez ozařování.


Jeden z výrobních metod:

Izolace a čištění fosfolipidů z vaječného žloutku nebo lecitinu z vaječného žloutku (fosfatidylcholinu z vaječných žloutků) pomocí kapalné extrakce a techniky superkritické tekutiny pilotní


Nejvyšší kvalita, čisté fosfolipidy z prášku z vaječného žloutku nebo lecitinu z vaječného žloutku (fosfatidylcholinu z fosfatidylcholinu ve vaječném žloutku) v Číně; Čína fosfolipidy z vaječného žloutku nebo lecitinu z vaječného žloutku (fosfatidylcholinu, fosfatidylcholinu) Prášek CAS 1137-42-4 Dodavatelé surovin v Číně. Čína fosfolipidy z vaječného žloutkového prášku nebo lecitinu z žloutkového vaječného vaječného bílkovin (fosfatidylcholinu, fosfatidylcholinu) v Číně.


Pokud hledáte fosfolipidy práškového vaječného žloutku, lecitinu vaječného žloutku, fosfatidylcholinu, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: fosfolipidy práškového vaječného žloutku, lecithin vaječného žloutku, fosfatidylcholin, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit