Oroát hořečnatý CAS 34717-03-8, Oroát sodný CAS 456-72-4, Zinočnatý zinek CAS 60388-02-5

Oroát hořečnatý CAS 34717-03-8, Oroát sodný CAS 456-72-4, Zinc Orotate CAS 60388-02-5 Popisy: Oroát hořečnatý, Orotakát sodný, Zinočnatý zinek jsou důležitým doplňkem výživové soli. Používají se hlavně k doplnění Mg, Na, Zn. Oroát hořečnatý, Oroát sodný, Zinočnatý ...

Podrobnosti o produktu

Oroát hořečnatý CAS 34717-03-8, Oroát sodný CAS 456-72-4, Zinočnatý zinek CAS 60388-02-5

Magnesium Orotate, Sodium Orotate, Zinc Orotate.png

Jméno výrobku:

Magnesium Orotate

API suroviny

Orotate sodný

API suroviny

Zinok Orotate

API suroviny

Synonyma:

Orotate Magnesium

Oročné kyseliny hořčík

Orotate Sodium

Sodná sůl kyseliny ourové

Orotate zinek

Zinok kyseliny ourové

Charakteristiky

Bílý nebo téměř bílý krystalický prášek

Bílý nebo téměř bílý krystalický prášek

Bílý nebo téměř bílý krystalický prášek

Číslo CAS:

34717-03-8

456-72-4

60388-02-5

Test:

98. 0% ~ 101,0%
Magnesium Orotate

98. 0% ~ 101,0%
Orotate sodný

98. 0% ~ 101,0%
Zinok Orotate

Vzorec:

C10H6MgN4O8

C5H3N2NaO4

C5H4N2O4.Na

C10H6N4O8Zn

Struktura:

Magnesium Orotate formula.png

Sodium Orotate formula.png

Zinc Orotate formula.png

Popisy:
Oroát hořečnatý, Orotate sodný, Zinok Orotate jsou důležitým doplňkem výživové soli. Používají se hlavně k doplnění Mg, Na, Zn. Oroát hořečnatý, Orotate sodný, Zinok Orotate se používají ve zdravotnickém produktu, ve farmaceutickém přípravku i v některých nápojích. Jsou přidávány do nápojů, zdravotních produktů, některých potravin a léků. Orotakát hořečnatý, Oroát sodný, Zinok Orotate se používají k boji proti nedostatku hořčíku, sodíku nebo zinku.
Balení: 25 kg / Drum
Skladování: dobře uzavřené nádoby. Daleko od přímého světla a tepla.
Klíčová slova: Oroát hořečnatý, Orotate sodný, Prášek API zinku Orotate Suroviny

-------------------

Jako profesionální Čína Magnesium Orotate, Orotate sodíku, Zinc Orotate suroviny dodavatele a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Magnesium Orotate, sodík Orotate, Zinok Orotate API z Číny v Číně téměř 10 let.

-------------------

Magnesium Orotate Popis:

Hořčík hořečnatý je hořčí sůl navázaný na orotovou kyselinu. Horní orotátová sůl je nejvíce snadno vstřebatelná forma hořčíku. Je schopen velmi snadno procházet buňkami v těle, zejména ve srovnání s jinými druhy hořčíku. Surový materiál Magnesium Orotate API bude perfektní volbou pro suplementaci hořčíku. Hořčík je nejlepší, co můžete získat.

Tři hlavní výhody horčíku Orotate:

Mít živinu, která může snadno procházet do buňky a být efektivně využita, je neuvěřitelně užitečná, zejména pro ty, kteří v současné době trpí nedostatkem živin. Oxid sodný má mnoho výhod, včetně kardiovaskulárního zdraví a gastrointestinální podpory.

1. Surový materiál hořčíku, API podporuje kardiovaskulární zdraví

Nejnovější výzkumy naznačují, že soli orotových kyselin, specifické soli ortožanu hořečnatého, podporují srdce. Další známá studie také ukázala, že orotát hořčíku může být přínosný pro ty, kteří trpí srdečním selháním.

2. Surový materiál hořčíku, API zvyšuje odolnost a vytrvalost

Výzkumy na zvířatech a v lidském organismu ukázaly, že orotát hořčíku může být účinný pro zvýšení odolnosti vůči vytrvalosti a cvičení. Tyto účinky byly zvláště pravdivé u těch, kteří dříve trpěli kardiovaskulárními problémy. Vyškolení sportovci také prokázali vytrvalostní podpůrné účinky po doplnění orotátu hořčíku.

3. Surový materiál obsahující hořčík, API poskytuje podporu GI

Výzkum zaměřený na děti trpící zácpou zjistil, že orotát hořčíku je účinný pro zmírnění symptomů. Není překvapením pro většinu lékařů, protože ortoát hořčíku je známý jako přírodní projímadlo. Výhody orotátu hořčíku v jiných gastrointestinálních stavech, jako je syndrom dráždivého tračníku, je ještě třeba určit. Budoucí výzkum je zapotřebí dokázat úlohu hořčíku v podpoře systému GI.

-------------------

Zabraňuje nedostatku hořčíku:

Hořčík hořčíku pomáhá předcházet nedostatku hořčíku, což je důležité, protože mnoho lidí konzumuje méně než doporučený dietní příplatek. Tento typ suboptimálního příjmu byl spojen s diabetem typu 2, vysokým krevním tlakem a ischemickou chorobou srdeční, uvádí se v publikaci Nutrition Reviews v březnu 2012.

Hořčík hraje velmi důležitou roli ve svalové kontrakci a nervové funkci. My Hořčík ho otevíráme tak, aby produkoval bílkoviny a DNA. Můžeme se cítit pomalý, pokud není dostatek hořčíku, protože každá buňka závisí na tom, aby vyrobila energii. Hořčík nám pomůže vyřešit tento problém.

Aby se zabránilo nízkým hladinám hořčíku, doporučený příjem žen je 310 miligramů až 320 miligramů denně, zatímco pro muže 400 miligramů až 420 miligramů.

 

Api surového hořčíku APO udržuje zdraví srdce:

Dokonce i samotný hořčík pomáhá udržovat pravidelný srdeční tep a pokud váš přípravek obsahuje kyselinu orotickou, můžete získat další výhody srdce. Oranžový hořčík bude perfektní.

V obvyklých studiích pacienti s městnavým srdečním selháním, kteří užívali orotát hořčíku, přežili déle než pacienti, kteří neužívali suplementy s hořečnatým orotátem.

Nedávné průzkumy v roce 2010 také ukázaly, že symptomy se zlepšily u 39% pacientů užívajících orotát hořčíku, zatímco symptomy se zhoršily u 56% pacientů, kteří užívali placebo.

 

Api surového hořčíku otryskává silné kosti:

Hořčík je stejně důležitý pro silné kosti jako je vitamin D a vápník. Přestože vápník přispívá k mineralizaci, která buduje kost, nemůže být absorbována do vašeho systému, pokud nemáte dostatek vitaminu D a syntéza vitaminu D závisí na hořčíku. Orovodík hořčíku bude dobrou volbou pro zdroj hořčíku.

Vědci z Harvardské lékařské školy a Lékařské fakulty Vanderbilt University zjistili, že vysoký příjem hořčíku významně snižuje riziko nedostatku vitaminu D, jak uvádí jejich zpráva zveřejněná v BMC Medicine v srpnu 2013

 

Hořčíkové žvýkat vedlejší účinky

Hořčík z hořčíku spotřebovaný prostřednictvím doplňků může vytáhnout extra vodu do střeva a stimulovat svaly v hrudníku. To znamená, že vysoké dávky orotátu hořčíku mohou způsobit průjem, nevolnost a břišní křeče.

-------------------

Orovodík hořečnatý je jedna sloučenina, která se účinně používá k léčbě nedostatku hořčíku a jeho příznaků. V orotátu hořčíku je hořčík vázán na orální kyselinu. Zatímco 500 miligramová tableta orotátu hořčíku může obsahovat pouze 31 miligramů hořčíku, minerál tělo vstřebává velmi efektivně. Hořčík hořčíku lze použít ke zlepšení spánku, neboť zabraňuje některým "stresovým" hormonům, jako je adrenalin. Lékaři ji také sdružují se zlepšením kardiovaskulárního zdraví, a to na základě skutečnosti, že minerál může pomoci zmírnit napětí na cévách a snížit krevní tlak. Horčík orotát podporuje dobrou hydrataci vašeho těla tím, že pomáhá regulovat tok sodíku a draslíku přes vaše buňky.

 

-------------------

Jiný název Sodium Oroate:

4-Pyrimidinkarboxylová kyselina, 1,2,3,6-tetrahydro-2,6-dioxo-, monosodná sůl (9Cl); Monosodná sůl kyseliny oříčné (8CI); Orotát monosodný; Sodná sůl kyseliny ourové; Sodiumorotát

-------------------

 

Zinok Orotate je minerální sůl nacházející se v lidském těle ve stopových množstvích. Každá molekula orotátu zinku je složena ze dvou molekul kyseliny orotické a jednoho zinku.

Tato konkrétní forma zinku byla rychleji vstřebávána lidským tělem a tak byla více orientační pro léčbu a prevenci onemocnění. Zinok orotát ve srovnání s uhličitany, chloridy a sulfáty zinku poskytoval zvýšenou biologickou dostupnost v těle.

 

Zdraví Výhody zinku Orotate:

- Stále antioxidační vlastnosti

Tyto antioxidační vlastnosti pomáhají při ochraně pokožky před škodlivým UV zářením. Oktanáty zinku také působí jako jedna z hlavních složek enzymu superoxid dismutázy, který je jedním z tělních antioxidantů pro neutralizaci škodlivých toxinů.

Zinok Orotate Zvyšuje schopnost léčit rany

- Snížení rizika kardiovaskulárních onemocnění

Zinečnatý orotát může oživit stav zraněné srdeční tkáně. Zinek Orotate také pomáhá minimalizovat poškození srdce při potížích s přerušeným průtokem krve. Navíc zinok orotát působí na lepší poměry HDL / LDL cholesterolu a může dokonce snížit pravděpodobnost vzniku plaků v tepnách. Bylo také prokázáno, že zinočnaté otroty zpomalují srdeční degeneraci.

- Snížení počtu škodlivých vedlejších účinků radiační terapie

Bylo prokázáno, že ortoát zinku snižuje anémiu a sníženou imunitu u pacientů, kteří dostali radiační terapii, a proto sníží toxicitu těchto léčby.

- Snížení škodlivých účinků konzumace alkoholu

Zinok orotát AIP Surovina Prášek, u několika pokusů na myších, ukázal, že chrání játra před velkým množstvím alkoholu. Zinečnaté orotáty mohou neutralizovat volné radikály v tkáních jater, které byly alkoholem poškozeny.

-Zinek Oroate bojuje proti viru herpes simplex Klinický

Výzkumy a studie ukazují, že u pacientů, kteří užívali herpes o 57% méně dní, užívalo 316 mg / den orotátu zinku.

- Vztah k diabetické kardiomyopatii

Několik výzkumů zjistilo, že 6ti měsíční suplementace zinku Orotate účinně snižuje oxidativní stres u diabetických pacientů o patnáct procent. A co víc, zinečnatý orotát je schopen regulovat hladinu glukózy v krvi.

- spojení s osteoporózou

Výzkum od Shandong University zjistil, že doplňky práškového zinku Oroate API Suroviny nabízejí významné výhody lidem s poruchou kloubů.

- Snížení pravděpodobnosti vývoje onemocnění jater

Výzkumy naznačují, že ortoát zinku pomůže pacientům s onemocněním jater.

- Snížení progrese makulární degenerace

Mnoho klinických studií dospělo k závěru, že zinek Orotate má mimořádně příznivý účinek proti progresi degenerace makuly (sítnice).

------------------

Hlavní indexy - Magnesium Orotate

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled
Magnesium Orotate

Bílý krystalický prášek

Dodržuje

Identifikace
Magnesium Orotate

Měli by vyhovovat

Dodržuje

Aspekt řešení

Jasné a bezbarvé

Dodržuje

Těžké kovy

≤ 20 str./min

<20 stránek="" za="">

Síran (S04)

≤ 200ppm

<>

Arsen (As2O3)

≤ 1ppm

<>

Ztráta sušením

≤ 0,50%

0,17%

Obsah hořčíku

6,42% ~ 6,62%

6,54%

Stanovení (Orovát hořečnatý)

98. 0% ~ 101,0%

99,73%

Nejvyšší kvalita, Čína Čistý hořčík Orotate, Orotate sodíku, Zinko Orotate Prášek / látka továrna v Číně; Čína Magnesium Orotate, Orotate sodný, Dodavatelé surovin zinku Orotate v Číně. Čína Magnesium Orotate, Orotate sodný, Zinc Orotate API Výrobci v Číně.

Pokud hledáte horčík orotát cas 34717-03-8, orotát sodný CAS 456-72-4, zinek orotát cas 60388-02-5, přivítejte nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: horčík orotát cas 34717-03-8, orotát sodný cas 456-72-4, zinek orotát cas 60388-02-5, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like