Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet

Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet Název produktu: Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin beadlet Číslo CAS: 472-61-7 Charakteristika: Fialově hnědá až fialově červená volně tekoucí mikrokapsle. Molekulární vzorec: C40H52O4 Struktura: Chemický název: (3,3-dihydroxy-beta, beta-karoten-4,4-dion) Balení: ...

Podrobnosti o produktu

Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet

image001.jpg

Název produktu: Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet

Číslo CAS: 472-61-7

Charakteristika: Fialově hnědá až fialově červená volně tekoucí mikrokapsle.

Molekulární vzorec: C40H52O4


Struktura:

image002.jpg

Chemický název: (3,3-dihydroxy-beta, beta-karoten-4,4-dion)

Balení: 20kg / karton

Doba použitelnosti: 36 měsíců od data výroby

Doporučení pro skladování: Citlivé na vlhkost, kyslík, teplo a světlo. Měl by být skladován v originálních neotevřených obalech. Po otevření použijte obsah rychle. Udržujte ve stínu a suchu.

image003.jpg


Klíčová slova:

Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet


Popis:

Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet je silný antioxidant:

Studie se zaměřují na řadu individuálních přínosů pro zdraví z péče o kůži na zdraví kloubů a srdce, ale údaje o antioxidačních vlastnostech jsou skutečně pozoruhodné. Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet je velmi silný antioxidant. Zatím nebyl v přírodě nalezen žádný silnější antioxidant. Prostřednictvím srovnání je Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet 550 krát a 6000krát silnější než vitamíny E a C.

Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet je keto-karotenoid. Patří do větší třídy chemických sloučenin známých jako terpeny vyrobené z 5 prekurzorů uhlíku, izopentenyl difosfátu a dimethylallyldifosfátu. Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet je klasifikován jako xanthofyl. Nyní je technickyji používán k popisu karotenoidní látky, která obsahuje složky obsahující kyslík, hydroxyl (-OH) nebo keton (C = O), jako je zeaxantin a kanthaxantin. Ve skutečnosti je Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet metabolit zeaxanthinu a / nebo kanthaxantinu, který obsahuje jak funkční skupiny hydroxylové, tak ketonové.

Stejně jako některé karotenoidy, Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet je pigment rozpustný v tucích. Jeho červeno-oranžová barva je způsobena rozšířeným řetězcem konjugovaných dvojných vazeb ve středu sloučeniny. Tento řetězec konjugovaných dvojných vazeb je také důvodem pro antioxidační funkci astaxantinu, protože vede k oblasti decentralizovaných elektronů, které by mohly být donovány ke snížení reaktivní oxidační molekuly.

Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet je krvavě červený pigment a přirozeně pochází z mikročástic dešťové vody a kvasinkové houby nazývané Xanthophyllomyces dendrorhous. Řasy podléhají stresu prostřednictvím jedné nebo kombinace podmínek od nedostatku živin, zvýšené slanosti a nadměrného slunečního svitu k vytvoření Astaxanthinu. Druhy, které konzumují tuto stresovanou sladkovodní mikroalga - losos, červený pstruh, treska červená, plameňák, korýši, odrážejí pigmentaci červeno-oranžových odstínů v jejich vzhledu.


Funkce:

100% přírodní astaxantinová surovina je přesně to, co jí dává sílu plavat po proudu pro dny, kdy dorazí na své místo pro rozmnožování. Během jakéhokoli namáhavého cvičení nebo aktivity tělo uvolňuje velké množství volných radikálů. Činnost astaxanthinu pro uvolňování radikálů pomáhá budovat sílu a vytrvalost. Kyselina mléčná se ukládá na svaly během fyzické námahy, což vede k pocitu pálení. Přírodní astaxantin snižuje hladiny ukládání kyseliny mléčné ve svalech a zvyšuje vytrvalost. Ti, kteří usilují o bezchybnou pokožku a lesklé zdravé vlasy, by měli obsahovat Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet doplňky stravy, protože tato živina může zabránit ultrafialovému záření slunce před poškozením pokožky a pokožky hlavy.

Problémy s kůží:

Kozmetické krémy s astaxantinem 10% CWS, Astaxanthin Beadlet jako aktivní složka byly navrženy k léčbě poškozené pokožky a obnovení pružnosti ke stárnutí pokožky. Je silným absorbérem ultrafialových paprsků a je rozpustný v lipidů, absorbuje se do membrán kožních buněk a chrání je před poškozením způsobeným drsným sluncem. Jeho protizánětlivá vlastnost činí Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet vhodný pro použití na slunečních clonách a krémy k léčení slunečního záření. Podobně se těm, kteří se zabývají psoriázou, doporučuje, aby užívali doplňky s astaxantinem, protože pomáhají snižovat zánět a léčí postiženou kůži. Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet se často řadí mezi světové špičkové zdravé pokožky, protože jeho antioxidační aktivita snižuje poškození buněk, snižuje vrásky tím, že zastavuje degradaci kolagenu v kůži a zvyšuje energii na úrovni buněk. Od Astaxanthinu 10% CWS pomáhá Astaxanthin Beadlet udržet zánět, zajišťuje, že pokožka zůstane vlhká, pružná a chráněná před znečišťujícími látkami, jako je prach a nečistoty, které mohou ucpat póry.

Oči:

Mnoho studií naznačuje, že Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet je živina, která by mohla překročit krev-retinální bariéru, aby živila oko a redukovala oxidační stres, který je jedním z

příčiny očních poruch, jako je glaukom nebo věkem podmíněná makulární degenerace. Doplňky stravy

astaxantin pro makulární degeneraci, diabetickou retinopatii a kataraktu pomohli zachránit zrak mnoha seniorů.

Spojky:

Silné protizánětlivé působení živin činí Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet pro klouby přírodní volbou doplňku pro osoby s artritidou, bolesti zad a dokonce i těmi s revmatoidní artritidou. Bolest způsobená poklesem tenisového loktu a síla uchopení se zlepší, když se k pravidelnému příjmu vitamínů a minerálů přidá přírodní Astaxanthin 10% CWS, přípravek Astaxanthin Beadlet. Podobně astaxantin pro fibromyalgii je účinný, protože astaxantin zabraňuje svalům a působí na zvýšení energetické úrovně těla. Bolest zad z napjatých vazů nebo svalů způsobená vadným držením těla nebo nesprávným zvedáním těžkých vah může být postupně uklidněna se zařazením doplňků astaxantinu pravidelně do stravy. Vznik kyseliny močové v těle a bolest způsobená přítomností krystalů kyseliny močové, které způsobují záněty v oblasti kotníku, jsou hlavními problémy, kterým čelí dna.

Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet pomáhá při snižování oxidativního stresu v ledvinách a usnadňuje vylučování přebytečné kyseliny močové z těla, kromě kontroly opuchu v kotlících. Jednou z největších výhod astaxanthinových doplňků na centrální nervový systém těla je zvýšená imunitní reakce a menší poškození nervových buněk díky snížení oxidativního stresu.

Pacienti s roztroušenou sklerózou, kteří mají svalovou slabost, únavu a ztrátu paměti, naleznou úlevu Astaxantinem 10% CWS, Astaxanthin Beadlet doplňky kvůli silné antioxidantové aktivitě a zastavování neurodegenerace.

Další výživové výhody:

Hlavním přínosem Astaxanthin 10% CWS je Astaxanthin Beadlet, který je neuro-ochrannou úlohou, kterou hraje u pacientů s Alzheimerovou chorobou a Parkinsonovou chorobou. Funguje tím, že inhibuje tvorbu volných radikálů a snižuje neurodegeneraci spojenou s oxidačním stresem. Doplňky Flavangenolu, extraktu z kůry borovic, při kombinaci s astaxantinem u pacientů s diabetem, byly účinné při snižování oxidace a tvorby katarakty, čímž se zabránilo časnému nástupu komplikací spojených s diabetem. Dalším důležitým přínosem spojeným s touto živinou pro pacienty s Alzheimerovou chorobou je prevence neurálního poškození, které může vést k demenci.

Zlepšení krevního oběhu a lepší funkce endotelu vedoucí ke uvolnění krevních cév a snížení krevního tlaku - díky Astaxanthinu 10% CWS, Astaxanthin Beadlet, pomohly při potlačení tvorby arteriálního plaku na stěnách cév. Astaxantin pro krevní tlak nejen vede ke zlepšení kardiovaskulárního zdraví, ale také hraje důležitou roli v prevenci aterosklerózy, srdečních infarktů a mozkové mrtvice tím, že udržuje krevní oběh v optimálních hladinách. Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet drží příslib pro páry, které nemohou si představit dítě, protože tyto doplňky jsou známy pro zlepšení počtu spermií a kvality spermií. Mobilita spermií a potenciál fertility spermií jsou výrazně zvýšeny antioxidačními vlastnostmi astaxantinu.

Zatímco lidem, kteří chtějí zhubnout, se často doporučuje, aby se vzdali červeného masa a ve stravě obsahují více mořských plodů, Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet nabízí další pobídku k zahrnutí korýšů a ryb jako je losos do stravy. Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet pro snížení tělesné hmotnosti se doporučuje, protože podporuje tělo k tomu, aby užíval své tukové zásoby namísto glukózy nebo sacharidů, aby poskytl palivo pro různé činnosti. Sportovci používají doplněk ke zlepšení vytrvalosti a vytrvalosti a posilování svalové síly. Při pohledu na hmotnostní ztrátu může doplněk pomoci těm pozorovatelům cvičit déle a vylučovat více tuku v procesu. V kombinaci se zdravou výživou a vhodnou cvičební rutinou může Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet poskytnout pomocnou ruku těm, kteří chtějí zbavit nežádoucích kilogramů.

Jako nejslavnější Čína Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet dodavatel v Číně, Fengchen Group je Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet je dobře zabalen s nejnovějším a nejbezpečnějším balíčkem.


Výhody:

1. Anti-zánětlivé a bolesti

Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet je silný protizánětlivý a také účinný proti bolesti. Může fungovat na našem těle stejným způsobem jako u mnoha analgetických léků bez jakéhokoli rizika vedlejších účinků nebo závislosti. Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet má specifické aplikace pro onemocnění, jako je revmatoidní artritida a osteoartritida, stejně jako úleva od jiných bolestí, jako jsou menstruační křeče a kloubní poranění. Inhibuje enzymy COX 2 a když jsou blokovány, zánět se sníží.

2. Podporuje zdraví kůže

Je zjištěno, že Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet aplikovaný buď lokálně nebo perorálně, je schopen podporovat zdravou a dobře vypadající kůži. To může vyhlazovat kůže tím, že redukuje vrásky a jiné škody spojené se stárnutím, jako jsou věkové skvrny. Může také působit na tón a zvlhčení pokožky a dává jí větší elasticitu.

3. vytrvalost a únava

Mnoho sportovců tvrdí, že Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet pomáhají těm těm se rychleji zotavovat a podporují větší vytrvalost ve sportu, které je vyžadují jako běh nebo veslování.

4. Podporuje zdraví očí

Je dokázáno, že Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet může být užitečné pro zdraví oka. Ochraňuje oči svou schopností hromadit se ve vaší sítnici. Jednou z hlavních příčin slepoty je makulární degenerace, která by mohla být zabráněna, pokud byste užívali Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet. Může také chránit před deformací očí, rozmazaným viděním a diabetickým onemocněním očí.

5. Kardiovaskulární zdraví a krevní tlak

Kardiovaskulární přínosy astaxantinu byly podrobně studovány. Může být účinný při léčbě srdce. Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet má potenciál zlepšit krevní oběh a snížit krevní tlak. Může zvýšit tloušťku srdečních stěn a také zlepšit hladinu vaskulárního elastinu.

Dodání a dodání: Fengchen Group je jedním z nejznámějších Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet Manufacturer v Číně, naše zásilky jsou profesionální a relativně rychlé.


Použití a aplikace

Astaxantin se používá jako výživový doplněk pro lidskou spotřebu a jako doplněk krmiv jako potravinářské barvivo pro lososy, kraby, krevety, kuřata a produkci vajec.

Fengchen Group je vedoucím dodavatelem a výrobcem Astaxanthin Beads v Číně, Astaxanthin 10% CWS. Specializujeme se na velkoobchodní i hromadné dodávky, takže všem našim klientům zajistíme správný výrobek a dodavatel prášku Astaxanthin Astaxanthin 10% CWS, pokud ho potřebují. Když si koupíte nebo koupíte Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet Powder z Číny, obraťte se na společnost Fengchen Group.


Osvědčení o analýze (COA, TDS)

Stanovení 10,0% Min

Pb 2 mg / kg Max

Ztráta při sušení 6,0% Max

Sieve Analysis

100% sítem č. 20 (US)

95% sítem č. 30 (US)

15% sítem č. 100 (US)

Hg 0,1 mg / kg Max

Cd 1 mg / kg Max

Al 5000 mg / kg Max

Arzen 2 mg / kg

Heavy Metal 10 mg / kg

Nejvyšší kvalita, čistá Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet / substance továrna v Číně; Čína p-Hydroxybenzofenon práškové suroviny dodavatele v Číně. Čína Astaxanthin 10% CWS, Astaxanthin Beadlet výrobce v Číně.

Pokud hledáte astaxanthin 10% cws, astaxanthin beadlet, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: astaxanthin 10% cws, astaxanthin beadlet, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit