Acesulfamát draslík, Acesulfam K

Acesulfam draslík, Acesulfam K Název výrobku: Acesulfam Draslík Synonyma: Acesulfam-K Číslo CAS: 33665-90-6; 55589-62-3 Charakteristika: Bílý krystalický prášek Čistota (test): 99% Minimální molekulární vzorec: C4H5NO4S, C4H4KNO4S Struktura: Balení: 25 kg / Fibre drum KEY slova: Acesulfam ...

Podrobnosti o produktu

Acesulfamát draslík, Acesulfam K

Acesulfame Potassium, Acesulfame K.jpg

Název produktu: Acesulfam Draslík

Synonyma: Acesulfame-K

Číslo CAS: 33665-90-6; 55589-62-3

Charakteristika: Bílý krystalický prášek

Čistota (stanovení): 99% Min

Molekulární vzorec: C4H5NO4S, C4H4KNO4S

Struktura:

Acesulfame Potassium, Acesulfame K Structure formula.jpg

Balení: 25kgs / Fiber Drum


Klíčová slova:

Acesulfamát draselný, Acesulfam K, Acesulfam-K


Popis

Acesulfam draselný, také známý jako acesulfam K nebo Ace K, je náhrada cukru bez kalorií (umělé sladidlo), často uváděné na trh pod obchodními názvy Sunett a Sweet One. V Evropské unii je Acesulfam draselný, Acesulfam K známý pod číslem E (aditivní kód) E950. V chemické struktuře je to draselná sůl 6-methyl-l, 2,3-oxathiazin-4 (3H) -on 2,2-dioxidu. Jedná se o bílý krystalický prášek.

Acesulfamát draselný, Acesulfam K je 200krát sladší než sacharóza (společný cukr), sladká jako aspartam, asi dvě třetiny sladká jako sacharin a jedna třetina sladká jako sukralosa. Stejně jako sacharin, Acesulfam draslík, Acesulfam K má mírně hořkou pachuť, zejména při vysokých koncentracích. Společnost Kraft Foods patentovala použití ferulátu sodného, aby maskovala pochuti acesulfamu. Acesulfamát draslíku, Acesulfam K je často mísen s jinými sladidly (obvykle sukralóza nebo aspartam). Tyto směsi se vyznačují tím, že poskytují chuťově podobnou sacharózu, přičemž každé sladidlo maskuje nádych druhého nebo projevuje synergický účinek, jímž je směs sladší než její složky. Acesulfam je draslík, Acesulfam K má menší velikost částic než sacharóza, takže jeho směsi s ostatními sladidly jsou jednotnější.

Na rozdíl od aspartamu, Acesulfamu draselného, Acesulfam K je stabilní za tepla, a to i za mírně kyselých nebo zásaditých podmínek, což umožňuje jeho použití jako potravinářské přísady při pečení nebo ve výrobcích, které vyžadují dlouhou životnost. Přestože Acesulfam Draslík, Acesulfam K má stabilní trvanlivost, může se nakonec rozpadnout na acetoacetamid, který je ve vysokých dávkách toxický. V sýtených nápojích, Acesulfam potassium, Acesulfam K se téměř vždy používá ve spojení s jiným sladidlem, jako je aspartam nebo sukralosa. Používá se také jako sladidlo v proteinkových koktejlech a ve farmaceutických výrobcích, zejména žvýkacích a tekutých lécích, které mohou činit aktivní složky chutnější. Přípustný denní příjem Acesulfamu draselného, Acesulfamu K je uveden jako 15 mg / kg / den.

Acesulfam je draselný, Acesulfam K, stejně jako jiné náhražky cukru byly interkalovány do některých vrstvených dvojitých hydroxidových hostitelů iontovou výměnou. Charakterizační testy ukázaly, že dochází k úplnému interkalaci aniontů do hostitelů LDH. V Acesulfam draslii, Acesulfam K, se nachází absorpce při 1290 cm-1 v interkalovaném produktu při 1314 cm-1. Vzhledem k tomu, že tato absorpce odpovídá SO dvojné vazbě, znamená to, že vazby silně interagují s vrstvami hydroxidu kovu, je možná orientace interkalovaných molekul.

Acesulfam je draslík, Acesulfam K poskytuje sladkou chuť bez ovlivnění glykemických reakcí a bez vysokého obsahu kaloriových cukrů. Některé studie však zjistily, že konzumace nenulových sladidel vedla k přírůstku hmotnosti, protože lidé nadměrně užívají kalorie, čímž zvyšují riziko diabetu 2. typu.

Acesulfam je draslík, Acesulfam K je široce používán v lidské stravě a vylučován ledvinami. To je proto používáno výzkumníky jako ukazatel odhadnout, do jaké míry jsou plavecké bazény kontaminovány močí.

Dalšími názvy acesulfam K jsou acesulfamát draselný, draselná sůl 6-methyl-1,2,3-oxothiazin-4 (3H) -on-2,3-dioxidu a draselný 6-methyl-1,2,3- -4 (3H) -on-3-a-2,2-dioxidu.


Tyto směsi jsou označovány jako chuťově podobná chuť, při níž každé sladidlo maskuje nádech druhého a / nebo vykazuje synergický účinek, jímž je směs sladší než její složky.


Acesulfam draslík, Acesulfam K je potravinářská přísada, chemické produkty, jako je sacharin, rozpustný ve vodě, 20 ° C, když je rozpustnost 27 gramů. Zvýšené potraviny sladké, ne výživy, dobrou chuť, žádné kalorie, E950 nemá metabolismus lidského těla neabsorbuje (starší, obézní pacienti s cukrovkou ideální sladidlo), teplo a kyselé stabilní dobré vlastnosti, Acesulfam-K je světové syntetické sladidla čtvrté generace.

V současné době více než 90 zemí světa oficiálně schválilo přípravek Acesulfame-K pro potraviny, nápoje, ústní hygienu / kosmetiku (na rtěnku, balzám na rty, zubní pastu a ústní vodu apod.) A farmaceutické přípravky (pro sirupové přípravky, , tvrdý maskotvorný prostředek) a další oblasti. Ministerstvo zdravotnictví Číny v květnu 1992 formálně schválilo přípravek Acesulfame-K pro oblast potravin a nápojů, nikoliv však nadměrné užívání.


Acesulfam draslík (také známý jako acesulfam K nebo Ace K) je náhradou cukru bez kalorií (umělé sladidlo). Na rozdíl od aspartamu je tento produkt stabilní za tepla, a to i za mírně kyselých nebo zásaditých podmínek, což umožňuje jeho použití jako potravinářské přísady při pečení nebo ve výrobcích, které vyžadují dlouhou skladovatelnost.

Acesulfam je draslík, Acesulfam K je bílý, bez zápachu, volně tekoucí prášek s intenzivní sladkou chutí. 3% roztok je přibližně 200krát sladší než sacharóza. Je snadno rozpustný ve vodě a lehce rozpustný v ethanolu. Tento materiál je Kosher, Pareve a Halal Certified.


Použití a použití:

Acesulfam je draslík, Acesulfam K je široce používán v potravinách, farmaceutice, domácích výrobcích, kosmetice a dalších průmyslových odvětvích. Cukrovka a potřeba nízkoenergetického davu zdravých potravin. Acesulfam-K na potravinách pro nápoje, bonbóny, koláče, zmrzlinu, oceněné, pudinkové, sladké pečivo a stoly, mléčné výrobky.


Fengchen Group je předním dodavatelem Acesulfam potassium, Acesulfam K Powder z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, abychom zajistili, že všichni naši klienti mají správný dodavatel Acesulfamu draslíku, prášku Acesulfam K, když ho potřebují. Když si koupíte nebo koupíte Acesulfame Draslík, Acesulfame K Powder, obraťte se prosím na Fengchen Group.

Acesulfame Potassium, Acesulfame K Manufacture Routine.jpg


Osvědčení o analýze

Název produktu: Acesulfam Draslík, Acesulfam K


Položka

Standard

Rozpustnost ve vodě

Volně rozpustný

Rozpustnost v ethanolu

Mírně rozpustný

Ultrafialová absorpce

227 + 2nm

Test na draslík

Pozitivní

Srážkový test

Žlutá sraženina

Test (metoda titrace)

99,0-101,0%

PH (1% roztok)

6,5-7,5

Ztráta při sušení (105 ° C, 2 hodiny)

≤1,0% (105 ° C, 2 hodiny)

Organické nečistoty (HPLC)

≤ 20 mg / kg

Nečistota A **

≤0,125%

Nečistota B **

≤ 20 mg / kg

Fluorid

≤ 3 mg / kg

Těžké kovy

≤ 5 mg / kg

Vést

≤ 1 mg / kg

Arzen

≤ 3 mg / kg

Selen

≤ 30 mg / kg

Hg

≤ 0,03 mg / kg

Síran

≤0,1%

Kadmium

Nenalezeno

Chrome

Nenalezeno

Nikl

NenalezenoPOLOŽKA

STANDARD

VÝSLEDEK

ZKOUŠENÍ

99,0-101,0

99,52

ZTRÁTA NA SUŠENÍ (105, 2h)

≤1%

0,03%

POTASSIUM%

17,0-21,0

18,76

FLUORIDE PPM

≤3 mg / kg

0,27 mg / kg

Obsah organických nečistot

≤ 20 mg / kg

<20 mg="">

LEAD PPM

≤ 1 mg / kg

0,13 mg / kg

PH

5,5-7,5

6.99


Nejvyšší kvalita, čistý Acesulfam draslík, Aceulfam K Prášek / substance továrna v Číně; Čína Aceulfam draslík, Acesulfame K Práškové suroviny Dodavatelé v Číně. Čína Acesulfam draslík, Acesulfame K Práškové Výrobci v Číně.

Pokud hledáte acesulfam draslík, acesulfam k, přivítejte nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: acesulfam potassium, acesulfam k, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit