Denatonium-benzoátová surovina, API CAS 3734-33-6 a denatonium sacharid CAS 90823-38-4

Denatonium Benzoátová surovina, API CAS 3734-33-6 a Denatonium Sacharid CAS 90823-38-4 Balení: 25 kg / Drum Použití: Denatonium benzoát CAS 3734-33-6 a Denatonium Sacharid jsou odvrácené látky. Používají se k vyvolání averzie. ------------------------------------------- Hlavní indexy -Denatonium benzoát .. .

Podrobnosti o produktu

Denatonium benzoát Surovina API CAS 3734-33-6 a Denatonium Sacharid CAS 90823-38-4

Denatonium Benzoate, Denatonium Saccharide.jpg

Jméno výrobku:

Denatonium benzoát

Denatonium Sacharid

Vlastnosti:

Bílý prášek

Bílý krystalický prášek

Číslo CAS:

3734-33-6

90823-38-4

Stanovení

98% Min

99,5 ~ 101%

Vzorec:

C28H34N2O3

C28H33N3O4S

Struktura:

Denatonium Benzoate.jpg


Denatonium Benzoate, Denatonium Saccharide formula.jpg

Balení: 25 kg / Drum

Popis Denonium Benzoátu:

Denatonium benzoát se obecně považuje za nejhorší chuť jakékoliv sloučeniny známé vědě.

Denatonium benzoát má chemický název: benzyl diethyl [(2,6-xylylkarbamoyl) methyl] amoniumbenzoát. Jak Denatonium Benzoate, tak Denatonium Sacharid způsobí, že chemikálie nebo jídlo mají horkou chuť. Široce se používá jako potravinářská přísada. Je také široce používán v mnoha nápojích. Malé množství Denatonium Benzoátu je účinné, aby produkt byl hořký a bezpečný. Je to nejlepší denaturační prostředek pro alkoholy. Denatonium Benzoate je nejchytřejší známou látkou ve světě. Dokonce i přidejte co nejméně k tomu, aby kapalina způsobila, že je příliš hořká, aby byla tolerována většinou člověka. Je tak horký, že je běžně přidáván do domácností a do venkovních produktů, aby se zabránilo náhodným otravám.

Ačkoli Denatonium Benzoate má silnou chuť, je bezbarvá a bez zápachu. Chuť Denatonium Benzoate je tak silná, že většina lidí nemůže dokonce tolerovat koncentraci více než 30 dílů na milion denatoniumbenzoátu. Denatonium Benzoátové roztoky v alkoholu nebo ve vodě jsou velmi stabilní. Hořká chuť v roztoku bude trvat mnoho let. Vystavení světlu nezhoršuje hořkou chuť Denatonium Benzoátu. Navzdory své hořké chuti vypadá, že Denatonium Benzoate představuje pro lidské zdraví malé nebo žádné nebezpečí.


Jako profesionální Čína Denatonium Benzoate a Denatonium Sacharid dodavatele a výrobce, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Denatonium Benzoate a Denatonium Sacharid z Číny pro téměř 10 let.


Zajímavé skutečnosti denatonium benzoátu:

Závěr, že denatoniumbenzoát je látka s nejhorší chutí, není založena na vědeckých výzkumech a zkouškách, ale na zkoušce lidské chuti samotné. Ve skutečnosti existuje automatizovaný test určující hořkost látky vůbec.

Originální použití přípravku Denatonium Benzoate je zabránit lidem, aby náhodně pili nebo konzumovali některé produkty nebo látky, nebo v případě alkoholiků záměrně.

 

Použití a použití Denatonium benzoátu:

- Denatonium-Benzoát lze použít ve zředěném roztoku, který má na nehty nehty, které jsou kompulzivní nehty. Mnoho lidí se domnívá, že na palcích dětí, které nasávají palce, používají roztok denatoniumbenzoátu k zastavení tohoto nežádoucího účinku.

- Denatonium benzoát se také používá jako zvířecí repelent. Produkty přidané s Denatonium Benzoate mohou být nastříkány na stromy, kartáče, plodiny a další materiály, aby se zabránilo jelenům nebo jiným zvířatům jíst.

- Jeden z aplikací Denatonium Benzoate byl jako ošetření chvostů prasete, aby zabránil tomu, aby se prasata navzájem kousali. Velmi zajímavé.

- Někdy se povlaky na elektrických kabelech impregnují roztokem Denatonium benzoátu, aby se potkani potlačili.

Vystavení čisté benzoátové sloučenině Denatonium může způsobit nepohodlí dýchacích cest, ale pouze s lidmi pracujícími s touto látkou se pravděpodobně setká s tímto problémem. Je to velmi vzácné.

 

Denatonium Benzoate Surovina, API CAS 3734-33-6 a Denatonium Sacharid Surovina, API jsou averzní činidla. Používají se k vyvolání averzie.

Některé z mnoha použití denatoniumbenzoátu jsou:

- Denatonium benzoát a Denatonium Sacharid může pracovat jako denaturační činidlo pro alkoholy a benzín, lůj, hnědé oleje atd .;

- Both Denatonium Benzoate a Denatonium Sacharid může být odvráceným prostředkem pro automobilové výrobky, včetně nemrznoucích prostředků a kapalin pro ostřikování čelního skla;

- Denatonium Sacharid a Denatonium Benzoate mohou být používány jako přípravky pro domácnost, toaletní potřeby, dezinfekční prostředky na kosmetiku, kosmetické přípravky, jako je krém na nehty, silný čisticí prostředek na mytí nádobí, sprej a čisticí prostředky, mycí prostředky, insekticidy, kapalné prací prostředky, toaletní voda, rozpouštědla , laky a tiskové barvy;

- Denatonium Sacharid a Denatonium Benzoate jsou užitečné také jako horký prostředek, který zabraňuje myším nebo malým dětem, aby se kousali jako hračky, a zabránily spolknutí podstatných množství škodlivých materiálů.

- Existuje také veterinární použití pro Denatonium Sacharid a Denatonium Benzoate , které zabraňují kanibalismu u prasat;

 

Některé z dalších aplikací, v nichž byly používány Denatonium Sacharid a Denatonium Benzoate, zahrnují následující:

V tekutých pracích prostředcích; V kondicionérách textilií; V čisticích prostředcích na toalety; V dezinfekčních prostředcích; v domácích antiseptikách; V kuchyni, koupelně a podlahových čisticích prostředcích; V nátěrových hmotách a čisticích prostředcích na kartáče; V přípravcích na osobní péči, včetně koupelové pěny, mýdel, parfémů a loje na holení, odstraňovač laku na nehty, šampon a sprchový gel; V pesticidech, jako jsou insekticidy, rodenticidy, návnada slimáků a návnada mravenců; V herbicidech; a v široké škále výrobků pro automobilovou péči, jako jsou nemrznoucí směsi, chladicí kapaliny a materiály pro čištění automobilů.

Ve všech výše uvedených případech je účelem přidání Denatonium Sacharidu a Denatonium Benzoátu měnit chuť produktu natolik, aby člověku, zejména dětem, zabránilo konzumovat látku, která by neměla být konzumována.

-------------------------------------------

Hlavní indexy - benzoát denačnínium

Produkt

Denatonium benzoát

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Denatonium benzoát

Bílý prášek

Dodržuje

Identifikace A

IR potvrďte pomocí odkazu

Dodržuje

Identifikace B

Denatonium benzoát

UV potvrďte odkazem

Dodržuje

Identifikace C

Testovací roztok tvoří žlutou sraženinu

Dodržuje

Identifikace D

Denatonium benzoát

Bod tání

Přibližně 170 ° C

Rozsah tání

163 ° C až 170 ° C

164,3 ° C ~ 164,7 ° C

pH

6.5 ~ 7.5

7.06

Ztráta sušením

≤ 1,0%

0,3%

Zbytky při zapalování

≤ 0,1%

0,05%

Těžký kov

≤ 20 str./min

<20 stránek="" za="">

Chloridy

≤ 0,2%

<>

Test (denatonium benzoát)

≥ 98,0%

98,9%

-------------------------------------------

Hlavní indexy - sacharid denačníku

Produkt

Denatonium Sacharid

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Denatonium Sacharid

Bílý krystalický prášek nebo granule

Dodržuje

Rozsah tání

175 až 182 ° C

178 ° C

pH

6.5 ~ 7.5

7.0

Chloridy

≤ 0,2%

<>

Test (denatonium sacharid)

99,5% ~ 101%

100%

Nejvyšší kvalita, Čína Čistý Denatonium Benzoát, Denatonium Sacharid Prášek Factory v Číně; Čína Denatonium benzoát, Denatonium Sacharid Dodavatelé surovin v Číně. Denatonium benzoát, Denatonium Sacharid API Výrobci v Číně.

Pokud hledáte Denatonium Benzoate Suroviny, API CAS 3734-33-6 a Denatonium Sacharid CAS 90823-38-4, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.

Dotaz

You Might Also Like