Citrát sodný CAS 68-04-2 Prášková API surovina

Čína Sodium Citrate Dodavatelé, Čína Sodium Citrate Výrobci CAS 68-04-2 Název produktu: Citrát sodný CAS 68-04-2 Prášek API Surovina Synonyma: Trisodný citrát Číslo CAS: 68-04-2 Charakteristika: bílý krystalický prášek Test: 99,0 % ~ 101,0% Citrát sodný Vzorec: C6H5Na3O7 Vzorec struktury: Informace o balení: ...

Podrobnosti o produktu

Čína dodavatelé citrátu sodného, ​​Čína Výrobci citrátu sodného CAS 68-04-2

Sodium Citrate Powder API Raw Material.png

Název produktu: Citrát sodný CAS 68-04-2 Prášek API Surovina

Synonyma: citrát trisodný

Číslo CAS: 68-04-2

Charakteristika: Bílý krystalický prášek

Stanovení: 99,0% - 101,0% citrátu sodného

Vzorec: C6H5Na3O7

Vzorec struktury:

Sodium Citrate Powder API Raw Material formula.png

Informace o balení: 25 kg / taška.
Klíčová slova: Citrát sodný CAS 68-04-2 Prášek API Surovina

Popis a použití:
Citronát sodný je široce používán v nápojích a potravinách. Používá se jako přísada.
Tam je také farmaceutické použití v medicíně pro citrát sodný.
Jako excipient se používá citrát sodný, který pomáhá API formulovat. Lépe bude lépe působit v lidském těle.

-----------------

Sodná citrátová surovina, API prášek je sodná sůl kyseliny citronové. Stejně jako kyselina citronová má citronát sodný také kyselou chuť a slanou chuť. Sodná citrátová surovina, API prášek je běžně známý jako kyselá sůl a je primárně používán jako přísada do potravin, obvykle pro chuť nebo jako konzervační látka. Citrát sodný poskytuje klubovou sódu s kyselou a slanou chutí. Kromě toho citrát sodný snižuje kyselost potravin, takže umožňuje sférifikaci silně kyselými přísadami. Citrát sodný se také používá jako antioxidant v potravinách, stejně jako sekvestrant. Je schopen snadno rozpustit a působit okamžitě.

------------------

Existují 3 typy citrátu sodného:

monosodný citrát, citrát sodný a trisodný. Většina citrátu sodného používaného v potravinách je trisodná forma.

U citrátu sodného je sodík slabou konjugovanou bází kyseliny citronové. V podstatě, pokud odstraníme H + část kyseliny citronové a nahradíme ji ionty Na +, získáme citrát sodný.

 

Z praktických důvodů to znamená, že citrát sodný je dlouho důležitou chemikálií pro použití v laboratoři chemie. Jako konjugovaná báze k citronové kyselině slouží citrát sodný ke zmírnění změn kyselosti. Jinými slovy, když je citrát sodný přítomen v roztoku, bude potřebovat více kyselin, než je normální, aby se změnila hodnota pH roztoku. Jedná se o velmi užitečnou vlastnost, protože citronan sodný učiní mnohem jednodušší jemné úpravy kyselosti.

 

Jako profesionální China Sodium citrát surovin dodavatele a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží sodíku Citrát API z Číny v Číně téměř 10 let.

 

Funkce citrátu sodného:

Vedle schopnosti vyrovnávat pH (snížit kyselost), citrátový ion v citrátu sodném funguje také jako sekvestrační činidlo. Je třeba říci, že citrátový iont se pravděpodobně váže s jinými ionty, které jsou přítomny v roztoku - zejména vápníku. Ve sýru jsou ionty vápníku v kaseinovém mléčném proteinu sýra nahrazeny sodnými ionty. Když k tomu dochází, kasein mění strukturu a vystavuje oba milující vodu a olejem milující konce. Kasein je tedy emulgátor, přestože je citrát sodný považován za emulgační sůl.

 

Zachycovací vlastnosti citrátu sodného mají zásadní význam i v molekulární gastronomii. Pokud kapalina, která má být použita pro hydrataci, obsahuje přírodní vápenaté ionty, je nutné použít sekvestrant, jako je citrát sodný, aby tyto ionty váže a umožňuje správnou hydrataci. Spérifikace je jednou z aplikací.

Spérifikace nastává, když hydrokoloid reaguje s vápníkem a vytváří tenkou pokožku. Někdy však mohou být ve směsích přítomny dva druhy vápníku, obvykle způsobené přirozeně se vyskytujícím vápníkem ve vodovodní vodě. Sekvestrant, jako je surovina citrát sodný, API prášek, se používá k redukci vápníku a zabraňuje časné gelování. Jsou zvláště užitečné pro tento účel, protože mohou rovněž mírně zvýšit pH, což bude přínosem pro základní proces sférifikace.

---------------------

Hlavní indexy citrátu sodného:

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled
Citrát sodný

Bílý krystalický prášek

Dodržuje

Identifikace
Citrát sodný

Měli by vyhovovat.

Dodržuje

Vzhled řešení

Proveďte testy

Dodržuje

Voda

11,0% ~ 13,0%

11,70%

Snadno karbonibilní látky

Ne hlubší než standardní

Složit

Těžký kov

≤ 5ppm

<>

Chlorid

≤ 50 str./min

<>

Síran

≤ 150ppm

<>

Oxalát

≤ 300ppm

<>

Arzen

≤ 1ppm

<>

Stanovení
Citrát sodný

99,0% ~ 101,0%

99,4%

Nejvyšší kvalita, Čína čínský čistý sodný citrát prášek / substance továrna v Číně; Čína dodavatelé surového citrátu sodného v Číně. Čína Sodium citrát API Výrobci v Číně.

Pokud hledáte citrát sodný CAS 68-04-2 Powder API Suroviny, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: Citrát sodný CAS 68-04-2 Powder API Suroviny, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit