Propionát vápenatý prášek, propionát vápenatý granulovaný E282 potravinový stupeň, Pharma Grade, FCCIV

Propionát vápenatý Číslo CAS: 4075-81-4 Vlastnosti: bílý prášek, bílá krystalická pevná látka Máme také propionát vápenatý granulovaný: vápenatý propionát prášek, propionát vápenatý prášek, propionát vápenatý granulát E282 potravinářský stupeň, Pharma Grade, FCCIV Název produktu: propionát vápenatý Synonyma: Čistota...

Podrobnosti o produktu

Propionát vápenatý prášek, propionát vápenatý granulovaný E282 potravinový stupeň, Pharma Grade, FCCIV

image001.jpg

Název produktu: propionát vápenatý

Synonyma: propionát vápenatý, propanoát vápenatý

Číslo CAS: 4075-81-4

Charakteristika: bílý prášek, bílá krystalická pevná látka

image002.jpg

Máme také granulát vápenatého propionátu:

image003.jpg

image004.jpg


Čistota (stanovení):

Molekulární vzorec: C6H10CaO4, molekulová hmotnost: 186,22

Struktura:

image005.png

Balení: 25kgs / Fiber Drum

Balení bude 25 kg nebo 50 kg v pytlích z HDPE s vložkami HMHDP nebo v bubnech nebo podle požadavků kupujícího.

image006.jpg


Klíčová slova:

Prášek propionátu vápenatého, granulát propionátu vápenatého

Vlastnosti:

Rozpustnost ve vodě: 49 g / 100 ml (0 ° C) 55,8 g / 100 ml (100 ° C)

Rozpustnost: slabě rozpustný v methanolu, ethanol; nerozpustný v acetonu, benzen

Popis

Propionát vápenatý prášek, propionát vápenatý Granulát, známý také jako vápenatá sůl a kyselina propanová, je potravinářskou přísadou používanou v potravinářském průmyslu k prodloužení doby použitelnosti přípravků (konzervační látky).

Tato přísada, propionát vápenatý prášek, propionát vápenatý granulát, je průmyslově získáván z kyseliny propionové a oxidu vápenatého.

Chemickým výrazem přísady E282 je propionát vápenatý. Tato přísada se připravuje hydrolýzou hydroxidu vápenatého propionitrilem (také známým jako propannitril), což vede k amoniaku a E282.

Po odstranění čpavku je reakční směs neutralizována antifungálním činidlem - kyselinou propionovou, která reaguje s přebytkem hydroxidu vápenatého za vzniku dalšího E282.

Propanoát vápenatý nebo propionát vápenatý má vzorec Ca (C2H5COO) 2. Jedná se o vápenatou sůl propanové kyseliny.

Jako potravinářská přídatná látka je uvedena jako E číslo 282 v Codex Alimentarius. Propionát vápenatý se používá jako konzervační prostředek v nejrůznějších výrobcích, včetně, ale bez omezení, chleba, jiného pečiva, zpracovaného masa, syrovátky a jiných mléčných výrobků. V zemědělství se vápník propionátový prášek, propionát vápenatý, granulát používá mimo jiné k prevenci horečky mléka u krav a jako doplněk krmiv. Propionáty zabraňují tvorbě energie, kterou potřebují, jako jsou benzoáty. Nicméně, na rozdíl od benzoátů, propionáty nevyžadují kyselé prostředí.

Propionáty vápníku se používají v pekařských výrobcích jako inhibitor plísní, typicky 0,1-0,4% (i když krmivo pro zvířata může obsahovat až 1%). Kontaminace plísní je považována za závažný problém mezi pekaři a podmínky, které se běžně vyskytují při pečení, představují téměř optimální podmínky pro růst plísní.

Jako nejslavnější Čína vápenatý propionátový prášek, vápenatý propionát granulovaný dodavatel v Číně, Fengchen Group je propionát vápenatý prášek, propionát vápenatý granulární je dobře zabalen s nejnovějším a nejbezpečnějším balíčkem.

Propionát vápenatý je antimykotikum, které vaše tělo má poměrně snadno zpracovat. Centrum pro vědu ve veřejném zájmu naznačuje, že do produktů chleba se přidává propionát vápenatý, aby se zabránilo růstu plísní. Dalším derivátem je propionát sodný, který se často používá v pečených výrobcích, protože vápník může změnit účinek jiných materiálů používaných při výrobě koláčů nebo koláčů.

Dodávka a dodávka: Fengchen Group je jedním z nejznámějších vápenatých propionátových prášků, propionát vápenatých granulátů v Číně, naše zásilky jsou profesionální a relativně rychlé.

Použití a aplikace:

1.Použijte mléčné výrobky a chleby

Propionát vápenatý je možná nejčastěji používán jako konzervační prostředek v chlebu a mléčných výrobcích, protože jsou často vystaveni vysokému riziku znehodnocení. Obvykle se přidává v malých množstvích, obvykle v kapalné formě, a pracuje na úrovni buněk, aby se zabránilo růstu plísní a bakterií. Všechno výše uvedené činí maloobchodníky, aby potraviny hledaly a ochutnávaly čerstvé mnohem déle, než by jinak, což může zvýšit zisky a prodejní marže; Propionát vápenatý je také prospěšný pro spotřebitele tím, že umožňuje potravinám zůstat čerstvější, a to buď na pultu nebo v ledničce.

2.Enzymová aktivita

Propionát vápenatý prášek, propionát vápenatý Granulát funguje primárně jako inhibitor. Jednoduše řečeno, to znamená, že funguje v rámci látky, aby zastavil zdroj energie, z něhož závisí vývoj bakterií. Výsledkem je, že kyselina propionová zabraňuje krmení i přirozeně se vyskytujících bakterií, protože ničí nebo alespoň blokuje enzymy, které poskytují základní palivo pro růst bakterií.

Propionát vápenatý je v přírodě běžný v lokalitách, kde je pravděpodobný růst bakterií, a má tendenci být nejproduktivnější ve vlhkém, energeticky bohatém prostředí. Surové mléko obvykle obsahuje stopové množství přirozeně.

3. Jako polotovar stabilního potravinového doplňku

Kromě mléčných výrobků a chlebů se propionát vápenatý práškový, propionát vápenatý granulát používá také v konzervovaných ovocech, těstovinách a jiných balených a konzervovaných potravinách, kde může docházet k plísním. V těchto případech se do plechovek, krabic a obalů obvykle přidávají malé množství tekutého nebo vápenatého propionátu prášku, granulátu vápenatého propionátu, těsně před tím, než jsou zapečetěny. Přísada nemá chuť a obvykle nemá vliv na celkovou kvalitu potraviny, kromě toho, že zabraňuje znehodnocení.

4.Zemědělské zemědělství

Schopnost této kyseliny zachovat a udržovat biologickou rovnováhu je také atraktivní jako přísada krmiv pro zvířata, zejména u zvířat používaných k produkci mléka. Ovce, kozy a dojnice někdy dostávají čas od času potravu ošetřenou touto chemikálií. Prášek propionát vápenatý, propionát vápenatý Granular přispívá tímto způsobem, aby se zabránilo šíření nemoci horečky mléka.

Fengchen Group je přední China Calcium Propionate Powder, Calcium Propionate Granular dodavatel a výrobce. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, takže všichni naši klienti mají správný výrobek a vápenný propionát vápenatý v Číně propionát, když to potřebují. Když se chystáte koupit nebo zakoupit propionát vápenatý prášek, propionát vápenatý granulát z Číny, obraťte se prosím na společnost Fengchen Group.


Osvědčení o analýze (COA, TDS)

image007.jpg


Specifikace:

Obsah: 99,0% min

Ztráta při sušení 5% max

PH10% 7-9

Arzen 0,0003% max

Heavy Metal (As Pb) 0,001% max

Fluor 0,003% max

Nerozpustná ve vodě 0,3% max

Fe 0,005% max


Funkce:

Propionát vápenatý prášek, propionát vápenatý Granulární potlačení bakterií a růst plísní na chlebu a koláče. Ve skutečnosti neinhibuje kvasinky. Jeho přídavek k chlebovému těsti nezasahuje do fermentace kvasnic. Vápník vápenatý interferuje s chemickým kyselením účinkem. To je důvod, proč Calcium Propionate Powder, Calcium Propionate Granular není tak běžně používán při výrobě koláčů. Je hodně výhodnější použít v chlebu a rolích, protože může obohacovat konečný produkt.

Nejvyšší kvalita, čistý vápenatý propionátový prášek, propionát vápenatý Granulární / substance továrna v Číně; Čína vápenatý propionátový prášek, propionát vápenatý granulát suroviny dodavatele v Číně. Čína propionát vápenatý prášek, propionát vápenatý granulát výrobce v Číně.

Pokud hledáte prášek propionát vápenatý, propionát vápenatý granulovaný e282 potravinářský stupeň, pharma grade, fcciv, přivítejte nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: propionát vápenatý prášek, propionát vápenatý granulovaný e282 potravinářský stupeň, farmaceutický řada, fcciv, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit