Instantní BCAA rozvětvený řetězec Aminokyselinový prášek 2: 1: 1 4: 1: 1 8: 1: 1

1: 1: 1 4: 1: 1 8: 1: 1 Název produktu: Instantní prášek BCAA Rozvětvený řetězec aminokyseliny 2: 1: 1 4: 1: 1 8: 1: 1 : 2: 1: 1 4: 1: 1 8: 1: 1 BCCA Charakteristiky: Čistá bílá prášková (test): 99% Min Struktura: Balení: 25 kg /

Podrobnosti o produktu

Instantní BCAA rozvětvený řetězec Prášek aminokyseliny 2: 1: 1 4: 1: 1 8: 1: 1

image001.jpg

Název produktu: Instantní prášek BCAA Rozvětvený řetězec aminokyseliny 2: 1: 1 4: 1: 1 8: 1: 1


Synonyma:

Poměr: 2: 1: 1 4: 1: 1 8: 1: 1 BCCAs

Vlastnosti: bílý prášek

Čistota (stanovení): 99% Min

Struktura:

image002.jpg

Balení: 25kgs / Fiber Drum

Funkce: Získejte svaly, poskytující energii

MOQ: 1 kg

Doba použitelnosti: 2 roky

Klíčová slova:

BCAA, instantní prášek BCAA, aminokyselina s rozvětveným řetězcem

BCAA 2: 1: 1 BCAA 4: 1: 1


Popis:

Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA) označují tři aminokyseliny: leucin, isoleucin a valin.

Pro osoby s nízkým příjmem bílkovin ve stravě může suplementace BCAA podporovat syntézu svalových proteinů a zvyšovat růst svalů v průběhu času. Instantní BCAA prášek, rozvětvený řetězec aminokyseliny by také mohl být použit k prevenci únavy u začínajících sportovců.

Leucín hraje důležitou roli při syntéze svalových proteinů, zatímco izoleucin indukuje příjem glukózy do buněk. Další výzkum je zapotřebí k určení role valinu v BCAA.

Doplňující prášek BCAA Instant, rozvětvený řetězec aminokyseliny zabraňuje sérovému poklesu BCAA, který se vyskytuje během cvičení. Snižování sérové koncentrace by normálně způsobilo příval tryptofanu do mozku, následovaný produkcí serotoninu, který způsobuje únavu.

Instantní BCAA prášek, rozvětvený řetězec aminokyseliny jsou důležité pro každodenní konzumaci, ale mnohé zdroje bílkovin, jako je maso a vejce, již poskytují BCAA. Dodatek však není nutný pro osoby s dostatečně vysokým příjmem bílkovin (1-1,5 g na kg tělesné hmotnosti denně nebo více).

Instantní BCAA prášek, rozvětvený řetězec aminokyseliny jsou známé jako stresové aminokyseliny. 0% stravy by měly být bílkoviny, pokud je tělo pod silným stresem, protože stres způsobuje rychlejší rozpad proteinů. Instantní BCAA prášek, rozvětvený řetězec aminokyseliny mají regulační účinky na celkový proteinový metabolismus a jsou vyžadovány ve větších množstvích během stresu než jiné aminokyseliny (a pravděpodobně poměrně více leucinu než buď valin nebo isoleucin). Kromě toho prášek BCAA Instant, aminokyselina větveného řetězce pomáhá snížit rychlost rozkladu a využití dalších aminokyselin a stimulovat syntézu bílkovin. Proto jsou tyto instantní BCAA prášky, rozvětvené řetězce aminokyseliny užitečné v podmínkách stresu způsobeného traumatem, chirurgickým zákrokem, selháním jater, infekcí, horečkou, hladem, tréninkem svalů a zvedáním. BCAA jsou jedinečné v tom, že kosterní svaly je mohou přímo využívat jako zdroj energie.

Instantní BCAA prášek, rozvětvený řetěz Aminokyselina je aminokyselina mající alifatické boční řetězce s větví (centrální atom uhlíku vázaný na tři nebo více atomů uhlíku). Mezi proteinogenní aminokyseliny existují tři BCAA: leucin, isoleucin a valin. Neproteinogenní BCAA zahrnují kyselinu 2-aminoizomáselnou.

3 proteinkogenní prášky BCAA s přímým řetězcem, rozvětvená řetězová aminokyselina patří mezi 9 esenciálních aminokyselin pro lidi, což představuje třicet pět procent esenciálních aminokyselin ve svalových proteinech a čtyřicet procent předem vytvořených aminokyselin požadovaných savci. Syntéza pro instantní prášek BCAA, rozvětvený řetězec aminokyseliny se vyskytuje ve všech umístěních rostlin, v plastidech buňky, jak je stanoveno přítomností mRNA, která kódují enzymy v metabolické cestě.

Instantní prášek BCAA, rozvětvené řetězec aminokyselin plní několik metabolických a fyziologických rolí. Metabolicky podporují syntézu proteinů a jejich obrat, signální dráhy a metabolismus glukózy. Oxidace instantního prášku BCAA, rozvětveného řetězce aminokyselin může zvýšit oxidaci mastných kyselin a hrát roli v obezitě. Fyziologicky, instantní BCAA prášek, rozvětvený řetězec aminokyseliny převzít roli v imunitním systému a v mozkové funkci. Budou účinně rozkládány dehydrogenázovými a dekarboxylasovými enzymy, které jsou exprimovány imunitními buňkami, a jsou vyžadovány pro růst a proliferaci lymfocytů a aktivitu cytotoxických T lymfocytů. A konečně, instantní BCAA prášek, aminokyseliny s rozvětveným řetězcem sdílejí stejný transportní protein s mozkem aromatickými aminokyselinami. Jakmile je v mozku Instant BCAA prášek, rozvětvená řetězová aminokyselina může mít úlohu při syntéze bílkovin, syntéze neurotransmiterů a tvorbě energie.

V lidském těle jsou insekticidní prášky BCAA, aminokyseliny s rozvětveným řetězcem nezbytné pro syntézu bílkovin a jsou často označovány jako "stavební bloky" bílkovin.

 Existuje zhruba dvacet různých aminokyselin, přičemž devět z nich je označováno jako esenciální aminokyseliny, které tělo nemůže sám poskytnout; proto je třeba tyto konzumovat prostřednictvím vyvážené stravy. Aminokyseliny jsou nezbytné pro opravu a obnovu svalových tkání, přičemž práškový instantní BCAA, aminokyselina větveného řetězce obsahuje 3 esenciální aminokyseliny s rozvětveným řetězcem, L-leucin, L-isoleucin a L-valin.

 Tyto tři aminokyseliny mají jedinečnou strukturu a v důsledku toho se přímo tráví ve svalech, což maximalizuje výživovou dostupnost.

Výhody aminokyselin s rozvětveným řetězcem pro výkonnost

Existuje řada důvodů, proč jsou BCAA důležité. Obecně fungují jako stavební bloky bílkovin a svalů a mohou také pomoci regulovat hladinu cukru v krvi a dokonce zlepšit metabolismus krevního cukru.

Oni dostali docela dost pozornosti, protože pozdě pro jejich potenciál snížit únavu během cvičení, také.

Bylo zjištěno, že prášek Instant BCAA, rozvětvená řetězová aminokyselina zlepšuje výkon vytrvalostních výkonů mezi vytrvalostními běžci, což pravděpodobně brzdí tvorbu serotoninu v mozku.

Instantní BCAA prášek, rozvětvený řetězec aminokyseliny zmírňoval centrální únavu mezi běžci během dvou po sobě jdoucích dnů závodních závodů, což jim umožnilo běžet rychleji se stejným stupněm vnímání námahy. To dospělo k závěru, že prášek Instant BCAA, Branched Chain Amino Acid může být obzvláště užitečný pro sportovce, kteří čelí vícedenním soutěžím.

Jiné studie naznačují, že instantní BCAA prášek, rozvětvený řetězec aminokyseliny může snížit hodnocení vnímání námahy během cvičení o 7% a hodnocení psychické únavy o 15% ve srovnání s placebem. Dokonce i mezi námořníky, kteří se účastní 32hodinové plavby na moři, s vysokým obsahem bílkovin stravy s práškem Instant BCAA, rozvětvená řetězová aminokyselina snížila pocit únavy.

Fengchen Group je přední Čína Instant BCAA prášek, Branched Chain aminokyseliny dodavatele a výrobce. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, zajišťujeme, aby všichni naši klienti měli správný prášek China Instant BCAA, výrobce a dodavatel rozvětvených řetězců aminokyselin, když je potřebují. Když si kupujete nebo zakoupíte prášek Instant BCAA, Branched Chain Amino Acid z Číny, obraťte se prosím na společnost Fengchen Group.


Funkce a výhody:

1) Syntéza bílkovin: Instantní prášek BCAA, rozvětvená řetězová aminokyselina zvyšuje proteinovou syntézu a snižuje degradaci proteinů ve svalové tkáni v důsledku aktivace některých klíčových enzymů.

2) Zranění svalů a bolesti: Mnoho výzkumů naznačuje, že prášek Instant BCAA, rozvětvená řetězová aminokyselina snižuje poškození svalů a bolest v důsledku fyzického cvičení.

3) Post-cvičení imunitní odpovědi: U elitních atletů, inkontinentního prášku BCAA, se ukázalo, že aminokyseliny s rozvětveným řetězcem chrání glutamin a imunitní funkci.

4) Síla a síla: Několik studií ukázalo, že rozvětvené řetězce aminokyselin nepracují pouze na papíře: skutečně zvyšují svalovou hmotu a / nebo sílu. Jedna zajímavá studie zjistila, že konzumace instantního prášku BCAA, rozvětveného řetězce aminokyseliny před tréninkem zvyšuje sílu a hmotnost více než spotřeba syrovátky, což je oblíbená ve světě kulturistiky.

Instantní prášek BCAA, rozvětvený řetězec aminokyseliny snižuje bolest svalů a poškození a zvyšuje syntézu proteinů ve vašem těle po cvičení. Tyto aminokyseliny, které jsou základními stavebními prvky bílkovin, zahrnují leucin, isoleucin a valin. Všechny tři jsou esenciální aminokyseliny, které musí být získány z potravin.

Výhody:

S pomocí Instant BCAA prášku, rozvětvený řetězec aminokyseliny, osoba po cvičení bude mít méně bolesti svalů a mají vyšší míru syntézy bílkovin než ti, kteří ne. Instantní BCAA prášek, rozvětvený řetězec aminokyseliny je také užitečné ke zvýšení poruchy mastných kyselin po cvičení, což umožňuje tělu použít více energie z tuku k opravě poškozených svalů a doplnění živin do buněk. To urychluje proces hojení a minimalizuje množství bílkovin, které vaše tělo používá z vašich svalů, a přeměňuje je na glukózu na energii.


Osvědčení o analýze (COA, TDS)

Výhody našeho instantního prášku BCAA, rozvětveného řetězce aminokyseliny:

1.Vysoká objemová hustota. Instantní BCAA prášek, rozvětvený řetězec aminokyseliny usnadňuje vyplnění více prášku v sáčku a kapsli

2.Vysoká propustnost. Udělejte si svůj funkční nápoj více jasný

3. Vysoká rychlost rozpouštění. Ulehčte pro vás, abyste vytvořili instantní prášek BCAA, rozvětvený řetězec aminokyselinového roztoku

4.Balení s vysokou pevností. Zabraňte poškození při přepravě


Dodatečně:

(1) Instantní BCAA prášek, rozvětvený řetězec aminokyseliny může snížit únavu během cvičení

Spotřeba BCAA může pomoci snížit fyzickou i duševní únavu.

Studie na lidských účastnících hlásí až o 15% méně únavy u těch, kteří dostali Instant BCAA prášek, rozvětvený řetězec aminokyseliny během cvičení, ve srovnání s těmi, kteří to udělali.

Ve výzkumu tato zvýšená odolnost proti únavě pomohla cvičení skupiny Instant BCAA, rozvětvené řetězové aminokyseliny, o 17% déle, než dosáhla vyčerpání.

V jiné studii byli účastníci během cyklického testu vystaveni tepelnému stresu. Byli požádáni, aby pohltili buď nápoj obsahující prášek BCAA Instant, rozvětvenou řetězovou aminokyselinu. Ti, kteří pili instantní prášek BCAA, pivo s rozvětveným řetězcem aminokyseliny se cyklo- valo o 12% déle.

Navíc, prášek BCAA Instant, Aminokyselina větveného řetězce může být efektivnější při snižování únavy cvičení u netrénovaných osob ve srovnání s vyškolenými jednotlivci.

(2) Doplňky BCAA snižují bolesti svalů

Instantní BCAA prášek, rozvětvený řetězec aminokyseliny může také pomoci vašim svalům po cvičení cítit méně bolestivé.

Jedním z možných způsobů je snížení hladin enzymů kreatinkinázy a laktátdehydrogenázy v krvi, které se podílejí na poškození svalů. To může zlepšit zotavení a poskytnout určitou ochranu před poškozením svalů.

(3) Instantní prášek BCAA, rozvětvený řetězec aminokyseliny může zvýšit svalovou hmotu

Koneckonců, výzkum ukazuje, že BCAA aktivují enzymy odpovědné za budování svalů (5).

Některé studie také ukazují, že instantní BCAA prášek, rozvětvená řetězová aminokyselina může být účinná při zvyšování svalové hmoty, zvláště pokud obsahují vyšší podíl leucínu než isoleucin a valin.

(4) Rozvětvený řetězec aminokyseliny může snížit hladinu cukru v krvi

BCAA mohou také přispívat k udržení normální hladiny cukru v krvi.

Předpokládá se, že leucín a isoleucin zvyšují sekreci inzulínu a způsobují, že vaše svaly získávají z krve více cukru, čímž snižují hladinu cukru v krvi.

V praxi však ne všechny studie tyto účinky podporují.

Ve skutečnosti někteří dokonce hlásí potenciální zvýšení hladiny cukru v krvi, v závislosti na typu účastníků stravy. Například, když je prášek BCAA Instant, rozvětvený řetězec aminokyseliny kombinován s dieta s vysokým obsahem tuku, konzumace v podobě doplňků může vést k inzulínové rezistenci.

(5) Rozvětvený řetězec aminokyseliny může zvýšit ztrátu hmotnosti

Instantní BCAA může pomoci zabránit přírůstku hmotnosti a zvýšit ztrátu tuku.

Ve skutečnosti observační studie uvádějí, že lidé, kteří konzumují v průměru 15 gramů BCAA ze stravy každý den, mohou mít až o 30% nižší riziko vzniku nadváhy nebo obezity než ty, které spotřebovávají v průměru 12 gramů denně.

Pokud se pokoušíte zhubnout, instantní prášek BCAA, rozvětvený řetězec aminokyseliny může pomoci tělu zbavit nežádoucího tuku účinněji.

(6) Aminokyselina rozvětveného řetězce může snížit komplikace při onemocnění jater

Instantní prášek BCAA může pomoci snížit komplikace související s selháním jater.

V případech rakoviny jater, které užívají instantní prášek BCAA, může aminokyselina s větveným řetězcem pomoci snížit retenci vody a snížit riziko předčasné smrti až o 7%.

Špičková kvalita, čistý instantní prášek BCAA, továrna na výrobu aminokyselin / látek s rozvětveným řetězcem v Číně; Čína Instant BCAA prášek, rozvětvený řetěz Aminokyseliny dodavatele surovin v Číně. Čína Instant BCAA prášek, rozvětvený řetězec aminokyseliny výrobce v Číně.


Pokud hledáte okamžitý bcaa rozvětvený řetězec aminokyseliny prášek 2: 1: 1 4: 1: 1 8: 1: 1, vítejte nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: instantní bcaa rozvětvený řetězec aminokyseliny prášek 2: 1: 1 4: 1: 1 8: 1: 1, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit