Coenzym Q10, API CAS 303-98-0

Čína Coenzyme Q10 Dodavatelé, Čína Coenzyme Q10 Výrobci CAS 303-98-0 Název produktu: Koenzym Q10 (CoQ10) Synonyma: Coenz10, Ubidecarenone, Ubiquinone-10, Koenzym Q Číslo CAS: 303-98-0 Grade: Pharmaceutical Grade; Charakteristika potravinářského stupně: Žlutý až oranžově žlutý krystalický prášek ....

Podrobnosti o produktu

Čína Coenzyme Q10 Dodavatelé, Čína Coenzyme Q10 Výrobci CAS 303-98-0

Coenzyme Q10 Raw Material, API.jpg

Název produktu: Koenzym Q10 (CoQ10)

Synonyma: Coenz10, Ubidecarenone, Ubiquinone-10, Koenzym Q

Číslo CAS: 303-98-0

Stupeň: farmaceutický stupeň; Stupeň výživy

Charakteristika: Žlutý až oranžově žlutý krystalický prášek.

Stanovení: 98,0% ~ 101,0% Koenzym Q10

Zápach: Bez zápachu vůbec.

Vzorec: C59H90O4 = 863,36

Vzorec struktury:

Coenzyme Q10 Raw Material, API formula.jpg

KLÍČOVÁ SLOVA: Koenzym Q10

Standard: vyhovuje specifikacím Coenzyme Q10 USP, EP, JP a CP


Balík:

- Vnitřní balení: Vakuové PE tašky (1 kg / taška, 5 kg / taška, 25 kg / taška)

- Vnější balení: Papírový buben

Balíček také můžeme vyrobit podle požadavků klienta.


Popis:

Náš koenzym Q10 je vyráběn striktně podle požadavků GMP.

Koenzym Q10 je velmi dobrý pro středně pokročilé a starší lidi. To je také dobré pro ženy a bílé límečky. Koenzym Q10 se používá k péči o srdeční kůži, péči o pokožku, proti stárnutí, proti únavě, udržování fit a posílení imunitního systému. A koenzym Q10 je velmi snadno absorbován.

Koenzym Q10 přirozeně existuje v energetickém centru buňky, která je známá jako mitochondrie. Koenzym Q10 se nachází v membránách mnoha organel. Existuje mnoho dalších organel, které obsahují koenzym Q1 (CoQ10) jako vezikuly, peroxizomy, endoplazmatické retikulum, lysosomy atd.

Další funkce: Koenzym Q10 funguje také jako endogenní antioxidant.

Koenzym Q je přirozeně se vyskytující benzochinon důležitý v transportu elektronů v mitochondriálních membránách.

Nedostatky koenzymu Q10 byly pozorovány u pacientů s mnoha různými typy např. Srdečních poruch, neurodegenerativních onemocnění, AIDS, rakoviny.

Koenzym Q-10 je důležitá látka podobná vitamínu potřebná pro správnou funkci mnoha orgánů a chemických reakcí v těle. Pomáhá dodávat energii do buněk. Koenzym Q10 má také antioxidační vlastnosti. Lidé s určitými nemocemi, jako je městnavé srdeční selhání, vysoký krevní tlak, periodontální onemocnění, Parkinsonova nemoc, některé svalové onemocnění a AIDS, mohou mít nižší hladiny koenzymu Q10. To znamená, že tyto nemoci a problémy souvisí s nedostatkem koenzymu Q10.


Jako profesionální dodavatel a výrobce koenzymu Q10 v Číně, FENGCHEN GROUP CO., LTD dodává a vyváží koenzym Q10 z Číny v Číně již téměř 10 let.


Koenzym Q10 (ubichinon) je přirozeně existující látka široce dostupná v živočišných organizmech a u lidí. Nejdůležitější je, že koenzym Q10 pracuje jako nosič elektronů v mitochondriálním respiračním řetězci. Kromě toho je koenzym Q10 jedním z nejdůležitějších lipofilních antioxidantů. Zabraňuje tvorbě volných radikálů.

Antioxidační účinek je vlastností redukovaného koenzymu Q10.


Používání:

Koenzym Q10 je široce používán v léčbě. Jedná se také o výživový zesilovač v potravinách. Koenzym Q10 se používá také v kosmetice.

Funkce:

-Po srdci

Denní užívání koenzymu Q10 (CoQ10) učiní pacienta mnohem méně pravděpodobně následkem srdečních záchvatů a bolesti na hrudi. Míra přežití po infarktu se zvýší.

 

- porucha srdeční činnosti (HF)

Někdy může koenzym Q10 (CoQ10) dokonce pomoci při léčbě srdečního selhání při kombinaci s vhodnými léky. Ti, kteří mají městnavé srdeční selhání, nebudou schopni pumpovat krev, stejně jako by měli mít také nízké hladiny koenzymu Q10 (CoQ10). Srdcové selhání může způsobit krvácení v částech těla, jako jsou plíce a nohy. Může také způsobit dechovou dušnost.

 

-Vysoký krevní tlak

Mnoho výzkumů již dokázalo, že koenzym Q10 (CoQ10) může snížit krevní tlak. Může však trvat 4 až 12 týdnů, než se zobrazí jakákoli změna. Znamená to, že obvykle potřebuje koenzym Q10 (CoQ10) dlouhou dobu, aby se projevil.

 

-Vysoký cholesterol

Rovněž je všeobecně známo, že lidé s vysokým cholesterolem mají relativně nižší hladiny koenzymu Q10 (CoQ10). To je důvod, proč byl koenzym Q10 (CoQ10) navržen jako léčba vysokého cholesterolu. Ale tento závěr není podporován výzkumem.

 

-Diabetes

Pro osoby s cukrovkou mohou produkty obsahující koenzym Q10 (CoQ10) zlepšit zdraví srdce a cukru v krvi a pomáhat zvládnout vysoký krevní tlak. Předběžné studie zjistily, že koenzym Q10 (CoQ10) účinně zlepší kontrolu hladiny cukru v krvi, což je dobrá zpráva pro kontrolu diabetu.

 

Další funkce koenzymu Q10 (CoQ10):

- Koenzym Q10 (CoQ10) může zlepšit imunitní funkci u lidí s HIV nebo AIDS

- Koenzym Q10 (CoQ10) může zvýšit motilitu spermií a zlepšit mužskou fertilitu

- Koenzym Q10 (CoQ10) lze použít jako součást léčby Parkinsonovy choroby

- Koenzym Q10 (CoQ10) by mohl zlepšit schopnost cvičení u lidí s angínou

- Antioxidace přírodního koenzymu Q10 (CoQ10) omezuje tvorbu a rozvoj aterosklerózy.
- Přírodní koenzym Q10 (CoQ10) může zabránit nádoru, upravit imunizaci. Je to dobrý výživový doplněk.


Úložný prostor:

Koenzym Q10 je citlivý na kyslík. Měli by být uchovávány v dobře uzavřených nádobách. Koenzym Q10 by se měl vyhýbat teplu a světlu. Pro koenzym Q10 je požadována teplota ≤15 ° C.

POZNÁMKA: Jakmile je obal otevřený, použijte jej vše rychle.

Doba použitelnosti: 24 měsíců, pokud je správně uložena.

---------------

Další informace:

Koenzym Q10 (CoQ10) je látka, která pomáhá přeměnit potraviny na energii. Může se snadno nacházet v téměř každé buňce v těle. Kromě toho je koenzym Q10 (CoQ10) silným antioxidantem, který bude bojovat proti škodlivým částicím v těle, které jsou známé jako volné radikály. Volné radikály poškozují buněčné membrány, manipulují s DNA a dokonce způsobují buněčnou smrt.

Výzkumy a studie nám dávají dobrý důvod domnívat se, že volné radikály přispívají k procesu stárnutí, stejně jako řadu zdravotních problémů, včetně onemocnění srdce a rakoviny. Naštěstí máme koenzym Q10 (CoQ10), antioxidanty, které jsou schopné neutralizovat volné radikály a omezit nebo dokonce pomáhat předcházet některým škodám, které způsobují.

----------------------

COA koenzymu Q10 následovně:

Název produktu

Koenzym Q10

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Žlutý až oranžově žlutý krystalický prášek.

Dodržuje

Identifikace A

(Koenzym Q10)

Reakce barev: Pozitivní

Dodržuje

Identifikace B

(Koenzym Q10)

Infračervená: Vzorková chromatografie odpovídá standardu

Dodržuje

Vlhkost

≤ 0,2%

0,02%

Celková nečistota

≤ 1,0%

0,1%

Jediná nečistota

≤ 0,3%

0,02%

Zbytkový rozpouštědlo

Dodržujte zásady USP, EP, BP

Dodržuje

Těžký kov

≤ 20 str./min

<20 stránek="" za="">

Celkový počet desek

≤ 1000 cfu / g

<1000 cfu="">

Kvasinky a plísně

≤ 100 cfu / g

<100 cfu="">

E. coli / g

Chybí

Chybí

Test (koenzym Q10)

98,0% ~ 101,0%

99,75%

Špičková kvalita, Čínská čistá koenzym Q10 prášková / substance továrna v Číně; Čína Coenzyme Q10 Dodavatel surovin v Číně. Čína Coenzyme Q10 API výrobce v Číně.


Pokud hledáte surovinu Coenzyme Q10, API CAS 303-98-0, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Dotaz

You Might Also Like