Erythritol, Erythrol

Erythritol, Erythrol Název produktu: Erythritol, Erythrol Synonyma: erythrit, erytoglucin, eryglucin, erythromannit a fyty Chemický název: butan-1,2,3,4-tetrol; 1,2,3,4-Butanoletát Číslo CAS: 149-32-6, 10030-58-7 Charakteristika: bílý prášek Čistota (stanovení): 99% Minimální molekulární vzorec: ...

Podrobnosti o produktu

Erythritol, Erythrol

Erythritol, Erythrol BP EP USP.jpg

Název produktu: Erythritol, Erythrol

Synonyma: erythrit, erytoglucin, eryglucin, erythromannit a fyty

Chemický název: butan-1,2,3,4-tetrol; 1,2,3,4-butanetriolu

Číslo CAS: 149-32-6, 10030-58-7

Charakteristika: bílý prášek

Čistota (stanovení): 99% Min

Molekulární vzorec: C4H10O4

Struktura:

Erythritol, Erythrol BP EP USP Structure formula.jpg

Balení: 25 kg / taška; 25kgs / Fibre drum


Klíčová slova:

Erythritol, Erythrol

Popis

Erythritol, Erythrol ((2R, 3S) -butan-1,2,3,4-tetrol) je cukrový alkohol (nebo polyol), který byl schválen pro použití jako potravinářská přísada v mnoha zemích po celém světě. Byl objeven v roce 1840. Erythritol, Erythrol se vyskytuje přirozeně u některých druhů ovoce a fermentovaných potravin. Na průmyslové úrovni se vyrábí z glukózy fermentací s kvasinkami, Moniliella pollinis. Erythritol, Erythrol je 60-70% sladký jako sacharóza (stolní cukr), přesto je téměř nekalorický, neovlivňuje hladinu cukru v krvi, nezpůsobuje zubní kaz a je částečně absorbován tělem, vylučován močí a výkaly.


Erythritol, Erythrol je jedním z nejvýznamnějších přírodních 0-kaloriových sladidel, které se staly tak populární a zdánlivě méně problematické než kontroverzní aspartam. Místo toho, Erythritol, Erythrol je přírodní cukr alkohol jako xylitol.

Mnoho lidí si vybere Erythritol, Erythrol, protože může snížit množství cukru a kalorií v tom, co spotřebovávají. Běžně jej najdete jako složku nízkotučných a cukrových potravin, ale existují některé velmi časté a časté nežádoucí účinky, i když se používají v malých množstvích. Erythritol, spotřeba erythrolu může způsobit průjem, bolesti žaludku a bolesti hlavy.

Lidské tělo nemůže rozbít. To je důvod, proč neposkytuje svým spotřebitelům kalorie ani cukr. Takže, Erythritol, Erythrol cestuje přes naše tělo, prostě není metabolizován.


Erythritol, Erythrol může být rychle absorbován v tenkém střevě, ale je špatně metabolizován, v lidském těle nemá absolutně žádné známé funkce a je vylučován močí nezměněn.

Japonsko používalo Erythritol, Erythrol po dlouhou dobu v cukrách, želéch, džemách, čokoládě (včetně běžné čokolády), jogurtu, nápojů a jako přírodní náhražku cukru. V poslední době získala popularitu v mnoha dalších zemích. Od roku 1997 má status obecně uznávaného jako bezpečný od úřadu FDA, který vám opravdu neřekne, jak je to bezpečné. Potravinářský průmysl a spotřebitelé milují Erythritol, Erythrol, protože může mít až 80% sladkosti cukru, ale je nehlučný a nezvyšuje hladinu cukru v krvi.

Mezitím vědci pro-průmysl tvrdí, že Erythritol, Erythrol může dokonce poskytnout antioxidanty každému, kdo ho užívá. U diabetických potkanů se zdá, že působí jako antioxidant (boj proti volným radikálům) a potenciálně nabízejí opět ochranu proti hyperglykemii indukovanému vaskulárnímu poškození.

Erythritol, Erythrol je nyní běžně přidáván k mnoha baleným potravinám, snackům a nápojům (například nulové kaloriové sodovky), stejně jako gumy bez cukru, mincovny a dokonce i některé léky. Je také k dispozici samo o sobě jako granulované nebo práškové přírodní nulové kalorické sladidlo, jako Zsweet a Swerve.

Erythritol, Erythrol se vyskytuje přirozeně u některých druhů ovoce a fermentovaných potravin. Problém však spočívá v tom, že velká většina erythritolu používaného v dnešních produktech je vyrobena člověkem tím, že užívá glukózu (nejčastěji z kukuřičného škrobu GMO) a fermentuje ho kvasinkou nazývanou Moniliella pollinis.


Potraviny uváděné jako "bez cukru" nebo "bez cukru přidané" se mohou zdát jako dobrá alternativa, pokud snižujete cukr, jestliže trpíte cukrovkou a / nebo jestliže dodržujete dietu s nízkým obsahem uhlohydrátu pro snížení tělesné hmotnosti. Tyto potraviny jsou běžně oslazeny za použití cukrových alkoholů, jako je Erythritol, Erythrol, který chutná jako cukr, ale obsahuje téměř nulové kalorie. Zatímco cukrové alkoholy mají několik výhod, které neobsahují téměř žádné kalorie, nezpůsobují špičku krevního cukru a nezpůsobují zubní kaz, mají také několik nevýhod. Erythritol, Erythrol může způsobovat nežádoucí účinky jako je průjem, bolest hlavy a bolesti žaludku u některých lidí a / nebo při konzumaci ve velkých dávkách.

Erythritol, Erythrol je náhražka cukru, která vypadá a chutná jako cukr, přesto nemá téměř žádné kalorie. Je k dispozici v granulovaných i práškových formách.

Jiné cukrové alkoholy než Erythritol, Erythrol, o kterých jste možná slyšeli, že obsahují xylitol, maltitol, sorbitol a laktitol.

Erythritol, Erythrol je popsán tak, že má nulový glykemický index a nebylo zjištěno, že ovlivňuje hladinu cukru v krvi nebo hladinu inzulínu. Z těchto důvodů je oblíbená u lidí s nízkým obsahem uhlohydrátů.


Erythritol, Erythrol je v kategorii sloučenin nazývaných cukrové alkoholy nebo uhlohydráty, které chutná sladce, ale neobsahují tolik kalorií a mají nižší vliv na krevní glukózu. Další cukrové alkoholy zahrnují glycerol, isomalt, laktitol, maltitol, mannitol, sorbitol a xylitol. Ale cukrové alkoholy by neměly být zaměňovány s umělými sladidly, protože i když jsou oba způsoby snížení kalorií a glykemického indexu, cukrové alkoholy pocházejí z přírodních zdrojů, jako je ovoce a zelenina. Cukroví alkoholy ve skutečnosti neobsahují alkohol.

Erythritol, Erythrol je cukrový alkohol, který je vyroben z kvašeného přírodního cukru, který se nachází v kukuřičných plesech. Nemá žádné kalorie a nemá vliv na hladinu cukru v krvi. Obvykle se používá v žvýkačkách, nápojích a při pečení. Erythritol, Erythrol je považován za velmi snadno trávitelný, protože je absorbován do tenkého střeva.


Erythritol, Erythrol Cargo picture image.jpg


Erythritol, Erythrol patří do třídy sloučenin zvaných cukrové alkoholy.

Tyto molekuly jsou jako hybridy sacharidu a alkoholu (neobsahuje žádný etanol, i když ... věci, které vás opilejí).

Existuje mnoho různých cukerných alkoholů. Mohou se nalézt v přírodních potravinách, jako je ovoce, ale jsou také přidávány do "bez cukru" produktů všeho druhu.


Způsob, jakým jsou tyto molekuly strukturovány, jim dává možnost stimulovat receptory sladké chuti na našich jazycích.

Mezi běžné cukrové alkoholy patří xylitol, sorbitol, maltitol, abychom jmenovali jen několik. Ale Erythritol, Erythrol se zdá být docela odlišný od ostatních.

1. obsahuje mnohem méně kalorií:

Stůl cukru: 4 kalorie na gram.

Xylitol: 2,4 kalorií na gram.

Erythritol: 0,24 kalorií na gram.

Pouze 6% kalorií cukru má stále 70% sladkosti.

2. Díky své jedinečné chemické struktuře naše těla nerozbijí Erythritol, Erythrol.

V našich systémech se prakticky nezmění, aniž by došlo ke škodlivým metabolickým účinkům přebytečného cukru ... nebo k zažívacím problémům souvisejícím s jinými cukrovými alkoholy.

Ve velkém měřítku produkuje Erythritol, Erythrol, když typ kvasnic fermentuje glukózu.


Použití a aplikace

V potravinářském průmyslu je Erythritol, Erythrol, jako náhrada za třtinový cukr, široce používán v potravinářském průmyslu, jako je pečení a pražení potravin, koláče, mléčné výrobky, čokoláda, cukrovinky všeho druhu, dezert, guma, nealkoholický nápoj, zmrzlina apod. který udržuje potraviny dobré barvy, sladká vůně, srážení a zabraňuje poškozování potravin.


Fengchen Group je předním dodavatelem erythritolu, prášku z erythrolu z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní i hromadné dodávky, zajišťujeme, aby všichni naši klienti měli správný dodavatel Erythritolu, prášku Erythrolu, když ho potřebují. Když si koupíte nebo zakoupíte Erythritol, Erythrol Powder, obráťte se prosím na společnost Fengchen Group.


Certifikát o analýze erythritolu, erythrolu:

POLOŽKA

STANDARD

Popis

Bílý krystalický prášek

Rozsah tání

118 až 122 ° C

PH

5,0-7,0

Ztráta sušením, %

≤ 0,20

Ash%

≤ 0,01

Těžké kovy (Pb) mg / kg

≤5,0

Stanovení (v sušině,%)

≥99,0

Jako, mg / kg

≤2,0

Podíl bakterií, cfu / g

≤300

Coliform

Negativní

Závěr: Náš produkt, Erythritol, Erythrol, odpovídá standardu FCC


Výhody erythritolu, erythrolu:

Závěrem erytritol má několik výhod než cukr:

obsahuje téměř žádné kalorie,

nezpůsobuje zubní kaz

a nezahrnuje hladinu cukru v krvi.

Erythritol, Erythrol by neměl způsobovat zažívací potíže u většiny lidí, pokud není konzumován ve velkém množství nad 50 gramů.

1. Erythritol, Erythrol je tepelně stabilní.

To znamená, že jej můžete přidat do všech svých oblíbených pečených výrobků.

2. Erythritol, Erythrol je bez kalorií a nemá vliv na hladinu cukru v krvi.

Podle výzkumníků Evropské komise nemá erythritol vliv na hladinu cukru v krvi.

3. Erythritol, Erythrol je bezpečný.

Studie ukázaly, že erythritol je bezpečný a je obecně uznáván jako bezpečný (GRAS) od FDA.

4. Erythritol, Erythrol není příliš sladký.

Dokonce ještě předtím, než jsme si uvědomili, že umělé sladidla jsou karcinogenní, až v roce 1990, když jste popíjeli dietní koks, pravděpodobně jste si udělali chuť. To proto, že to bylo příliš sladké. Naštěstí je tato náhražka cukru mnohem méně sladká a proto chutná realisticky.

5. Erythritol, Erythrol nezpůsobuje zubní kaz.


Erythritol, Erythrol Nežádoucí účinky:

Obecně je v pravidelném používání bez nežádoucích účinků. Dávky přesahující 50 gramů (1,8 oz) mohou způsobit významné zvýšení nevolnosti a bručení žaludku. Zřídka, Erythritol, Erythrol může způsobit alergické kopřivky (kopřivka).

Ve srovnání s jinými cukrovými alkoholy, Erythritol, Erythrol je také mnohem obtížnější střevní bakterie trávit, takže je méně pravděpodobné, že způsobí plyn nebo nadýmání než jiné polyoly, jako je maltitol, sorbitol nebo laktitol.

Podle studie z roku 2014, Erythritol, Erythrol funguje jako insekticid toxický pro ovocnou mouchu Drosophila melanogaster, což snižuje schopnost motoru a snižuje životnost, i když jsou k dispozici nutriční cukry.


Nejvyšší kvalita, čistý Erythritol, Erythrol prášek / substance továrna v Číně; Čína Erythritol, Erythrol Práškové suroviny Dodavatelé v Číně. Čína Erythritol, prášek Erythrol Výrobci v Číně.

Pokud hledáte erythritol, erythrol, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: erythritol, erythrol, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like