Kyselina erythorbová, kyselina D-isoaskorbová FCC BP EP

Kyselina erythorbová, kyselina D-isoaskorbová FCC BP EP Název produktu: Erythorbová kyselina BP, EP, FCC Synonyma: kyselina D-isoaskorbová, kyselina D-Iso askorbová Číslo CAS: 89-65-6 Charakteristika: bílý až mírně nažloutlý prášek. Čistota (test): 99,0% - 101,5% Molekulární vzorec: C6H8O6 Struktura: Balení: ...

Podrobnosti o produktu

Kyselina erythorbová, kyselina D-isoaskorbová FCC BP EP

Erythorbic Acid, D-isoascorbic Acid FCC BP EP.jpg

Název produktu: Erythorbová kyselina BP, EP, FCC

Synonyma: kyselina D-isoaskorbová, kyselina D-Iso askorbová

Číslo CAS: 89-65-6

Charakteristika: Bílý až slabě nažloutlý prášek.

Čistota (stanovení): 99,0% - 101,5%

Molekulární vzorec: C6H8O6

Struktura:

Erythorbic Acid, D-isoascorbic Acid FCC BP EP Structure-1.pngErythorbic Acid, D-isoascorbic Acid FCC BP EP Structure formula -2.jpg

Balení: 25Kgs / Ctn; 25Kgs /

Balení: 25Kgs / Ctn; 25kgs / Fibre drum

Klíčová slova:

Kyselina erythorbová BP, EP, FCC;

Kyselina D-isoaskorbová, kyselina D-Iso askorbová


Popis

Erythorbová kyselina BP, EP, FCC, také nazývaná kyselina D-isoaskorbová, kyselina D-Iso askorbová, je optický izomer kyseliny askorbové používaný jako antioxidant.


Používá se jako antioxidanty. Kyselina erythorbová BP, EP, FCC (kyselina D-isoaskorbová, kyselina D-Iso askorbová) jsou potravinářské přísady a potravinářské přídatné látky, které působí jako konzervační látky inhibicí účinků kyslíku na potraviny a mohou být prospěšné pro zdraví. Kyselina erythorbová BP, EP, FCC (kyselina D-isoaskorbová, kyselina D-Iso askorbová) nejenže zachová původní barvu potravy a přirozenou chuť, ale také zvyšuje trvanlivost jídla bez jakýchkoli vedlejších účinků.

Erythorbová kyselina BP, EP, FCC (kyselina D-isoaskorbová, kyselina D-Iso askorbová) je důležitým antioxidantem v potravinářském průmyslu, který udržuje barvu, přírodní aroma potravin a prodlužuje skladování bez toxických a vedlejších účinků. Kyselina erythorbová BP, EP, FCC (kyselina D-isoaskorbová, kyselina D-Iso askorbová) se také používá při zpracování masa, ovoci, zelenině, cínu a džemu atd. Také se používají v nápojích jako je pivo, hroznové víno, nápoj, ovocný čaj a ovocný džus atd.


Kyselina erythorbová (kyselina isoaskorbová, kyselina D-araboaskorbová, kyselina (D-) erythroaskorbová) je stereoizomer kyseliny askorbové (vitamin C). Syntetizuje se reakcí mezi methyl-2-keto-D-glukonátem a methoxidem sodným. Může být také syntetizován ze sacharózy nebo kmenů Penicillium, které byly vybrány pro tuto vlastnost. Kyselina erythorbová BP, EP, FCC (kyselina D-isoaskorbová, kyselina D-Iso askorbová) je označena číslem E315 a je široce používána jako antioxidant ve zpracovaných potravinách.

Byly provedeny klinické studie, které zkoumaly aspekty nutriční hodnoty kyseliny erythorbové. Jedna taková studie zkoumala účinky kyseliny erythorbové na metabolismus vitaminu C u mladých žen; nebyl zjištěn žádný účinek na příjem vitaminu C nebo clearance z těla. Pozdější výzkum zjistil, že kyselina erythorbová je silným zesilovačem absorpce nonheme-iron.

Vzhledem k tomu, že FDA zakázal používání siřičitanu jako konzervačního prostředku v potravinách určených k konzumaci čerstvých (jako jsou ingredience salátové tyčinky), použití kyseliny erythorbové BP, EP, FCC (kyselina D-isoaskorbová, kyselina D-Iso askorbová) konzervační prostředek na potraviny.

Kromě toho se také používá jako konzervační prostředek v konzervovaných masách a zmrazené zelenině.


Kyselina erythorbová nebo erythorbát, dříve známý jako kyselina isoaskorbová a kyselina D-araboaskorbová, je stereoizomer kyseliny askorbové. Jedná se o potravinářské přídatné látky vyrobené ze sacharózy. Označuje se číslem E315 a je široce používán jako antioxidant v zpracovaných potravinách. Byly provedeny klinické studie, které zkoumaly aspekty nutriční hodnoty kyseliny erythorbové. Jedna taková studie zkoumala účinky kyseliny erythorbové na metabolismus vitaminu C u mladých žen; nebyl zjištěn žádný účinek na příjem vitaminu C nebo clearance z těla.


O erythorbové kyselině

Kyselina erythorbová BP, EP, FCC (kyselina D-isoaskorbová, kyselina D-Iso askorbová) je stereoizomer vitaminu C a tím i podobná chemická povaha vitamínu C. Erythorbová kyselina bílá až světle žlutá nebo krystalický prášek, bez zápachu, kyselá chuť, bod tání 166-172 - a rozklad, kyselina erythorbová postupně ztmavuje při vystavení světlu. Suchý stav, Erythorbová kyselina BP, EP, FCC (kyselina D-isoaskorbová, kyselina D-Iso askorbová) poměrně stabilní ve vzduchu a v roztoku, když je vystavena působení vzduchu a rychle se degeneruje, E315 téměř bez role ve fyziologické aktivitě kyseliny askorbové , Antioxidační vlastnosti erythorbových kyselin než kyselina askorbová, ale kyselina erythorbová BP, EP, FCC (kyselina D-isoaskorbová, kyselina D-izoaskorbová) má nízkou tepelnou odolnost, sníženou intenzitu, rozklad iontů těžkých kovů, rozpustnost v rozpouštědle 40 g / 100 ml, rozpustná v ethanolu, 5 g / 100 ml, nerozpustná v glycerinu, nerozpustná v benzenu, 1% vodný roztok o pH 2,8. Antioxidant erythorbát sodný, mnohem víc než antioxidační schopnost vitaminu C, žádný vitamin C k posílení role, ale kyselina erythorbová BP, EP, FCC (kyselina D-isoaskorbová, kyselina D-Iso askorbová) nebrání absorpci těla a použití kyseliny askorbové. Lidský příjem E315, tělo může být přeměněno na vitamín CUS Food and Drug Administration (1980) Kyselina erythorbová je obecně uznávána jako bezpečné látky.


Fengchen Group je předním dodavatelem kyseliny erythorbové BP, EP, FCC (kyselina D-isoaskorbová, kyselina D-Iso askorbová) v Číně. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné dodávky, abychom zajistili, že všichni naši zákazníci mají správný dodavatel prášku Erythorbic Acid BP, EP, FCC (kyselina D-isoaskorbová, kyselina D-Iso askorbová). Když si koupíte nebo koupíte prášek Erythorbic Acid BP, EP, FCC (D-isoaskorbová kyselina, D-Iso askorbová kyselina), obráťte se na společnost Fengchen Group.


Osvědčení o analýze

Položka

Specifikace - FCC IV

název

Kyselina erythorbová
(Kyselina D-isoaskorbová, kyselina D-Iso askorbová)

Vzhled

Bílý krystalický prášek nebo granule bez zápachu

Test (na suchém základě)

99,0 - 100,5%

Chemický vzorec

C6H8O6

Specifická rotace

-16,5 --- -18,0 °

Zbytky při zapalování

<>

Ztráta sušením

<>

Velikost částic

40 mesh

Těžký kov

<10 ppm="">

Vést

<5>

Arzen

<3>


Vysoce kvalitní čistá kyselina erythorbová kyselina BP, EP, FCC (kyselina D-isoaskorbová, kyselina D-Iso askorbová) v Číně; Čína Erythorbic kyselina BP, EP, FCC (D-izoaskorbová kyselina, D-Iso kyselina askorbová) Dodavatelé suroviny v Číně. Čína Erythorbic kyselina BP, EP, FCC (D-izoaskorbová kyselina, D-Iso kyselina askorbová) práškové výrobce v Číně.

Pokud hledáte kyselinu erythorbovou, kyselinu d-isoascorbic fcc bp ep, přivítejte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: kyselina erythorbová, kyselina d-isoaskorbová fcc bp ep, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like