Allicin, Garlicin, Allimin 25% prášek

Název výrobku: Allicin, Garlicin, Allimin 25% prášek
Synonyma: S-2-propenylester kyseliny 2-propen-l-sulfinothové;
3 - [(prop-2-en-l-sulfinyl) sulfanyl] prop-l-en;
Číslo CAS: 539-86-6
Charakteristika: bílý prášek.
Čistota (stanovení): 25%

Podrobnosti o produktu

Allicin, G arlicin , A 25% prášek

Allicin, Garlicin, Allimin 25% prášek (001)

Název výrobku: Allicin, Garlicin, Allimin 25% prášek

Synonyma: S-2-propenylester kyseliny 2-propen-l-sulfinothové;

3 - [(prop-2-en-l-sulfinyl) sulfanyl] prop-l-en;

Číslo CAS: 539-86-6

Charakteristika: bílý prášek.

Čistota (stanovení): 25%

Molekulární vzorec: C6H10OS2

Struktura:

Allicin, Garlicin, Allimin 25% Powder Structure.jpg

Balení: 25 kilogramů / Fibre drum , kartonový buben , papírový buben


Klíčová slova:

Allicin, Garlicin, Allimin 25% prášek


Kód HS: 2940000000

Teplota tání: 133-140 ° C


Popis

Allicin, Garlicin, prášek Allimin je organosírová sloučenina získaná z česneku, druh v rodině Alliaceae. To bylo nejprve izolováno a dosaženo mnoha vědci. Když je čerstvý česnek rozsekaný nebo drcený, enzym alliinasa převádí alliin na allicin, který je zodpovědný za vůni čerstvého česneku. Generovaný allikin je nestabilní a rychle se mění na řadu dalších sloučenin obsahujících síru, jako je dialyl disulfid. Allicin, Garlicin, prášek Allimin je součástí obranného mechanismu proti napadení škůdci na rostlině z česneku.


Allicin, Garlicin, prášek Allimin je nejsilnější léčivá složka odvozená z česneku a poskytuje největší přínos pro zdraví.

Allicin, Garlicin, Allimin 25% prášek se neobjevuje v "běžném" česneku, vytváří se, když je česnek jemně nakrájen nebo rozdrcen. Čím jemnější sekání a intenzivnější drcení, tím více alicinu bude produkováno a tím silnější je léčivý účinek.

Technicky smýšlející může mít zájem o chemii Allicinu, Garlicina, prášku Alliminu.


Kromě antibiotických vlastností, Allicin, Garlicin, prášek Allimin je vynikající protiplesňové a česnekové přípravky, které byly používány v lidové medicíně k léčbě kožních infekcí, jako je noha sportovce. Buďte obezřetní: přílišný kontakt s drceným Allicinem, Garlicinem, práškem Alliminem může způsobit puchýře kůže. Zvláštní pozornost by měla být také věnována tomu, že několik lidí je alergických na česnek. Allicin, Garlicin, prášek Allimin je silný a musí se s ním zacházet s respektem.


Allicin, Garlicin, prášek Allimin se začne degradovat ihned po jeho výrobě, takže jeho lékařská účinnost klesá v průběhu času. Vaření zrychluje tuto degradaci a zdá se, že mikrovlnná trouba zcela zlikviduje Allicin, Garlicin, Allimin 25% prášek a eliminuje všechny přínosy pro zdraví.


Takže pro nejsilnější léčivý účinek rozdrvíte trochu syrového česneku a kombinujte s vařeným jídlem krátce před podáním. Nepřehánějte to. Příliš mnoho může způsobit podráždění a případné poškození trávicího traktu.

Než začnete užívat přípravek Allicin, přípravek Garlicin, přípravek Allimin 25% prášek nebo jakýkoli jiný přípravek, konzultujte profese.


Allicin, Garlicin, prášek Allimin (diallyl thiosulfinát) je hlavní biologicky aktivní složka čerstvě rozdrcených česnekových extraktů. V současné práci byla zkoumána schopnost allicinu procházet membránami (umělou a biologickou). Byly stanoveny rozdělovací koeficienty Allicinu, Garlicinu, prášku Alliminu ve vodě / oktanolu, směsi voda / hexadekan a voda / fosfolipidy. Při použití fosfolipidových vezikulů naplněných hydrofilními thioly (redukovaným glutathionem nebo 2-nitro-5-thiobenzoátem) jsme pozorovali, že allicin volně proniká přes fosfolipidové dvojvrstvy a interaguje se skupinami SH. Rychlost reakce Allicinu, Garlicinu, prášku Alliminu s molekulami obsahujícími SH po překročení membrány byla stejná jako v roztoku. Byla také prokázána rychlá difúze a permeace allicinu přes membrány lidských červených krvinek. Allicin, Garlicin, prášek Allimin neindukuje únik, fúzi nebo agregaci membrány. Vysoká permeabilita allicinu přes membrány může výrazně zvýšit intracelulární interakci s thioly.


Fengchen Group je předním dodavatelem Allicin, Garlicin, Allimin 25% prášek z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, abychom zajistili, že všichni naši klienti mají správný dodavatel Allicin, Garlicin, Allimin 25% prášku, když ho potřebují. Když si koupíte nebo zakoupíte Allicin, Garlicin, Allimin 25% prášek, obraťte se prosím na společnost Fengchen Group.


Použití a aplikace

Allicin, Garlicin, prášek Allimin byl použit k léčbě onemocnění cév (ateroskleróza) a vysokého krevního tlaku (hypertenze).

Bylo zjištěno, že některé bylinné / dietní doplňky obsahují případné škodlivé nečistoty / aditiva.


Vysoká hladina cholesterolu, krevní sraženiny a snížení krevního tlaku. Allicin, Garlicin, prášek Allimin byl také povýšen na nachlazení, bronchitidu a další použití. Je to zcela rostlinný produkt.


Osvědčení o analýze

Analysi s Item

Specifikace

Výsledek

Zkušební metody

Vzhled

Prášek

Odpovídá

Vizuální

Identifikace

Musí být pozitivní

Pozitivní

Organoleptický

Zápach

Charakteristický

Odpovídá

TLC

Chuť

Charakteristický

Odpovídá

Organoleptický

Velikost částic

100%> 80 mesh

Odpovídá

100MeshScreen

Ztráta sušením

S 5,0%

3,91%

GB / T5009.3 -2010

Obsah popela

S 5,0%

2,23%

GB / T5009.4 -2010

Rozpouštědlový zbytek

Negativní

Odpovídá

Eur Pharm

Rezidua pesticidů

Negativní

Odpovídá

GB / T5009.146-2010

Celkové těžké kovy

≤10ppm

Odpovídá

CP2005

Hg

≤1ppm

Odpovídá

CP2005

Arzen

≤1ppm

Odpovídá

GB / T5009.11 -2010

Pb

≤1ppm

Odpovídá

GB / T5009.12 -2010

Celkový počet desek

≤1000 cfu / g

Odpovídá

GB / T4789.2-2010

Total Yeast & Mold

≤ 100 cfu / g

Odpovídá

GB / T4789.15-2010

E-coli

NMT 30 MPN / 100 g

Odpovídá

GB / T4789.3-2010

Salmonella

Negativní / 25g

Odpovídá

GB / T4789.4-2010

Staphylococcus

Negativní / 25g

Odpovídá

GB / T4789.10-2010


Nejvyšší kvalita, čistá Allicin, Garlicin, Allimin 25% prášek / substance továrna v Číně; Čína Allicin, Garlicin, Allimin 25% dodavatelů suroviny v Číně. Čína Allicin, Garlicin, Allimin 25% prášek Výrobci v Číně.


Související produkty:


Pokud hledáte allicin, garlicin, allimin 25% prášek, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: allicin, garlicin, allimin 25% prášek, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit