Glukonát mědi, železitý glukonát USP BP FCC

Klíčová slova: mědný glukonát, železitý glukonát USP BP FCC Chemický název: měď, 2,3,4,5,6-pentahydroxyhexanoát ------------------------ - Popis mědi glukonátu: měďnatý glukonát je měděná sůl kyseliny D-glukonové. Je to světle modrý nebo modrozelený krystal nebo prášek bez zápachu. To je...

Podrobnosti o produktu

Copper Gluconate, Ferrous Gluconate main picture.jpg

Jméno výrobku:

Glukonát mědi

Železný glukonát

Synonyma:

Cu glukonát
Glukonát měďnatý

Fe Gluconate,
Železo (II) glukonát

Vlastnosti:

světle modrý nebo modrozelený krystal nebo prášek bez zápachu

černá směs

Číslo CAS:

13005-35-1

299-29-6

Vzorec:

C12H22CuO14

C12H22FeO14

Struktura:

Copper Gluconate Structure formula.jpg

Ferrous Gluconate Structure formula.gif

Balík:

25 kg / drát z vláken; 25 kg / taška

25 kg / drát z vláken; 25 kg / taška

Klíčová slova: měděný glukonát, železitý glukonát USP BP FCC

Chemický název: měď, 2,3,4,5,6-pentahydroxyhexanoát

-------------------------

Popis mědi glukonátu:

Glukonát mědi je měděná sůl kyseliny D-glukonové. Je to světle modrý nebo modrozelený krystal nebo prášek bez zápachu. Je snadno rozpustný ve vodě a nerozpustný v ethanolu.

Glukonát mědi je orálně bio-dostupná měďná sůl kyseliny D-glukonové. Vedle svých rolí jako enzymatického kofaktoru pro oxidázu cytochromu C a superoxiddismutázu vytváří měď komplexy s komplexem DSF-thiokarbamát disulfiram (DSF), který zvyšuje inhibici proteasomu 26S zprostředkovanou DSF; inhibice proteasomu může mít za následek inhibici buněčné degradaci proteinů, zastavení progrese buněčného cyklu, inhibici buněčné proliferace a indukci apoptózy u citlivých populací nádorových buněk.


Glukonát mědi je sůl mědi používaná při profylaxi a léčbě nedostatku mědi.

Glukonát mědi je měděná sůl kyseliny D-glukonové. Kyselina glukonová se přirozeně vyskytuje v ovoci, medu, kombucha a víně.

Glukonát mědi je formou stopové minerální mědi, která se nejčastěji používá v doplňcích mědi. Měď je 3. nejběžnějším stopovým minerálem v těle. Pro tělo je životně důležité.


Použití a aplikace mědi glukonátu:

Glukonát mědi je doplňkem stravy k léčbě nedostatku mědi.

 

Nežádoucí účinky mědi glukonátu:

Existují horní úrovně příjmu pro měďnatý glukonát. V případě mědi je horní hranice pro dospělé stanovena na 10 mg denně. Glukonát mědi se prodává jako výživový doplněk, který zajišťuje měď. Typická dávka je 2,0 mg mědi / den. To je 1/5 toho, co IOM považuje za bezpečnou horní hranici. Dlouhodobý příjem mědi glukonátu vyšší než horní hranice může mít za následek poškození jater.

-------------------------

Je třeba, aby pomohla udržet zdravou kůži, barvu vlasů, zdraví kostí, a to i při tvorbě červených krvinek. Glukonát mědi je snadno absorbovatelný v těle, na rozdíl od oxidu měďnatého, což je nižší měď, která se nedá snadno absorbovat.

Ti, kteří potřebují doplnit glukonát mědi, zahrnují osoby, které mají poruchy příjmu potravy, podvyživené děti, alkoholici a ty, kteří trpí neustálým průjmem. Mezi další výhody patří prevence poruch prostaty a hypoglykémie. Některé potravinářské zdroje mědi zahrnují pšenici, broskve, med, brambory, luštěniny a ořechy.

-----------------

Tělo potřebuje měďnatý glukonát absorbovat a používat železo a měď je také součástí silného antioxidačního enzymu superoxid dismutázy.

Glukonát mědi je potenciálně vzrušující přísada proti stárnutí, ale určitě se nejedná o ty nejlépe zkoumané nebo osvědčené, pokud jde o topickou aplikaci.

---------------------

Role mědi a glukanu mědi:

Nejpočetnějšími stopami nebo menšími minerály v lidském těle jsou zinek, železo a měď. Vaše tělo nevyžaduje velké množství, aby bylo účinné. Pro tyto kritické živiny trochu jde daleko.


-Kopper je nezbytný pro sílu vašich nehtů a lesku vlasů. Jedna z jeho největších rolí je pomoci tělu zpracovat železo. Také pomáhá vašemu tělu vyvinout melanin, látku, která určuje tón pleti a barvu vlasů.

Ve vašem těle je tkáň zvaná elastin, která vytváří spojení potřebná pro kosti a klouby. Měď je zásadní součástí výroby elastinu s pomocí vitamínu C a zinku.


Tvorba červených krvinek je také odpovědností této důležité živiny. Navíc je neocenitelná jako antioxidant. Stejně jako železo se nachází většinou v játrech.


Možná jste si všimli, že lidé používají náramky vyrobené z mědi pro lékařské účely. Není to frivolní! Jak se ukázalo, je pravda, že stará manželka o léčivých vlastnostech mědi je správná.


Copper může pomoci s onemocněními, jako jsou autoimunitní onemocnění a onemocnění charakterizovaná zánětem. Měď však funguje nejlépe, pokud je užívána interně ve formě doplňku.

-Kopper je nezbytný pro srdce, kosti a kůži. To je věřil, že nedostatek mědi má za následek, kolik a jak rychle vaše vlasy také šedivé. Lidé, kteří trpí deficitem železa, mají také nedostatek mědi, a to se stejnými důsledky, jako je nízké množství červených krvinek.


Pokud máte jakýkoli druh stravovací záležitosti, jako jsou chronické problémy s trávením, glukonát mědi by měl být součástí vašeho doplňkového plánu. Mezi zdravotní přínosy mědi má glukonát mědi roli při léčbě řady nemocí, jako je artritida, onemocnění úst a některé druhy rakoviny.

------------

Popis: Železný glukonát

Železný glukonát se používá k léčbě anémie s nedostatkem železa (nedostatek červených krvinek způsobený tím, že v těle je příliš málo železa).

Glukonát železitý (II) nebo glukonát železnatý je černá sloučenina, která se často používá jako doplněk železa. Jedná se o železnou (II) sůl kyseliny glukonové.


Ve srovnání s železným fumarátem je železitý glukonát hematinický, který je méně dráždivý pro gastrointestinální trakt. Železný glukonát se obecně používá jako náhražka, pokud nelze tolerovat síran železnatý.

Všechny přípravky na bázi železa včetně přípravku Ferrous Gluconate by měly být podávány po jídle, nikdy na prázdném žaludku. Pacient by měl být upozorněn, že přípravek Ferrous Gluconate způsobuje, že stoličky se změní na tmavě zelené nebo černé. Předávkování může způsobit závažné systémové reakce.

Použití železného glukonátu:

-Potravinářská přísada

Železný glukonát se používá jako přísada do potravin při zpracování černých oliv. Železný glukonát dodává olivy stejnoměrné černé barvy. Pravidelná konzumace černého ovoce obsahující černé olivy může přispět k udržení zdravé hladiny feritinu v krvi.


Železný glukonát je doplněk železa používaný k léčbě nebo prevenci nízkých hladin železa v krvi. Železo je důležitým minerálem, který tělo potřebuje k produkci červených krvinek a udržuje vás v dobrém zdravotním stavu.

----------------------


-Farmaceuticky:

Železný glukonát se účinně používá při léčbě hypochromní anémie. Použití přípravku Ferrous Gluconate ve srovnání s ostatními přípravky železa vede k uspokojivým reakcím na retikulocyty, vysokému procentuálnímu využití železa a každodennímu zvýšení hemoglobinu, že normální hladina nastává v poměrně krátkém čase.

Obrázek Ferrous Gluconate:

Ferrous Gluconate picture.jpg

Toxicita železitého glukonátu:

Železný glukonát může být toxický v případě předávkování. Děti mohou vykazovat známky toxicity při požití 10 až 20 mg / kg elementárního železa. Závažná toxicita může vyplynout z požití vyšší než 60 mg / kg. Železo působí jak na lokální, tak na systémové účinky: je korozivní vůči sliznici trávicího traktu, může mít negativní vliv na srdce a krev, plíce, játra, gastrointestinální systém, nervový systém a kůži.

Fengchen Group je předním dodavatelem mědi Gluconate, Ferrous Gluconate USP BP FCC Prášek z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, takže všichni naši klienti mají správný dodavatel mědi Gluconate, Ferrous Gluconate USP BP FCC prášek, když ho potřebují. Když si koupíte nebo koupíte Copper Gluconate, Ferrous Gluconate USP BP FCC Prášek, obraťte se na společnost Fengchen Group.

------------------

Osvědčení o analýze

Glukonát mědi

POLOŽKY

STANDARD

Identifikace

Glukonát mědi

Splňuje požadavky

Redukující látky

1,0 max

Test,% Čistota

Glukonát mědi

98,0-102,0

Chlorid,%

0,05max

Síran,%

0,05 max

Vést, %

0,0025 max

Arsen, ppm

3 max

Závěr Kompilace s požadavky USP.

Železný glukonát

POLOŽKY

STANDARD

Identifikace

Železný glukonát

Splňuje požadavky

Organické těkavé nečistoty

Splňuje požadavky

Redukující látky

Splňuje požadavky

Kyselina šťavelová,%

Splňuje požadavky

Test,% Čistota

Železný glukonát

97,0-102,0

Voda,%

6.5-10.0

Chlorid,%

0,07max

Síran,%

0,1 max

Vést, %

0,001 max

Arsen, ppm

3 max

Fe 3+,%

2,0 max

Závěr Kompilace s požadavky USP.

------------------

Nežádoucí účinky mědi glukonátu

Při užívání v doporučených dávkách je většina lidí považována za bezpečnou. Je důležité si uvědomit, že měď reaguje s minerálním zinkem. Proto, když vezmete oba dohromady, vaše tělo nebude absorbovat tolik zinku, protože měď brání tomuto procesu. Příliš mnoho zinku může způsobit nedostatek mědi.


Je dokázáno, že většina lidí dostává doporučenou denní dávku mědi stravováním zdravé výživy. Interakce s drogami jsou vždy možnost. Pokud jste na léčbě, poraďte se s lékařem o vašem doplňkovém režimu.

Někteří zdravotníci se domnívají, že měď má také negativní vliv na zkušenosti po porodu. Nastávající matky a kojící ženy by se měly poradit s porodníkem.

----------------------

Nejvyšší kvalita, Čínský čistý měďný glukonát, železný glukonát USP BP FCC prášek / substance továrna v Číně; Čína měď glukonát, železný glukonát USP BP FCC dodavatelů surovin v Číně. Čína měď glukonát, železný glukonát USP BP FCC API výrobci v Číně.

Související produkty:

Pokud hledáte Copper Gluconate, Ferrous Gluconate USP BP FCC, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: Glukonát mědi, železný glukonát USP BP FCC, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit