Maltol, ethyl maltolový prášek

Maltol, ethyl maltolový prášek Klíčová slova: Maltol, Ethyl Maltol Popis Maltolu: Maltol je přirozeně se vyskytující organická sloučenina, která se používá především jako zesilovač chuti. Maltol je přirozeně se vyskytující organická sloučenina, která se používá především jako zesilovač chuti. To se nachází v kůře ...

Podrobnosti o produktu

Maltol, ethyl maltolový prášek

Maltol, Ethyl Maltol Powder.jpg

Jméno výrobku:

Maltol

Ethyl Maltol

Synonyma:

Maltene,
3-Hydroxy-2-methyl-4H-pyran-4-on

Ethylmaltol, 2-ethyl-3-hydroxy-4-pyrone
2-ethyl-3-hydroxy-4H-pyran-4-on

Vlastnosti:

Bílý krystalický prášek

Bílý krystalický prášek

Číslo CAS:

118-71-8

4949-11-8

Čistota:

99% Min

99% Min

Vzorec:

C6H6O3

C7H8O3

Struktura:

Maltol Structure formula.jpg

Ethyl Maltol Powder Structure formula.jpg

Balík:

25kgs / Fibre drum

25kgs / Fibre drum

HS KÓD:

HS: 2932999099

2932999099


Klíčová slova:

Maltol, Ethyl Maltol

Popis Maltolu:

Maltol je přirozeně se vyskytující organická sloučenina, která je primárně používána jako látka zvyšující chuť.


Maltol je přirozeně se vyskytující organická sloučenina, která se používá především jako zesilovač chuti. To se nachází v kůře modřínového stromu, v jehličkách a v pražených sladech (z čehož získává jeho jméno). Jedná se o bílý krystalický prášek rozpustný v horké vodě, chloroformu a jiných polárních rozpouštědlech. Vzhledem k tomu, že má zápach z cukrovinek a karamelu, je maltol používán k dodávání sladké vůně vonným látkám. Sladkost Maltolu přispívá k zápachu čerstvě upečeného chleba a používá se jako chuťový zesilovač v chlebách a koláčích. Není registrován jako potravinářská přídatná látka v Evropské unii, a proto nemá žádné číslo E. Místo toho je maltol registrován jako složka chuti v Evropské unii.

Maltol, stejně jako příbuzné 3-hydroxy-4-pyrony, jako je kyselina kojová, se váže na centra tvrdých kovů, jako jsou Fe3 +, Ga3 +, Al3 + a VO2 +. Související s touto vlastností bylo hlášeno, že maltol značně zvyšuje příjem hliníku v těle a zvyšuje perorální biologickou dostupnost galia a železa.


Maltol se nachází v potravinách pro zvířata. Je také nalezen v čekanku, sladovém pečiva, chlebu, mléce, vyhřívaném másle, nevyléčené uzené vepřové maso, kakao, kávu, opečený ječmen, pečené arašídy, pečené filé, sóju atd. Maltol je příchutí a ochucovadlo. Je to přirozeně se vyskytující organická sloučenina, která se používá hlavně jako zesilovač chuti. Maltol se nachází v kůře modřínového stromu, v jehličkách a v pražených sladech (z čehož získává své jméno).


Vlastnosti maltolu:
Maltol je bílý krystalický prášek, který voní jako karamelizovaný cukr a cukrovinka. Jeho zředěný roztok má aroma jahod.
1 g maltolu se rozpustí v 80 ml vody; 21 ml ethanolu; 80 ml glycerinu a 28 ml propylenglykolu.


Fengchen Group je předním dodavatelem Maltolu, Ethyl Maltol Powder z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné dodávky, takže všichni naši klienti mají správný dodavatel přípravku Maltol, Ethyl Maltol prášek, když ho potřebují. Když si koupíte nebo zakoupíte Maltol, Ethyl Maltol Powder, obráťte se prosím na společnost Fengchen Group.


Použití a aplikace přípravku Maltol:

Maltol je chuťový zesilovač značně používaný v potravinářském, nápojovém, tabákovém, pivovarnickém, kosmetickém a farmaceutickém průmyslu. V kombinaci s dalšími látkami bude přípravek Maltol zvyšovat a udržovat svou sladkost a vůni. Používá se také k přípravě přísad pro potraviny, cigarety a kosmetiku.

Referenční poměr využití:
Nealkoholické nápoje: 4,1 mg / l
Zmrzlina, zmrazené produkty: 8,7 mg / kg
Pekařství: 30 mg / kg
Puding: 7,5 mg / kg
Želé: 90 mg / kg
Zesilovač parfému: 50-250 mg / kg


Popis ethyl maltolu (ethylmaltolu):

Ethyl Maltol je organická sloučenina, běžná příchuť / sladidlo a velmi příjemná vonící chemikálie, která se používá jako příchutě v potravinářském, nápojovém, tabákovém, cukrářském a vonném průmyslu. Má sladkou vůni, kterou lze popsat jako karamelizovaný cukr, cukrovinky, cukrovinky nebo sladké vařené ovoce.


Ethyl Maltol (Ethylmaltol) je organická sloučenina, která je v některých cukrárnách běžnou chutí. Vztahuje se k běžnějšímu aromatickému maltolu nahrazením methylové skupiny ethylovou skupinou. Ethyl maltol (Ethylmaltol) je bílá pevná látka se sladkou vůní, kterou lze charakterizovat jako karamelizovaný cukr a vařené ovoce.

Konjugovaná báze získaná z Ethyl Maltolu (Ethylmaltol), znovu jako maltol, má vysokou afinitu k železu a vytváří červený koordinační komplex. V těchto sloučeninách je heterocyklus bidentátním ligandem.


Vlastnosti Ethyl Maltolu (Ethylmaltol):
Je to bílý krystalický prášek se sladkým zápachem, který je často popsán jako karamelizovaný cukr a sladké ovoce ve zředěném roztoku.
1 g Ethyl Maltolu (Ethylmaltol) se rozpustí ve 55 ml vody; 10 ml ethanolu, 17 ml propylenglykolu a 5 ml chloroformu.
Bod tání: 90 stupňů.


Aplikace Ethyl Maltolu (Ethylmaltol):

Ethyl Maltol (Ethylmaltol) je bezpečné, netoxické a široce používané aromatické přísady do potravin. K dosažení významného účinku je zapotřebí pouze malé množství. Je to sladidlo, synergický prostředek, který je široce používán v potravinářském průmyslu, tabákovém průmyslu a kosmetickém průmyslu. Ethyl Maltol (Ethylmaltol) má pozoruhodný účinek na zlepšení a zvýšení chuti jídla, a také zvyšuje sladkost některých potravin. Ethyl Maltol (Ethylmaltol) by také mohl účinně prodloužit datum vypršení potravy.

--------

Ethyl Maltol (Ethylmaltol) je sladká vonící chemikálie, která se široce používá k aromatizaci v potravinářském, nápojovém, tabákovém a vonném průmyslu. Velmi podobná chuť k karamelizovanému cukru nebo cukrovce.

Ethyl Maltol (Ethylmaltol) může oslabit / změkčovat ostrý chuť v kapalině.


Použití a dávka Ethyl Maltolu (Ethylmaltol):
Nealkoholické nápoje: 1,5-6 mg / l
Zmrzlina, zmrazené výrobky a kečup: 5-15 mg / kg
Čokoláda, bonbóny a dezert: 5-50 mg / kg

Specifikace ethylmaltolu (ethylmaltolu)

ANALÝZA

SPECIFIKACE

Stanovení

Ethyl Maltol≥99,5%

Vzhled

Krystalický prášek

Barva

Bílý

Zápach

Vůně sladká jako ovoce

Rozsah tání

89,0-93,0

Ztráta sušením

≤0,3%Položky

Standardy

Stanovení

≥99,2%

Rozsah tání

89,0-92,0

Zbytky při zapálení

≤0,1%

Voda

≤0,3

Těžký kov (jako PB)

≤10PPM

Vést

≤5PPM

Arzen

≤2PPM

Kadmium

≤1PPM

Rtuť

≤1PPMAplikační forma Ethyl Maltol (Ethylmaltol):

aplikace

Formulář

Účel

Potravinářský průmysl

Masný výrobek, nápoj, čokoláda, bonbóny a dezert

Zesilovač parfému

Tabárenský průmysl

/

Denní chemický průmysl

/


Rutinní výroba ethylmaltolu (ethylmaltolu):

Maltol, Ethyl Maltol Powder Production routine.jpg

Osvědčení o analýze


Nejvyšší kvalita, Čína Pure Ethyl Maltol (Ethylmaltol) Prášek / substance továrna v Číně; Čína Ethyl Maltol (Ethylmaltol) Dodavatelé surovin v Číně. Čína Ethyl Maltol (Ethylmaltol) API Výrobci v Číně.

Pokud hledáte maltol, ethyl maltolový prášek, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: maltol, ethyl maltol prášek, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like