Apple pektin HHAP101, Apple pektin HHAP103

Apple pektin HHAP101, Apple pektin HHAP103, Apple pektin HHAP103, pektin jablka HHAP 101, jablkový pektin HHAP 103 Popis: Pektin HHAP 101 Apple, Pektin Apple HHAP 103 jsou vysoce čistící methoxyl pektin, extrahovaný z jablečného jádra a standardizovaný se sacharózou . Pektin ...

Podrobnosti o produktu

Apple pektin HHAP101, Apple pektin HHAP103

image001.jpg

Jméno výrobku:

Apple pektin HHAP101

Apple pektin HHAP103

Vlastnosti:

Volně tekoucí prášek.

Barva: - Bledě hnědý prášek.

Zápach: - Mírný, bez vyprázdnění.

Chuť: - Mírná, bez chutí

Rozsah pH: - 2,5 -3,5

Rozpustné pevné látky: 55% Min

aplikace

Džemy, ovocné nápoje


Klíčová slova:

Pektin Apple, Pektin Apple HHAP 101, Pektin Apple HHAP 103

Popis:

Apple Pectin HHAP 101, Apple Pectin HHAP 103 jsou vysoce rychlý a čistý methoxyl pektin, extrahovaný z jablečných vývarů a standardizovaný se sacharózou.

Pektin je typ vlákniny, který se nachází ve všech stěnách a tkáních rostlinných buněk. Zatímco všechny mohou obsahovat pektin, množství a koncentrace pektinu se mezi jednotlivými rostlinami liší. Jablka obsahují obzvláště vysoké množství pektinu nazývané jablečný pektin. Vysoce koncentrovaný jablečný pektin přináší mnoho přínosů pro zdraví. Jablečný pektin je dostupný v kůži a buničině čerstvých jablek nebo jako výživový doplněk.

Pektin Apple HHAP 101, Apple Pectin HHAP 103 jsou oba složené v jablkách. Mnoho dalších plodů také obsahuje pektin, i když jablka obsahují velmi vysoké koncentrace této sloučeniny. Používá se u džemů a želé, které jim pomáhají nastavit, ale má také řadu zdravotních přínosů. Lidé mohou konzumovat jablka pro svůj pektin nebo užívat doplňky, které jsou k dispozici prostřednictvím obchodů se zdravou výživou a ve vitaminovém a doplňkovém uličce u některých obchodů s potravinami.

Apple Pectin HHAP 101, Apple Pectin HHAP 103 může být jen jedním z důvodů, proč se výraz "jablko denně drží doktor pryč" vydrželo. Jedná se o komplexní sacharid, rozpustné vlákno nacházející se ve stěnách rostlinných buněk. Skutečné množství pektinu nalezené v buňkách se mění u každé rostliny. Celkově je obsah pektinu typicky vyšší u luštěnin a určitých druhů ovoce. Jablka, grapefruit, pomeranč a meruňka mají například vysokou hladinu pektinu.


Existuje mnoho zdravotních výhod spojených s Apple pektinem HHAP 101, Apple Pectin HHAP 103

počítaje v to:

regulace trávicího systému

snížení krevního tlaku

snížení hladin glukózy

snížení úrovně špatného cholesterolu

Fengchen Group je vedoucím dodavatelem a výrobcem pektinu Apple Pektin HHAP 101, Apple Pectin HHAP 103. Specializujeme se na velkoobchodní i hromadné dodávky, takže všichni naši klienti mají právo na to, aby měli všichni naši zákazníci správný výrobek a dodavatel Apple Apple Pectin HHAP 101, Apple Pectin HHAP 103. Když se chystáte koupit nebo koupit Apple Pectin HHAP 101, Apple Pectin HHAP 103 z Číny, obraťte se na společnost Fengchen Group.


Použití a aplikace:

1. Pektin Apple HHAP 101, Apple pektin HHAP 103 dodává rozpustné vlákno

Rozpustné vlákno je vlákno, které se může rozptýlit nebo rozprostřít ve vodě. Například pokud necháte ovesné vločky, což je dobrý zdroj rozpustných vláken, ve vodě příliš dlouhé, uvidíte ve vodě gelovou látku. Jablečný pektin je bohatým zdrojem rozpustných vláken, který hraje důležitou roli při prevenci a léčbě onemocnění. American Heart Association uvádí, že přidávání rozpustných vláken do vaší stravy sníží riziko srdečních onemocnění a může snížit vaše špatné hladiny cholesterolu více než po nízkotučné dietě samotné. Rozpustné vlákno pracuje na snížení cholesterolu tím, že snižuje jeho množství, které se vstřebává do střev, podle National Institutes of Health.

2. Apple pektin HHAP 101, Apple Pectin HHAP 103 chrání před metabolickým syndromem

Metabolický syndrom je termín, který se vztahuje na skupinu rizikových faktorů, které přispívají k srdečním onemocněním, mrtvici a vysoké hladině cukru v krvi. Rizikové faktory, které jsou uvedeny v Národním institutu srdce, plic a krve, jsou vysoký krevní tlak, vysoká hladina krevního cukru, vysoké triglyceridy, vysoká hladina cholesterolu a velký obvod pasu. Studie v časopise "Journal of Agricultural and Food Chemistry" z května 2008 zjistila, že u potkanů, kterým byl podáván jablečný pektin, došlo ke snížení hladiny cukru v krvi, celkové hladině cholesterolu, hladin triglyceridů a hmotnosti. Snížení jednoho nebo všech těchto faktorů přispěje také ke snížení vysokého krevního tlaku. Výzkumníci nazývají rozdíl v profilu cholesterolu pektinových skupin "pozoruhodný" a naznačují, že jablečný pektin může být jeden den považován za léčbu metabolického syndromu.

3. Apple pektin HHAP 101, pektin Apple HHAP 103 zlepšuje střevní prostředí

Zdravé střevní trakt obsahuje jak dobré, tak špatné bakterie, přičemž optimální situace je tam, kde dobré bakterie daleko převyšují špatné. Úkolem střevních bakterií je pomoci nám trávit potravu, vstřebávat živiny a udržovat viry a špatné bakterie pod kontrolou. 19. března 2010, vydání "Anaerob" hlásí, že zvyšující se příjem jablek zlepšuje střevní prostředí a že právě jablečný pektin pomáhá při práci.


Osvědčení o analýze (COA, TDS)

Apple pektin HHAP 101, specifikace

Stupeň (USA SAG): - 150 ° ± 5

Nastavení teploty: - 80-90 ° C

pH (1% roztok): - 3,0 - 3,6

Stupeň esterifikace: -> 70%

Apple pektin HHAP 103, specifikace

Stupeň (USA SAG): - 150 ° ± 5

Nastavení teploty: - 65 - 75 ° C

pH (1% roztok): - 3,0 -3,6

Stupeň esterifikace: - 65 - 68%


Chemické vlastnosti:

obsah: 60% min

Kyselina galakturonová: 65% Min

Ztráta při sušení: 12% Max

Popel, celkem <>

Popel nerozpustný v kyselinách: <>

Obsah dusíku: <>

SO2: - * <50>

Volný methyl, ethyl

a isopropylalkohol: <>

Těžké kovy jako olovo <15>

Olovo <5 stránek="" za="">

Arzén <3>

Velikost částic 1% se udržuje na 300 um

Mikrobiologické vlastnosti

Celkový počet destiček: <1000 cfu="">

Kvasinky a plísně: <100 cfu="">

Koliformní bakterie: - chybějící v 1 g

E. coli: - chybí v 1 g

Staphylococcus aureus: - chybí v 1 g

Salmonella: - chybí v 25 g

Energie (na 100g) typicky 550 - 650kJ

Protein typicky <>

Sacharidy 15 - 25%

Z toho cukry 15 - 25%

Tuk <>

Vlákna typicky 75 - 85%

Úrovně využití (Pokyny pro dávkování):

Džemy: - 0,4-1,0%

Ovocný nápojový džus: - 0,1 - 0,2%

Předtím doporučujeme rozpustit Pektin ve vodě

k závěrečnému systému.


Funkce:

Primární použití jablka Pectin HHAP 101, Apple Pectin HHAP 103 je jako léčba poruch zažívacího traktu. Je vysoce vláknitá a může být použita k regulaci střevních pohybů. Lidé s průjmem mohou užívat jablečný pektin, aby zpevnili stolici a snížili některé záněty spojené s uvolněnou stolicí. Naproti tomu Apple Pectin HHAP 101, Apple Pectin HHAP 103 může také pomoci při pohybu věcí pro lidi, kteří mají zácpu. Pravidelné konzumování jablek může pomoci lidem s historií trávicích problémů regulovat jejich střevo a zabránit vyčerpání.

Vedle regulace pohybů střev, Apple Pectin HHAP 101, Apple Pectin HHAP 103 je také užitečný pro lidi s kolitidou, dráždivým střevním onemocněním a dalšími zažívacími poruchami. Potraviny s vysokým obsahem vlákniny mají tendenci zvyšovat aktivitu ve střevech, což může přinést mnoho výhod. Lékař může doporučit jablka nebo pektin jako levnou cestu při léčbě střevních stavů. Pektin může být také užíván ve spojení s léky, jako jsou látky chránící střeva, a ve skutečnosti některé léky k léčbě střevních poruch již obsahují jablečný pektin.

Pektin Apple HHAP 101, Apple Pectin HHAP 103 je také antioxidant. Zdá se, že antioxidační potraviny přinášejí řadu přínosů pro zdraví, včetně snížení hladiny cholesterolu, pomáhají lidem zvládat cukrovku a potenciálně snižují rizika některých typů rakoviny. Lidé, kteří konzumují jablko Pectin HHAP 101, Apple Pectin HHAP 103 mohou také jíst jiné antioxidantové potraviny, aby své diety byly různé. Pektin se nachází v čerstvých a sušených jablkách spolu s doplňky, což usnadňuje přístup a integraci do stravy.

Špičková kvalita, čistá jablková pektin HHAP 101, továrna Apple Pectin HHAP 103 v Číně; Čína Pektin Apple HHAP 101, Apple Pektin HHAP 103 Dodavatel surovin v Číně. Čína Pektin Apple HHAP 101, Pektin Apple HHAP 103 Výrobce v Číně.


Pokud hledáte jablečný pektin hhap101, jablkový pektin hhap103, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: jablkový pektin hhap101, jablečný pektin hhap103, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like