Heme Iron nebo Hemin (zdroj skotu, prasečí krev)

Heme Železo nebo Hemin (zdroj skotu, prasečí krev) Název produktu: Heme Železo nebo Hemin Zdroj: Bovinní zdroj, prasečí krém Charakteristika: Černý hnědý krystalický prášek Formule: C34H32ClFeN4O4 Informace o balení: 20Kgs / Ctn Klíčová slova: Heme Iron, Hemin : Heme Iron nebo Hemin je ...

Podrobnosti o produktu

Heme Iron nebo Hemin (zdroj skotu, prasečí krev)

Heme Iron Or Hemin (Bovine Source, Pig Blood).png


Název produktu: Heme Iron nebo Hemin

Zdroj: zdroj skotu, prasečí krev

Charakteristika: Černě hnědý krystalický prášek

Vzorec: C34H32ClFeN4O4

Informace o balení: 20Kgs / Ctn

Klíčová slova: Heme Iron, Hemin Surovina API prášek


Popis a použití:

Heme Železo nebo Hemin je sloučenina železného porfyrinu. Skládá se ze 4 porfyrinových kruhů a jednoho železného železa. Heme Železo nebo Hemin je vyroben z prasečí krve. Může být použita při léčbě anémie s nedostatkem železa. Heme Železo pochází z krve prasat a zpracovává se na ocelově modrý prášek. Aplikace zahrnují funkční potraviny a doplňky stravy.

Heme Iron Or Hemin (Bovine Source, Pig Blood) picture.png

Heme Železo nebo Hemin je široce používán v dodávkách železa potraviny, drogy, zdravé výživy a kosmetiky. Jako přísady.


Heme Železo nebo Hemin je železnatá sloučenina známá jako biologický zdroj železa. S vysokou absorpcí a dobrým účinkem na prevenci a léčbu anémie s nedostatkem železa je Heme Iron nebo Hemin široce používán v moderní medicíně. Neexistuje žádný železitý pach pro naše Heme Iron nebo Hemin. Neindukuje žaludek ani střeva a nemá toxický ani vedlejší účinek. Dokonce i těhotné ženy a děti mohou užívat přípravek Heme Iron nebo Hemin formulase. Navíc Heme Iron nebo Hemin budou přímo absorbovány střevní sliznicí. Míra nasákavosti může být vyšší než 25%.

Obsah hemoglobinu a množství erytrocytů v těle mohou být zvýšeny během krátké doby po podání přípravku Heme Iron nebo Hemin. To je důvod, proč se anémie velmi rychle vylepšuje.

Nyní jsou železné přísady s přípravkem Heme Iron nebo Hemin povoleny ministerstvem zdravotnictví.

Heme Železo nebo Hemin se vyrábí v kapslích, tabletách, ústní tekutině.

Heme Iron nebo Hemin je velmi preferovaným materiálem pro přírodní železo jako doplněk ve zdravotnických produktech, potravinách, lécích.

Heme Železo nebo Hemin je porfyrin obsahující železo. Přesněji řečeno, je to protoporfyrin IX obsahující ion železitého železa (heme B) s chloridovým ligandem.

Heme Iron Or Hemin (Bovine Source, Pig Blood) picture-2.png

---------------

Existují pouze 2 druhy železa, které můžeme používat v potravinách a ve zdravotnictví; Heme železo existující v maso, drůbež nebo ryby a nehemelové železo ze zeleniny, mléčných výrobků nebo chemicky spojeného železa v obvyklých doplňcích.

Železo heme obvykle tvoří pouze část denního příjmu potravy, ale je lépe absorbováno než železo bez hemu. Na rozdíl od nehemového železa nebude absorpce ovlivňována jinými chelátotvornými složkami stravy, jako jsou fytáty, tannáty a fosfáty.

Průměrné množství přijímaného železa v potravě je dvanáct až osmnáct mg denně. U zdravých jedinců je průměrná hladina železa 1 mg denně u mužů, 1,5 - 2,5 mg denně u žen a během těhotenství 2 až 3 mg denně, což odpovídá celkovému množství 500 až 1000 mg. Požadavky na železo by měly kompenzovat poptávku během růstu, těhotenství a fyziologických a patologických ztrát. Heme železo pomůže jako doplněk. Tuto roli dokonale vykoná Heme Iron.

Při normálním zdravotním stavu je léčba železa v krvi konzervativní s malou nebo žádnou ztrátou tělesného železa, s výjimkou vylučování 1-2 mg, a to hlavně vylupováním buněk z gastrointestinálního traktu a kůže a menstruacemi.

 

Je zde nedostatek železa Heme, můžete se velmi snadno unavit, mít problémy se soustředěním, mít špatné vlasy a nehty a cítit se obecně slabý. Nízká hladina železa je také zodpovědná za negativní dopad na schopnost učit se i fyzické schopnosti. Železný stav těhotných a těch, kteří plánují těhotenství, určuje váhu plodu. Dokonce do takového rozsahu, že Heme železo ovlivní zdravotní stav v celém životě člověka. Více než třicet procent všech plodných žen bude trpět nízkým počtem železa v důsledku menstruační ztráty krve. Nízká hladina železa zvyšuje příjem škodlivého kadmia, který je uložen v kostře a způsobuje rostoucí riziko osteoporózy.

---------------

Jako profesionální Čína Heme Iron nebo Hemin suroviny dodavatele a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Heme Iron nebo Hemin API z Číny v Číně téměř 10 let.


Hlavní indexy společnosti Heme Iron:

Testovací položka

Standard

Výsledek Heme Iron

Vzhled
Heme Iron nebo Hemin

Černý prášek

Splňuje požadavky Heme Iron nebo Hemin

Čistota

≥ 23%

24%

Fe (železná složka)

≥2,0%

2,1%
UV-spektrofotometrická analýza

Oganoleptické údaje

Měli byste dodržovat

Splňuje požadavky Heme Iron nebo Hemin

Ztráta sušením

≤ 5,0%

2,5%

Těžký kov

Pb ≤ 0,5 mg / kg
As≤ 0,5 mg / kg
Hg ≤ 0,5 mg / kg

0,3 mg / kg
0,3 mg / kg
0,3 mg / kg

Celková kolonie

≤ 1000 cfu / g

887 cfu / g

Koliformní skupina

≤ 30MPN / 100g

<30mpn>

Nejvyšší kvalita, Čína Pure Heme Iron nebo Hemin prášek / substance továrna v Číně; Čína Heme Iron nebo Hemin dodavatelů surovin v Číně. Čína Heme Iron nebo Hemin API Výrobci v Číně.

Hledáte-li heme železo nebo hemin (zdroj skotu, prasečí krev), kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: heme železo nebo hemin (zdroj skotu, prasečí krev), výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit