Laktát vápenatý, laktát hořečnatý BP USP EP FCC

Klíčová slova: laktát vápenatý, prášková surovina s obsahem hořčíku laktátu, API BP / USP / EP / CP Množství pro laktát vápenatý IN 20'FCL: 20MT Skladování: Uchovávejte v hermeticky uzavřeném obalu Popis laktátu vápenatého: -------- -------- Laktát vápenatý, Ca (C3H5O3) 2 · 5H2O, je sůl kyseliny mléčné ve formě ...

Podrobnosti o produktu

Calcium Lactate, Magnesium Lactate picture.jpg

Jméno výrobku:

Laktát vápenatý

Laktát hořečnatý

Synonyma:

Ca Lactate,
Pentahydrát vápenatého laktátu

Mg laktát

Vlastnosti:

Bílý nebo téměř bílý krystalický nebo zrnitý prášek

Horké chutě, ve vodě rozpustné bílé krystaly; lehce rozpustný v alkoholu; používané v medicíně.

Číslo CAS:

814-80-2

26867-84-5

Vzorec:

C6H10CaO6.5H2O;
Ca (C3H5O3) 2 · 5H2O
C6H10CaO6

Mg (C3H5O3) 2 · 3H20;
C6H10MgO6

Struktura:

Calcium Lactate structure formula.jpg

Magnesium Lactate structure formula.jpg

Balík:

25 kg / taška; 25kgs / Fibre drum

25 kg / taška; 25kgs / Fibre drum

HS KÓD:

2918110000

2918110000


Klíčová slova: Laktát vápenatý, prášek z hořčíku hořčíku, API BP / USP / EP / CP

Načtení množství pro vápenatý laktát IN 20'FCL: 20MT

Skladování: Uchovávejte v hermeticky uzavřeném obalu


Popis laktátu vápenatého:

----------------

Vápenatý laktát, Ca (C3H5O3) 2 · 5H2O, je sůl kyseliny mléčné ve formě bílých krystalů. Je rozpustný ve vodě; Laktát vápníku je široce využíván v léčbě vápníku a jako koagulant krve.

-------------------------

Laktát vápníku je vyroben z vysoce kvalitní biofermentované přírodní kyseliny mléčné, derivátu přírodní kyseliny L-mléčné, vysoce rozpustného zdroje vápníku pro farmaceutické aplikace. Laktát vápníku je vyráběn z vysoce kvalitní biofermentované přírodní kyseliny mléčné jako hlavní suroviny. Vápník Lactate je bílý prášek s dobrými schopnostmi toku a může být zřetelně rozpuštěn ve vodě s rozpustností cca. 9 g / 100 g.


Vápenaté laktátové znaky: Bílý nebo téměř bílý, krystalický nebo zrnitý prášek, mírně vykvétající. Rozpustný ve vodě, volně rozpustný ve vroucí vodě, velmi málo rozpustný v ethanolu (96%).

Obrázek kalcium laktátu:

Calcium Lactate main picture.jpg

Aplikace vápenatého laktátu:

Laktát vápníku je vynikajícím zdrojem vápníku, což je vysoce rozpustná vápenatá sůl přírodní kyseliny L-mléčné. To je značně používáno v nápojích a potravinách. Zvláště laktát v laktátu vápenatého je živinou pro gastrointestinální stěnu. Vápník lze snadno vstřebat a použít k použití v těle. Laktát vápníku ve vápníku má stejnou biologickou dostupnost jako v mléku. Laktát vápníku lze použít jako vynikající zdroj vápníku a výživový doplněk v krmivech a výživě při léčení.

-------------------

Typické aplikace laktátu vápenatého:

1. Laktát vápníku může být obohacování vápníku v mléce a nápoji

2. Laktát vápníku může být také texturizer ovoce a zeleniny

3. Laktát vápníku prodlouží i trvanlivost ovoce a zeleniny

4. Calcium lactate je také dobrou volbou jako prášek do pečiva

5. Laktát vápníku pozoruhodně zlepší stabilitu pěny

6. Laktát vápenatý účinně zabraňuje zubnímu kazu v produktech bez cukru.

-----------------------------------

Doplňky vápníku přicházejí v mnoha formách. Vápencový laktát je jednou z chelátovaných forem, což znamená, že vápník je kombinován s organickou kyselinou. Chelátové doplňky vápníku mají tu výhodu, že jsou snadněji absorbovány. Laktát vápníku je široce používán jako výživový doplněk v naší každodenní stravě.

Laktát vápenatý se vyrábí smícháním kyseliny mléčné s uhličitanem vápenatým nebo hydroxidem vápenatým. Zatímco je používán jako doplněk vápníku a pro zpevnění potravin, laktát vápenatý plní mnoho funkcí v potravinářském průmyslu jako schválené zpevňující činidlo, zahušťovadlo, zesilovač chutí a kypřič. Laktát vápníku obsahuje méně elementární vápník než 2 jiné formy vápníku, které se běžně používají v doplňcích - uhličitan vápenatý a citrát vápenatý.

--------------

Hlavní funkce vápenatého laktátu:

1.Předchází nedostatek vápníku

Primárním důvodem užívání laktátu vápníku je prevence nebo léčba nedostatku vápníku. Váš vápník může být příliš nízký, pokud nebudete konzumovat dostatek vápníku a vitaminu D. Jiné příčiny nízkého vápníku zahrnují nedostatek hořčíku a poruchy příštítných tělísek nebo ledvin. Nesmíte zaznamenat žádné příznaky, dokud vaše hladina vápníku nebude mírně nízká. V tomto okamžiku můžete mít suchou kůži nebo svalové křeče. Vzhledem k tomu, že se tento nedostatek zhoršuje, může to ovlivnit váš mozek, způsobit svalové křeče a záchvaty nebo vyvolat nepravidelný srdeční tep.

2.Maintain Strong Bones

Laktát vápníku je nezbytný pro přenos nervových impulzů, stimulujících svalů a regulujících hormonů. Pomáhá také kontrolovat zúžení a uvolnění svalů ve vašich cévách. Když spotřebujete dostatek vápníku, vaše tělo to vyjme z vašich kostí, abyste udrželi konstantní hladinu potřebnou v krevním oběhu, abyste si udrželi další důležité role. Pokud neobnovíte vápník v kostech, ať už změnou stravy nebo užíváním doplňku, jako je například laktát vápenatý, může dojít k osteoporóze.

-------------

- Farmaceuticky, laktát vápenatý se používá v medicíně, zejména k léčbě nedostatků vápníku;

Laktát vápenatý má několik použití v humánní a veterinární medicíně.

Laktát vápenatý se používá v lékařství jako antacida.

Laktát vápenatý se také používá k léčbě hypokalcémie (nedostatku vápníku). Může se absorbovat při různých hodnotách pH, a proto nemusí být užíváno s jídlem. Při tomto použití však bylo zjištěno, že je méně výhodné než citrát vápenatý.


Na počátku 20. století bylo zjištěno, že perorální podávání laktátu vápenatého rozpuštěného ve vodě (ale nikoliv v mléce nebo tabletách) je účinné při prevenci tetany u lidí a psů s paratyreoidální insuficiencí nebo kteří podstoupili paratyroidektomii.

Laktát vápenatý se také vyskytuje v některých ústních mycích prostředcích.

Laktát vápenatý (nebo jiné vápenaté soli) může být protilátkou pro příjem rozpustného fluoridu.

- V potravinářském průmyslu je laktát vápenatý a laktát hořečnatý důležitou složkou potravinářské přísady. Některé sýrové krystaly se skládají z laktátu vápenatého.

Sloučenina je potravinářská přídatná látka, kterou FDA klasifikuje jako běžně známá jako bezpečná, pro použití jako zpevňující činidlo, zesilovač chuti nebo ochucovadlo, kypřidlo, výživový doplněk a stabilizátor a zahušťovadlo.


Laktát vápenatý je složka některých prášků do pečiva obsahujících kyselý pyrofosforečnan sodný. Poskytuje vápník, aby zpomalil kynutí.


Laktát vápenatý se přidává do potravin bez cukru, aby se zabránilo zubnímu kazu. Při přidání do žvýkačky obsahující xylitol zvyšuje remineralizaci zubní skloviny.

Laktát vápenatý se přidává také k čerstvě nakrájeným plodům, jako jsou cantaloupes, aby se udržel pevný a prodloužil jejich trvanlivost bez horké chuti způsobené chloridem vápenatým, který může být také použit k tomuto účelu.


Laktát vápenatý se používá v molekulární gastronomii jako bez vůně rozpustné tuky pro prostou a reverzní sférifikaci. Reaguje s alginátem sodným, aby vytvořila pokožku kolem potraviny.

- Pro úpravu vody byl laktát vápenatý považován za koagulant pro odstranění suspendovaných látek z vody jako obnovitelné, netoxické a biologicky odbouratelné alternativy k chloridu hlinitému


Přidání laktátu vápenatého podstatně zvyšuje pevnost v tlaku a snižuje propustnost biokomponentu na vodu tím, že umožňuje bakteriím, jako je Enterococcus faecalis a Bacillus cohnii, produkovat více kalcitu.

- V oblasti chemie byl laktát vápenatý dříve meziproduktem v přípravě kyseliny mléčné pro potravinářské a lékařské účely. Nečistá kyselina z různých zdrojů byla převedena na laktát vápenatý, přečištěna krystalizací a poté převedena zpět na kyselinu působením kyseliny sírové, která vysrážila vápník jako síran vápenatý. Tímto způsobem byla získána čistší produkt, než by se získala destilací původní kyseliny. V současné době se jako alternativa k vápníku používá v tomto procesu laktát amonný.

- V průmyslu živočišných krmiv může být laktát vápenatý také přidán do dávky zvířat jako zdroj vápníku.

------------

Příprava laktátu vápenatého:

Laktát vápenatý lze připravit reakcí kyseliny mléčné s uhličitanem vápenatým nebo hydroxidem vápenatým.


Od roku 1900 se laktát vápenatý získává průmyslově fermentací sacharidů za přítomnosti zdrojů vápníku, jako je uhličitan vápenatý nebo hydroxid vápenatý. Fermentace může produkovat buď D nebo L laktát, nebo racemickou směs obou, v závislosti na typu použitého organismu.

------------------------------

Popis laktátu hořčíku:

Laktát hořčíku je vyroben z vysoce kvalitní biokompenzované přírodní kyseliny mléčné jako hlavní suroviny. Je to druh vysoce kvalitního hořčíku, který posiluje.

typické aplikace

1. Laktát hořčíku může být obohacování hořčíku pro zdravé nápoje, ovocné šťávy a kojeneckou výživu

2. Magnézium laktát může být také práškové nápoje obohacené minerály

------------------------

Použití a použití hořčíku hořčíku:

--------------------------------------------------

Laktát hořečnatý, hořečnatá sůl kyseliny mléčné, je minerální přísada.

-------------------------

Laktát hořčíku je přirozeně se vyskytující minerál, který je v těle potřebný k podpoře funkce srdce, nervového systému a trávicího systému.

Laktát hořečnatý je hořečnatá sůl kyseliny mléčné. Je to přirozeně se vyskytující minerál, který pomáhá podporovat funkce kardiovaskulárního systému, nervového systému a trávicího systému. Pomáhá také svalovému pohybu a využití glukózy. Laktát hořčíku se používá jako doplněk k léčbě nedostatku hořčíku, pálení žáhy, zažívacích potíží a žaludeční nevolnosti.

Laktát hořčíku se používá jako minerální doplněk k léčbě nedostatku hořčíku.

Pokud jste alergičtí na něj, neměli byste používat laktát hořečnatý.

-------------------------------------

Výhody laktátu hořečnatého:

Když se užívá jako doplněk, laktát hořčíku pomáhá vytvářet silné kosti a zuby tím, že pomáhá při tvorbě kostí a resorpci k udržení stability kostí. Laktát hořčíku také podporuje srdeční sval ve spojení s vápníkem. S pomocí hořčíku, který snižuje srdeční sval a udržuje pravidelný srdeční tep, je kardiovaskulární funkce potvrzena. Laktát hořčíku udržuje buněčnou účinnost tím, že pomáhá udržet normální buněčný růst a replikaci, normální nervovou funkci a normální metabolické procesy. Normálnost v těchto třech oblastech vede ke zvýšení energie.

----------------

Jako profesionální Čína vápník laktát, Magnesium laktát BP USP EP FCC API, RAW materiál dodavatelem a výrobcem, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží vápenatý laktát, hořčík Lactate BP USP EP FCC API, RAW materiál z Číny pro téměř 10 roky.

---------------------------

Fengchen Group je předním dodavatelem laktátu vápníku, prášku z hořčíku BP USP EP FCC z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, takže všichni naši klienti mají správný dodavatel laktátu vápníku, hořčíku LP BP USP EP FCC prášek, když ho potřebují. Když si koupíte nebo koupíte vápník laktát, magnesium laktát BP USP EP FCC prášek, prosím obrátit se na Fengchen Group.

Obrázek hořčíku laktátu:

Magnesium Lactate picture.jpg

--------------------------------------

Osvědčení o analýze

Specifikace pentahydrátu vápenatého laktátu EP 8.0

Položka

Specifikace

Postavy
Laktát vápenatý

Bílý nebo téměř bílý krystalický nebo zrnitý prášek. Rozpustný ve vodě, volně rozpustný ve vroucí vodě, velmi málo rozpustný v ethanolu (96%),

Identifikace

To dává reakci laktátů.

Dává reakci (b) vápníku.

Testy

Vzhled řešení

Ne více opalescentní než referenční suspenze II a intenzivněji zbarvená než referenční roztok BY6.

Kyselost nebo zásaditost

Změňte barvu indikátoru na růžovou barvu

Chloridy

Max. 200 ppm

Síran

Maximálně 400 ppm

Baryum

Ne intenzivnější než referenční roztok

Žehlička

Max 50 ppm

Hořčíkové a alkalické soli

Max. 1%.

Těžké kovy

Max. 10 stránek za minutu

Ztráta sušením

22,0% ~ 27,0%

Stanovení
Laktát vápenatý

98,0% ~ 102,0%

Specifikace pentahydrátu vápenatého vápníku BP2015


Položka

Specifikace

Postavy
Laktát vápenatý

Bílý nebo téměř bílý krystalický nebo granulovaný prášek, lehce vykvétající. Rozpustný ve vodě, snadno rozpustný ve vroucí vodě, velmi málo rozpustný v ethanolu (96%),

Identifikace
Laktát vápenatý

To dává reakci laktátů.

Dává reakci (b) vápníku.

Testy

Vzhled řešení

Ne více opalescentní než referenční suspenze II a intenzivněji zbarvená než referenční roztok BY6.

Kyselost nebo zásaditost

Změňte barvu indikátoru na růžovou barvu

Chloridy

Max. 200 ppm

Síran

Maximálně 400 ppm

Baryum

Ne intenzivnější než referenční roztok

Žehlička

Max 50 ppm

Hořčíkové a alkalické soli

Max. 1%.

Těžké kovy

Max. 10 stránek za minutu

Ztráta sušením

22,0% ~ 27,0%

Stanovení
Laktát vápenatý

98,0% ~ 102,0%


-------------------------------------

Interakce laktátu hořčíku:

Vyvarujte se konzumace potravin s vysokým obsahem tuku. Potraviny s vysokým obsahem tuku mohou způsobit, že hořčík hořečnatý je těžký absorbovat.

-----------------------------

Funkce hořčíku hořčíku:

Laktát hořčíku je považován za účinný doplněk Mg.

-------------------

Nejvyšší kvalita, Čína Čistý vápenatý laktát, Magnesium laktát BP USP EP FCC prášek / substance továrna v Číně; Čína vápenatý laktát, hořčík laktát BP USP EP FCC dodavatelé surovin v Číně. Čína vápník laktát, hořčík laktát BP USP EP FCC API výrobci v Číně.

Související produkty:

Pokud hledáte laktát vápenatý, laktát hořečnatý bp usp ep fcc, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: laktát vápenatý, laktát hořečnatý bp usp ep fcc, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like