Iota Rafinovaný karagenan, Iota Semi rafinovaný karagenan

Iota Rafinovaný karagenan, Iota rafinovaný Carrageenan Klíčová slova: Iota Rafinovaný karagenan, Rafinovaný Iota Carrageenan Iota Semi rafinovaný karagenan, Iota Poloprafinovaný karagenan Rafinovaný karagenan Iota Popis: Iota Semi Rafinovaný karagenan se získává zpracováním přírodních kmenů ...

Podrobnosti o produktu

Iota Rafinovaný karagenan, Iota částečně rafinovaný karagenan image001.jpg


Jméno výrobku:

Iota Rafinovaný karagenan

Iota částečně rafinovaný karagenan

Synonyma:

Rafinovaný Iota Carrageenan

Iota polo rafinovaný karagenan

Balík:

25kgs / Fibre drum

25kgs / Fibre drum

Funkce:

Želírující činidlo, stabilizátor, zahušťovadlo

Aplikace:

Mléčné výrobky, želé, měkké bonbóny, masné výrobky, nápoje, kapsle apod.

Carrageenan je široce používaná potravinářská přísada a přísady s antikoagulačním účinkem snižujícími hladinu lipidů, běžně používanou při výrobě želé, cukrovinky, výroby zmrzliny. Používá se jako zahušťovadlo v potravinářském průmyslu.

Skladovatelnost

2 roky

HS KÓD:

1302391100


Klíčová slova:

Iota Rafinovaný karagenan, Rafinovaný Iota Carrageenan

Iota Semi Rafinovaný karagenan, Iota poloprafinovaný karagenan

Rafinovaný karagenan Iota

Popis:

Iota Semi Rafinovaný karagenan se získává ošetřením přírodních kmenů mořských řas Eucheuma Spinosum tříd červených mořských řas odstraňuje nečistoty a mytí a sušení čerstvé vody. Aplikuje se na jeho gelování, zahušťování a stabilizační vlastnosti. Iota Semi Rafinovaný karagenan se nejčastěji používá v mléčných a masných výrobcích, díky silné vazbě na potravinářské bílkoviny.

Carrageenany jsou řada hydrokoloidů používaných k zahušťování, stabilizaci a gelovým roztokům. Jsou vegetariánské a obzvláště účinné s bílkovinami, takže se běžně používají u mléčných výrobků. Existují 3 základní typy: Iota Carrageenan, Kappa Carrageenan a Lambda Carrageenan. V přítomnosti vápníku tvoří Iota Rafinovaný karagenan měkký gel a Kappa Carrageenan tvoří tuhý a křehký gel. Ale v přítomnosti draselných solí vytváří Kappa Carrageenan velmi pevné a elastické gely. Lambda Carrageenan nebude tvořit gel, ale může být použit jako zahušťovadlo.

Iota Rafinovaný karagenan může být použit pro výrobu zmrzlých zákusků, stabilizaci zmrzlin, horkých mléčných pěn, výrobu bohatých krémů v ústech, a to i s nízkým obsahem tuku nebo vajec, k pokrytí složky s gelovým pláštěm nebo k výrobě sýra, sýr s textem pěkně roztaveného sýra, ale s příchutí suchého stárnutí sýra.

Existuje mnoho druhů karagenanů mimo kappa, iota a lambda, ale používáme tyto tři typy pouze ve vaření. Můžete také vidět tyto složky označené příslušnými řeckými malými písmeny: κ-karagenan (kappa), ι-karagenan (iota), λ-karagenan (lambda).

Názvy karagenanů se týkají polohy podél dlouhé molekuly karagenanu, kde je spojena určitá větev molekuly (v tomto případě skupina sulfátového esteru). Umístění této skupiny ovlivňuje rozpustnost a pevnost gelu karagenanu. Přemýšlejte o mořských řasách ao tom, jak mohou mít mnoho různých textur: dělá to tím, že mísí vnitřní složení Carrageenanů.

Fengchen Group je přední dodavatel a výrobce čínské Iota Rafinovaný karagenan. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné částky, které zajišťují, že všichni naši klienti mají právo, pokud potřebují, správný výrobek a dodavatel China Iota Rafinovaný karagenan. Když se chystáte koupit nebo zakoupit Iota Rafinovaný karagénový prášek z Číny, obraťte se na společnost Fengchen Group.


Použití a aplikace:

Iota Rafinovaný karagenan je ideální pro výrobu zmrzlých zákusků, stabilizaci zmrzlin a horkých mléčných pěn, jako je naše Gruyere Hot Foam (znázorněné níže s kroketami z vaječných žloutků) a pro výrobu bohatých krémů v ústech, a to i s nízkým obsahem tuku nebo s vejci.

Iota a Kappa Rafinovaný karagenan se často používají společně k úpravě výsledné struktury a pocitu v ústech. Například kombinace Iota a Kappa může být použita k vytvoření toho, co se nazývá zkonstruovaný sýr, který vede ke sýru s strukturou pěkně roztaveného sýra, ale s chutí suchého stárnutí sýra. Sýry v suchém stavu se dobře netaví a rozkládají se na tuky a kusy, ale karagenan může stabilizovat emulzi a vyřešit problém.


Produktové indexy

Název produktu: Semi rafinovaná Iota Carrageenan

Vzhled: Krém na světle hnědý


Vlastnosti:

Iota Rafinovaný karagenan je přírodní hydrokoloid vyrobený z mořských řas (Eucheuma spinosum). Rozpustí se ve vodě při teplotě 60 ° C nebo vyšší s teplotou varu 85 ° C. To může vést ke středně viskózní tvorbě za chlazení a stabilní za kontrolních podmínek.

Aplikace:

Iota Rafinovaný karagenan je široce používán jako stabilizátor, texturizer, transparentní a elastický gel, uvolňování chuti / chuti, termoreverzibilní gelování, minimální syneréza. Kromě toho je široce používán při zpracování potravin.

 

Popis produktu:

Velikost částic: Přechod 150 M (106 μ), minimálně 95%

Celkový popel: Max. 35%

Obsah vlhkosti: Max. 12%

pH: 8 - 11 *

Viskozita:> 5 cps **

Síla gelu:> 50 g / cm2 ***

Mikrobiologie:

Celkový počet desek: <5000 cfu="">

Kvasinky a formy: <300 cfu="">


Carrageenan Funkce:

Jedna z nejdůležitějších vlastností, která skutečně odlišuje karagenan od ostatních hydrokoloidů, je jeho schopnost složit nebo interagovat s bílkovinami a je používána značně k zahušťování, gelování nebo stabilizaci mléčných roztoků. Karagenan není surfaktant, ale stabilizuje existující emulze. Trojrozměrná síť, která pomáhá stabilizovat emulze, také funguje jako součást suspendování částic.

Iota Rafinovaný karagenan je skvělý zahušťovací a želírovací prostředek, který se nejčastěji používá s ovocem a mléčnými výrobky, čímž vytváří tepelně reverzibilní a pružný měkký gel. Iota Rafinovaný karagenan vyžaduje ionty vápníku, aby vyvinuly gel a jako všechny karagenany je to vegetarián a skvělá alternativa k želatině. Iota Rafinovaný karagenan tvoří měkký gel, zejména v přítomnosti vápníku.


Osvědčení o analýze (COA, TDS)

Vzhled

Červeň až nažloutlý, hrubý až jemný prášek

Velikost částic

95% prochází 120 mesh

95% průchod 200 ok

Viskozita (m.Pas)

≥5

≥5

Celkový popel

≤30

≤30

Vlhkost (%)

≤10

≤10

Transparentnost (1%)

***

***

PH úroveň

8,0 až 11,0

8,0 až 11,0

Popel se nerozpustí do kyseliny

≤1,0

≤1,0

Síran (%, počítání podle SO

15-40

15-40

Arzen (ppm)

≤3,0

≤3,0

Olovo (ppm)

≤5

≤5

Ortuť (ppm)

≤1,0

≤1,0

Kadmium (ppm)

≤2,0

≤2,0

Celkový počet destiček (cfu / g)

≤5000

≤5000

Kvasinky a plísně (cfu / g)

≤300

≤300

E-coli

Absent v 5g

Salmonella

Absent v 10g

 

Iota Semi Rafinovaný karagenan

Vzhled

Snowy bílý prášek

Velikost částic

120 mesh

Viskozita (mPa.s)

≥5

Celkový obsah Ash (%)

≤30

Vlhkost (%)

≤10

KCL pevnost gelu (g / cm2) (1,5%, 0,2% KCL)

Chybí

Transparentnost (T%)

≥70

PH

8,0 až 10,0

Popel se nerozpustí do kyseliny (%)

≤1,0

Síran (%, počítání podle SO 4 2- )

15 ~ 40

Těžký kov

Obsah arzenu (ppm)

≤2,0

Obsah olova (ppm)

≤5,0

Obsah rtuti (ppm)

≤1,0

Obsah kadmia (ppm)

≤1,0

Mikrobiologie

Celkový počet destiček (cfu / g)

≤5000

Kvasinky a plísně (cfu / g)

≤300

E-coli

Negativní v 5g

Salmonella

Negativní v 25g

Výhody našeho produktu:

Carrageenan Properties

Teplota (gely a taveniny): Karagenanové gely jsou tepelně reverzibilní. V závislosti na koncentraci použitých karagenanů a přítomnosti kationtů se teplota gelování / tavení pohybuje v rozmezí přibližně 104 ° F / 40 ° C až 158 ° F / 70 ° C.

Textury: Iota tvoří měkký a elastický gel ve spojení s vápenatými solemi, jako je chlorid vápenatý, laktát vápenatý a glukurát vápenatý. Za přítomnosti vápníku tvoří Kappa Carrageenan tuhé a křehké gely. Ale v přítomnosti draselných solí vytváří Kappa Carrageenan velmi pevné a elastické gely. Kombinujte tyto dvě, abyste provedli malé změny textury.

Vzhled: gely Iota Carrageenan jsou jasné.

Uvolnění chuti: Vynikající pro tvrdý gel.

Úžasný pocit: Iota Carrageenan byla popsána jako "rozpustná v ústech", zatímco Kappa Carrageenan, v závislosti na koncentraci, se pohybuje od měkkých a křehkých (tofu) až po tvrdé a křehké (okurky) textury.

Stabilní za mrazu / rozmrazení: Kappa není stabilní, syneresa způsobená zmrazením. Iota Carrageenan je stabilní.

Syneresa (pláč): Kappa carrageenan má syneresis, zejména v nízkých koncentracích. Iota Carrageenan tvoří gely bez syneresis.

Stříhání: Kappa Carrageenan vytváří smykově řízený gel, což znamená, že karagénový gel může být smíchán do tekutého gelu nebo vytlačován jako pěna. Míchání přípravku Iota Carrageenan zabrání tvorbě gelu, ale pokud nechá odpočinek, znovu se vytvoří zlomený gel.

Nejvyšší kvalita, čistá Iota Carrageenan Rafinovaná továrna v Číně; Čína Iota Carrageenan Rafinovaný dodavatel surovin v Číně. Čína Iota Carrageenan Rafinovaný výrobce v Číně.


Pokud hledáte iota rafinovaný carrageenan, iota semi rafinovaný carrageenan, přivítejte nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: iota rafinovaný carrageenan, iota semi rafinovaný carrageenan, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like