Konjac Gumový prášek 25R, 30R, 36R E425, Glucomannan

Glukomanan Název výrobku: Konjac Gum Powder, Glucomannan Synonyma: E425 Číslo CAS: 37220-17-0 Vlastnosti: bílá / bílá, bez zápachu, rafinovaný prášek nejvyšší kvality Hlavní složka: Glucomamman Molecular Formula: C21H28N6O6S Struktura: Hlavní ...

Podrobnosti o produktu

Konjac Gumový prášek 25R, 30R, 36R E425, Glucomannan image001.jpg

Název produktu: Konjac Gum Powder, Glucomannan

Synonyma: E425

Číslo CAS: 37220-17-0

Charakteristika: bílá / bílá, bez zápachu, kvalitní rafinovaný prášek

Hlavní složka: Glucomamman

Molekulární vzorec: C21H28N6O6S


Struktura:

Hlavní použití: Používá se v potravinách a nápojích jako gelující činidlo, zahušťovadlo, činidlo na zadržování vody,

stabilizační činidlo a činidlo vytvářející film.

Balení: 25kgs / Fiber Drum , 25kgs / Ctn

Klíčová slova:

Konjac Gum Prášek, Konjac Gum, Glucomannan

image002.jpg


Popis prášku Konjac Gum:

Konjaková guma je vyrobena z kořene rostliny konjac, která se pěstuje v Asii. Skládá se z 85-90% Glucomammanu. Konjac Gum Powder se používá v Asii k vytvoření mouky a želé s vysokou viskozitou. Je synergický s kappa karagenanem a Xanthan gumy tvořícími termoreverzibilní elastické gely. Doporučuje se při zhušťovacím a gelovacím přípravku pro širokou škálu potravin, včetně veganské náhražky želatiny.

Produkční kapacita skupiny Fengchen Group je 9000mt / rok. Máme profesionální produktovou řadu pro Food Thickeners Konjac Gum.

image003.jpg

Pokud jde o výrobu a kontrolu kvality, máme pokročilé výrobní závody a profesionální výzkumný a vývojový tým pro Konjac Gum Powder (Glucomannan), který bude zákazníkům poskytovat bezpečné, zdravé, hygienické a vysoce kvalitní výrobky. Všechny produkce prášku Konjac Gum jsou zpracovány striktně v souladu s předpisy systému HACCP a ISO. Poskytujeme také služby s přidanou hodnotou založené na personalizovaných požadavcích zákazníků jak v oblasti aplikace, tak technické podpory.

image004.png

Glukomannan nebo prášek konjakové gumy je viskózní rozpustná vláknina extrahovaná z kořene rostliny konjac (Amorphophallus konjacsyn A. rivieri), která má jedlý bulb (hlízy), který pochází z Asie. Jedná se o nestravitelný sacharid, polysacharid vyrobený z glukózy a manózy. Konjac Gum Powder (Glucomannan) je schopen absorbovat 100krát větší hmotnost vody. Je to téměř úplně fermentovatelné normálními bakteriemi tlustého střeva, avšak podle tvrzení o některých přípravcích, Konjac Gum Powder (Glucomannan) neposkytuje žádné nebo jen málo kalorií.

Vzhled prášku Konjac Gum (Glucomannan) je bílý / bělavý, bez zápachu, vysoce kvalitní rafinovaný prášek. Je to naprosto přirozený produkt vyrobený z kořene rostlin Konjac. Na rozdíl od mnoha zahušťovadel je tento výrobek zcela prostý glutenu. Konjac Gum Powder (Glucomannan) je silné zahušťovadlo a má zhruba desetkrát více tuhnutí než tradiční kukuřičný škrob. Je široce používán jako zahušťovadlo v mnoha různých způsobech, jako jsou polévky, omáčky, omáčky, krémy, pečivo, ke ztuhnutí výplní v koláčech a pudinkách a v širokém spektru potravin. Konjac Gum Powder (Glucomannan) je nezbytnou přísadou veganské kuchyně také. To je také široce používán jako pomůcka pro kontrolu Diabetes Type2. Díky svým vlastnostem se předpokládá, že má schopnost zlepšit glykemickou kontrolu a snížit koncentraci plazmatických lipidů. Kromě toho je prášek Konjac Gum Powder (Glucomannan) vhodný také k použití jako pomocný prostředek pro hubnutí kvůli nízkému obsahu kalorií.


Zdroj a zpracování:

Technicky, Konjac Gum Powder (Glucomannan) je vláknina, která je založena na konjakové mouce získané z hlízy Amorphophallus Konjac pomocí sušení a mletí. Prostřednictvím dalších kroků extrakce a sušení lze Konjac zpracovat, dokud se nedosáhne Konjac glukomanan. Jedná se o polysacharid sestávající z monosacharidové glukózy a manózy.

Čerstvý Konjac obsahuje v průměru 13% sušiny a 64% sušiny je glukomanan. Glukomannan je druh rozpustného vlákniny. Rozpustná vlákna přitahují vodu a tvoří gel, který zpomaluje trávení. Může zpomalit vyprazdňování žaludku a cítí se plné, což pomáhá při regulaci hmotnosti. Pomalejší vypuzování žaludku může také ovlivňovat hladinu cukru v krvi a mít pozitivní účinek na iontovou inzulínovou citlivost, což může pomáhat při kontrole cukrovky. Konjac může také pomoci snížit hladinu LDL ("špatného") cholesterolu v krvi zasahováním do absorpce cholesterolu v potravě.

Fengchen Group je přední dodavatel a výrobce čínského Konjac Gum Powder (Glucomannan). Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné dodávky, takže všichni naši zákazníci mají v případě potřeby potřebný výrobek a dodavatel prachového prášku v Číně Konjac Gum Powder (Glucomannan). Když si koupíte nebo koupíte Konjac Gum Powder (Glucomannan) z Číny, obraťte se na společnost Fengchen Group.


Použití a použití:

Konjac Gum E425 je běžně používán v potravinářském a nápojovém průmyslu jako zahušťovací, stabilizační, gelovací a pojivové činidlo. S hlavní složkou Glucomannan se může používat v potravinách, nápojích, farmaceutických výrobcích, ve zdravotnictví a ve výrobcích osobní péče, zemědělství / krmivech / drůbežářském průmyslu. Gumový prášek Konjac (Glucomannan) se používá ve stabilizátoru namísto Locust Bean Gum a přidává se do zmrzliny, sýrů a jiných mléčných výrobků. To pomůže stabilizovat jejich kvalitu zabráněním vzniku ledových krystalů.

V potravinářské výrobě:

Konjac Gum Powder (Glucomannan) E425 lze použít jako zahušťovadlo, stabilizátor struktury, emulgátor a želírující činidla v potravinách, jako jsou Candy, Jelly Chléb, koláče, Noodle, Zmrzliny, Konzervované maso, klobása, mléčné výrobky: jogurt, mletý jogurt, toastový sendvič, sýr, pudinkové krémy, flan, zmrzlina, mousse, mražené pěny, mléčné krémy, náhražka másla, šlehačka, čokoláda, pekařské výrobky.

V nápoji:

Konjac Gum Powder (Glucomannan) E425 lze použít jako emulgátor v nápoji, jako jsou připravené polévky, vláknové nápoje, nealkoholické nápoje a koncentráty.

Ve farmaceutické výrobě:

Konjac Gum Powder (Glucomannan) E425 lze použít jako vlákninu a gelující činidlo ve farmaceutickém průmyslu. Toto použití však není ve velkém měřítku.

V oblasti výrobků pro zdraví a osobní péči:

Konjac Gum Powder (Glucomannan) E425 může být použit jako stabilizátor struktury a emulgátor v kosmetických výrobcích.

V zemědělství / Krmivo pro zvířata / Drůbež:

Konjac Gum Powder (Glucomannan) E425 lze použít jako konzervační prostředek pro stabilizátor ovoce a struktury v zemědělství / krmivech / drůbeži.

V jiných odvětvích:

Gumový prášek Konjac (Glucomannan) E425 se používá jako zahušťovací činidlo: v papíru, tisku, kaučuku, keramice a fotografickém filmu ke zlepšení viskozity; ve vrtném bahně pro zlepšení viskozity. Konjac Gum se používá jako želírovací činidlo: v kosmetických prostředcích se zadržuje voda.

Rozpustnost ve vodě:

Prášek Konjac Gum (Glucomannan) E425 se snadno rozpustí ve vodě. Jeho vodný roztok je pseudoplastická kapalina a má charakteristickou sílu srážení. Část prášku Konjac sestává z extrémně dlouhých vlákenovitých makromolekul, které jsou vzájemně propojené.

Když přichází do kontaktu s vodou, molekuly vody vstupují a jsou absorbovány do řetězce. Jakmile vstoupí do řetězce, může se částice nabobtnat až na 200násobek původního objemu, čímž se Konjac otočí do viskózní kapaliny.

Thickener:

Konjac Gum Powder (Glucomannan) E425 má nejvyšší molekulovou hmotnost, nejvyšší hustotu a nejsilnější viskozitu jakéhokoli vlákniny známého ve vědě. Nemodifikovaný přírodní acetylovaný Konjac glukomanan je schopen produkovat extrémní viskózní roztoky. Typicky 1% roztok konajc prášku ve vodě může produkovat 20 000 kps až 40 000 kps, měřeno při 30 ° C. Tato viskozita je nejvyšší z jiných přírodních zahušťovacích látek na současném trhu.

Mimochodem, Konjac Gum Powder (Glucomannan) E425 interaguje synergicky s karagenanem, Xanthan gumou, Locust Bean Gum a škrobem. Například přidání 0,02 až 0,03% surového Konjacu na 1% xanthanové gumy pozoruhodně zvýší viskozitu při zahřátí 2 až 3 krát. Konjac - Xanthan Gumové gely jsou soudržné a extrémně elastické. Maximální síla gelu je pozorována při poměru Konjac a Xanthan Gum mezi 1: 2,5 až 1: 4.

Interakce Konjac-Carrageenan je podobná interakci s Locust Bean Gum-Carrageenan, ale je o něco silnější.

Gumový prášek Konjac (Glucomannan) E425 bude interagovat s většinou škrobů, což vyvolá pozoruhodné zvýšení viskozity, což umožní optimalizaci formulací bohatých na škrob, ať už je to snížení kalorií nebo zlepšení struktury.

Stabilizátor:

Na rozdíl od Xanthan gumy, Guar Gum nebo Locust Bean Gum, Konjac Gum Prášek (Glucomannan) E425 je neiontový typ. Proto nebudou ovlivněny solí v systému. Při pokojové teplotě zůstává konjaková guma stabilní bez vysrážení, i když hodnota pH klesne pod úroveň 3,3. Když se používá Konjac Gum namísto Locust Bean Gum v stabilizátoru a přidá se ke zmrzlině, sýrům a dalším mléčným výrobkům, stabilizuje jejich kvalitu tím, že zabraňuje vzniku ledových krystalů.

Želírovací agent:

Jako gelující činidlo je Konjac Gum Powder (Glucomannan) E425 zcela jedinečný svou schopností tvořit termoreverzní a termo-ireverzibilní gel v různých podmínkách.

V potravinářském průmyslu se mnoho druhů výrobků spoléhá na gelovací vlastnosti hydrofilních koloidů, které vytvářejí svůj zvláštní tvar nebo strukturu a zaručují jejich včasné rozmrazení při určité teplotě. K této kategorii patří karagenan, pektin, želatina a alginát sodný.

Xanthan Gum se při samotném použití gelatinizuje. Dobrou zprávou je, že s pomocí Konjac Gum Powder (Glucomannan) E425 může vytvářet gel s libovolným pH. Při pH 5 vykazují dvě gumy největší synergický účinek. Kromě toho, když se Xanthan Gum a Konjac Gum použijí v poměru 3: 2, dosáhne se největší gelafikace. Toto gelování kompozice gumy se chová jako teplo reverzibilní; také se objeví v pevném stavu při pokojové teplotě, pouze pokud není vyšší než 40 ° C. Bude mít polotuhý nebo kapalný stav při 50 ° C nebo vyšší. Když teplota klesne zpátky na teplotu okolí, vrátí se k pevnému stavu. Na základě této vlastnosti složené gumy se mohou vyrábět různé druhy želé, pudinků a cukrovinek bez tuku tak, že se přijmou různé koncentrace gumové sloučeniny a upraví se na různé hodnoty pH.

Konjac se skládá z opakujícího se polysacharidového řetězce s přidáním mírné alkálie, jako je hydroxid vápenatý; Konjac nastaví silný elastický gel, který odolává tavení dokonce i za prodlouženého tepla.

Konjacový roztok netvoří gel, protože jeho acetylová skupina zabraňuje tomu, aby se dlouhé řetězce glukomananu přiblížily. Nicméně při zahřátí na pH 9-10 tvoří gel. Tento gel se chová stabilně při ohřátí a zůstane stabilní při opakovaném zahřátí při 100 ° C nebo dokonce při 200 ° C. V mírně alkalickém prostředí vytváří konjakový roztok po ochlazení z horkého roztoku tepelně nevratný gel. Proto je tento gel nazýván nevratným gelem; jehož mechanismem je to, že acetyl se při zahřátí za alkalických podmínek odchyluje od glukomananu v nahém stavu. Částečná strukturální krystalizace nastává v důsledku tvorby vodíkových vazeb mezi molekulami.

Při použití těchto vyhřívaných nevratných vlastností prášku Konjac Gum Powder (Glucomannan) E425 je široce používán k výrobě široké škály potravin, jako je koláč Konjac, konjacové chipsy, konjacové plátky, konjakské nudle a imitace jídel pro vegetariány .

Filmový bývalý:

Současně je Konjac Gum Powder (Glucomannan) E425 silným filmárm, a to jak samotným, tak v kombinaci s jinými dásněmi, jako je karagenan.


Funkce prášku Konjac Gum (Glucomannan) E425:

Přidejte pocit v ústech, separace fázového řízení, regulační viskozita, vytváření tvarovaných potravin, zvýšení roztíratelnosti, extrémně viskózní roztok.

Konjac Gum Powder (Glucomannan) E425 také pomůže prodloužit životnost, formovatelný nebo non-thermo-non-reverzibilní gel, Velká schopnost vazby vody.

Zabraňte synerisis (zalévání), zpomalte růst krystalů, suspendujte částice.

Tolik výhod.


Certifikát o analýze (COA, TDS) prášku Konjac Gum (Glucomannan) E425:

SPECIFIKACE

HLAVNÍ INGREDIENT: Glukomanan

JINÁ INGREDIENTA

Vlhkost ≤10,0

Protein ≤3,0

Ash ≤3,0

Pb ≤ 1,0 (mg / kg)

Jako ≤2,0 (mg / kg

SO2 ≤ 0,2 (g / kg)

Celkový počet destiček ≤ 3000 cft / g

Kvasnice ≤ 15 (cft / g)


Doporučené dávkování při použití prášku Konjac Gum (Glucomannan) E425:

image005.jpg

Nejvyšší kvalita, čistá Konjac Gum Prášek (Glucomannan) E425 továrna v Číně; Čína Konjac Gum Prášek (Glucomannan) E425 Dodavatel surovin v Číně. Čína Konjac Gum prášek (Glucomannan) E425 výrobce v Číně.


Pokud hledáte prášek konjakové gumy 25r, 30r, 36r e425, glukomanan, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: konjac gumový prášek 25r, 30r, 36r e425, glucomannan, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like